Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 26 of 26
    Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam.
    Gelirlerin düştüğü kanaatine nerden vardınız onu anlayamadım ?
    Senin ve diğer tüm oyuncuların yükledikleri pus parası. Çerez parasıdır.
    O sizin yüklediğiniz kc leri siz gözünüzde büyütüyorsunuz.

Eğer ne zamanki çar açmak için kimse 400 kc almassa o zaman noluyor lan derler belki

Şimdi örnek ben 13 yıldır tek pus çekmemişim. Duration çekmemişşim. Buf atak def swc veya başka bilmediğim hiç bir şeyi çekmedim Pustan
    Noldu kimse birşey kazanmamış tı ki kaybetsin
    Ayrıca ben almıyorum sen almıyorsun ancak oyun içinde 100 çarla pus item satılıyor. Hemde hiç uygun fiyat değil yani.
    Yani demem o ki sen daha oyunda hangi paranın nasıl döndüğünü anlyamamışsın firkir yürtmeye kalkıyorsun.
    He. Benim oyun bilgim kıttır.
    Ama bazı şeyleri görmek için dahi olmaya gerek yoktur.
    Hangi paranın nereye gittiğini hangi paranın nerden gldiğini göremiyoran benim dieycek başka sözüm yoktur.
    Daha ayrıntılı yazarım ancak kesin ban yerim.
    Artık ban yeme sınırına yaklaştım sanıyorum.
    İyi oyunlar dilemekten başka elimden ne gelir ki ?
    He bende tepkimi koyuyorum.

Yni şöyle dedeniz haydi bu ay sonu herkes nikini serverini kartona yazsın protesto için taksime çıkıyoruz deseniz ben bu yaşımda üşenmem gelirim.
    Bşka kimler gelir acaba ?

Senior Member
    Quote Originally Posted by sesvercanimya View Post
    Merhaba oyunla ilgili sorunlarımızı size ilettiğimizde ( PUS fiyatlarıdır - Berserker warriordur vb vb. ) hep '' Size hak veriyoruz ancak yapımcı firma yapmıyor bizim de elimizden gelen bir şey yok '' diyorsunuz. Doğru olabilir elbette anlıyorum.

Ancak sormak istediğim bir şey var. Yeni serverlara 3 Serverın 1-2-3-4-5ini dolduracak kadar adam gelmişti ( Hatta premiumla giremiyorduk )
    bu adamlar 2 ay sonunda berbat bir yönetim sonucunda oyunu bıraktılar. Siz oyuncu sayılarını açıklamıyorsunuz ama benim tahminim oyuncu sayısı %60-70 oranında düştü. Dolayısıyla yapımcı firmanın gelirleri de aynı oranda düştü.

Merak ettiğim şey ; Yapımcı firma gelirlerin neden bu kadar düştüğünü sormuyor mu ? Sorduğu soruya '' Oyuncuların beklentilerini size yönlendiriyoruz ancak siz yapmıyorsunuz dolayısıyla onlar da oyunu bırakıyor '' demiyor musunuz ?
    Yapımcı firma para kazanmak mı istemiyor yani nedir anlayamadım ben buradaki sorunu ?
    Yeni serverlara premiumsuz giremiyorduk full doluydu sonra ne oldu server açıldıktan 2 ay sonra ne oldu free user 2000 artışı yapıldı.
    işte o yüzden şuan premiumsuz oyuncularda girebiliyor.

Quote Originally Posted by KHD View Post
    Yeni serverlara premiumsuz giremiyorduk full doluydu sonra ne oldu server açıldıktan 2 ay sonra ne oldu free user 2000 artışı yapıldı.
    işte o yüzden şuan premiumsuz oyuncularda girebiliyor.

Alakası yok. Ben o gmin yanlışlık freeuser yazdığı dönemde de oynuyordum o commanddan sonra da premiumsuz giremiyorduk

Senior Member
    aman biş iş yapımcı yayıncı hepsi aynı zihniyete zati siz ne derseniz boş. server açılırken onlarda biliyordu ilk 2 ay ömürdükleri kadar sömürdüler moster staff muhabeti yüzünden sonra kaldırldılar filan da çogu kişi bu olaylardan bıraktı yolunan bırakmak zorunda kaldı .

Junior Member
    Yav kardeş senin 31 milyon doların var diyelim.
    Bu sana yeter mi?
    Tabii ki de yetmezzzzzzzz
    O kadar paramız olunca anlarız bizim gibiler

Selamlar benim düşüncem zararlari olmuyordur . Ayni kumarhane gibi bu oyun kasa her zaman kazanir oyuncular kaybeder. Millet bağimli olmuş bu oyuna . Mageelri bitirdiler . Farmi öldürdüler ne için daha çok kazanmak için . Millet azaldi ama gb çekme sayisinda azalma olduğunu sanmiyorum . Mage oynayanlarin bir kizmi charlairni zararla bozup baska joplara yöneldiler veya eski serverlerine döndüler . Destan mesela yeni serverler acilinca bosalmis gibiydi su an gene destan 1 ful cekiyor siralar filan . Geri dönmüş millet ..oyunun bi kaybi olsaydi . Son güncellemede miletin elindne aldiklari haklari geri verirlerdi . Ve seste etmediklkerine göre bir zararlari yok . Devam edelim diyorlar ...bence böyle . Ii akşamlar

Page 3 of 3 FirstFirst 123