Results 1 to 2 of 2
    Senior Member

JR Etkinliğinde Kural (Sabote) İhlali Acil Gereğinin Yapılması Arz Ederim

Server:Vega

Suç:Jr Etkinliğini Sabote Etmek
    Oyunu Kasıtlı Sabote Eden Kişi: Amantika Adlı Bir Magedir (Videoda Da Kanıt Olarak Sunulmuştur)
    Olay 30 Mayıs Sabah 7:50 Civarı (Sabah JR Etkinliğinde) Vega Serverinde Geçmektedir Tanımadığımız Bir MAge Bana Pm den De Yazarak
    ''Jr Nasıl Kaybedilir Kim Kaybeder İyi Seyirler'' Sözüyle Kanıt Olarak Oyunu Sabote Etmiştir.Party De Bulunan 7 Kişiyi Mağdur Etmiştir.
    2 Kere Kasıtlı Townna Escape Almıştır. 2. Kasıtlı Townna Escape Alışı Videoda KAnıt Olarak Alınmıştır. Video 10.-12. Saniyesinde 2. Townna Escape Çekmesi Gözlemleyebilirsiniz.Bu Video yu Çekerken Sadece Kendi Şahsıma Değil 7 Kişinin Hakkına Gasp Edildiği İçin Şikayette Bulunmak İstiyorum. Tek İstediğimiz Bu Tarz Oyuncuların Knight Online Ailesinden Süresiz Olarak Arındırılmasını İstiyoruz Sabah Jr Etkinliğine Girerken Her Hangi Bir Problem Olucak Mı Endişesi İle Oyuna Girmek İstemiyoruz
    Saygılarımda Ntt Game Yetkililerinin Gereğinin Yapılmasını Arz Ediyorum...
    Last edited by SkCLucky; 05-31-2019 at 01:14 AM.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Oyun Kurallarını uymadığını düşündüğünüz kişileri kanıtlarınız ile birlikte Cheat Reports bölümüne konu açıp incelenmesini sağlayabilirsiniz.

Cheat Reports Kullanımı

#Konu kısa bir süre sonra silinecektir.