Page 13 of 14 FirstFirst ... 311121314 LastLast
Results 121 to 130 of 137
    Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by SchizopH View Post
    Cz'de bir saat ful pus SC ile pk atmanın bedeli, ardreamin yaklaşık 1.7 katı olduğu için mi acaba bilemedim

İsterse Base'de atros lyot bile birakmasinlar ben Base oynuyorum.

Daha da CZ'ye gelmem

Özlenen günler, arada izliyorum eski anılar.

Senior Member
    Selamlar bu konuda bİrkaÇ yorum yapmistim saĞolsun yorumlarimi sİlmİŞ mob arkad aŞlar demekkİ.. Hak hukuk yok sanirim . Yorumlarim bİrİlerİnİn damarina basmiŞ olabİlİr . Hakkimizi dami savunmayalim. SÖyleyİn lure olayi bİtİrdİnİz moblar kaÇip durur dc pre yenİ aldik boŞ duruyor charlar . Farm yok pre bosa gİdİyor hakkimizi İstemekmİ suÇ yazikalr olsun . Daha ne dİyİm sİze ...

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    15 yıl önceki mantıkla patch geliyor arkadaş. Kxperler middle class kırıyor, hop kapat npcyi item kırdırmayı oldu bitti. kxperler utc giriyor, haksız kutu alıyor, hop utc kutularını trade edilemez yap. Koxperler chaos giriyor hop kaldır objeleri
    oldu bitti. Millet mob çekip expe yatırıyor başkalarını, hop bütün yaratıkları sınırla. Tamam işte oldu bitti. Ne lureymiş ne mob çekmekmiş. Mob çekiyorlarsa expe yatırıyorlarsa eslant-luferson/emc-ronark land/ardream haritalarındaki yaratıkları sınırlarsın, nedir draki, UTC, jr'deki yaratıkları sınırlamak? Farm slotlarını güncelleyebiliyorlar ama utcdeki yaratıkları mı güncelleyemiyorlar? Bir de güncellenmediği halde güncelleme notlarına bütün yaratıkların seviyesi 2 kat arttırıldı yazmışsınız. Bu mu arttırılmış hali yani? Hani bütün moblar 2 kat artmıştı. UTC'yi mi unuttular acaba bu sefer de? Agam bizimle eğlenir.

Niye "birkaç" kişinin yaptığı şeylerin sonucunu bütün oyuncular çekiyor? Bir değil iki değil üç değil, yıllardır aynı mantık aynı sorun. 2005 yılından beri oynarım şu oyunu. İnanın "SORUN ÇÖZME" konusunda 1 gram değişiklik yok. Sistem yıllardır "yaptım oldu! olmadıysa da bizde böyle" mantığıyla gidiyor. Ben yıllar yıllar önce hile ile pus itemi alınıyor diye, "pus itemlerinin komple trade edilemez" hale getirildiği ve aylardır tl harici pus itemi alamadığımız günleri hatırlıyorum. Kısacası değişen bir şey yok. Yani bir şeyi düzeltmek için komple sınırlama koyulmaya devam ediyor...

2 haftadır utc'ye girip gireceğimize pişman ettiniz vallahi. Tebrikler.
    Last edited by GengaR_AreS; 05-31-2019 at 06:59 PM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Luring yamasında bir problem gözükmüyor. Eski sunuculara yeni luring yaması eklenmemişti. Bu problemde dün düzeltildi.
    Biz her gün jr ft giriyoruz raven dönüyoruz bir ton insan değişen bişey yok oynanmıyor diyor ama siz değişti diyorsunuz . Sizin değişti demenize mi inanalım kendi oynayıp da yaşadığımız soruna mı inanalım . Bu kadar insan neden yalan söylesin belli ki problem devam ediyor . Belli ki birşeyler tam olmamış

Senior Member
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    15 yıl önceki mantıkla patch geliyor arkadaş. Kxperler middle class kırıyor, hop kapat npcyi item kırdırmayı oldu bitti. kxperler utc giriyor, haksız kutu alıyor, hop utc kutularını trade edilemez yap. Koxperler chaos giriyor hop kaldır objeleri
    oldu bitti. Millet mob çekip expe yatırıyor başkalarını, hop bütün yaratıkları sınırla. Tamam işte oldu bitti. Ne lureymiş ne mob çekmekmiş. Mob çekiyorlarsa expe yatırıyorlarsa eslant-luferson/emc-ronark land/ardream haritalarındaki yaratıkları sınırlarsın, nedir draki, UTC, jr'deki yaratıkları sınırlamak? Farm slotlarını güncelleyebiliyorlar ama utcdeki yaratıkları mı güncelleyemiyorlar? Bir de güncellenmediği halde güncelleme notlarına bütün yaratıkların seviyesi 2 kat arttırıldı yazmışsınız. Bu mu arttırılmış hali yani? Hani bütün moblar 2 kat artmıştı. UTC'yi mi unuttular acaba bu sefer de? Agam bizimle eğlenir.

Niye "birkaç" kişinin yaptığı şeylerin sonucunu bütün oyuncular çekiyor? Bir değil iki değil üç değil, yıllardır aynı mantık aynı sorun. 2005 yılından beri oynarım şu oyunu. İnanın "SORUN ÇÖZME" konusunda 1 gram değişiklik yok. Sistem yıllardır "yaptım oldu! olmadıysa da bizde böyle" mantığıyla gidiyor. Ben yıllar yıllar önce hile ile pus itemi alınıyor diye, "pus itemlerinin komple trade edilemez" hale getirildiği ve aylardır tl harici pus itemi alamadığımız günleri hatırlıyorum. Kısacası değişen bir şey yok. Yani bir şeyi düzeltmek için komple sınırlama koyulmaya devam ediyor...

Ya hocam cr de açılan konular belli slotlara çekilen moblar belli . Slotlara dark mare dread mare 70 quest yaratıkları balog boro titan dark stone çekiliyor . Emc lufer de trol ve trol warrior . Ya çok zor değil bu mobların rangesi ile oyna çooooooooooooooooook mu zor arkadaşım . Ya gidip moradonda solucanın bile rangesini düşürmenin anlamı ne biri bana açıklasın . Ft jr de yaratıklarla oynamanın anlamı ne . Sabah 5 dk da 2 tane bone kestik tam kesilecek hop yerine kaçıyor . Lich de öyle sürekli geri kaçıyor canını fulluyor ya siz neden bizim sabrımızı ölçüyorsunuz yapmayın böyle şeyler zaten puss dünya para insanlar oyunu bırakıyor oyunu daha da oynanmaz hale getirmeyin

Senior Member
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post

Ya dostum en basitiniden istedikleri mob çekenlere karşı yapılan birşey olsa moblar nasıl CZ'de pasif (sen dalmadan dalmaz) eslant emc de de uygularsın bunu ee ne olur? mob çeken istediği kadar çeksin kimse dalmadığı sürece sorun yok?
    Amaçları mage işlevsiz kalsın TP skilli hariçinde useless bırakmak. Olay tamamen bundan ibaret FT,JR haricinde tüm farm slotları warrior ve okçulara göre dizayn edilmiş, en iyi slotlar bunların elinde, mage kıçı kırık eslantta 2-3 tane slotu var farm onun dışında mage cz de nereden farm yapıcak? ew diyorlar bp ve okçu dan kutu alabilicek insan yok. Bahçe farm bf farm hepsi aynı.
    Bak biz klanca sattık herşeyimizi kurtulduk. Bu oyunun metası 3-4 yıldır warrior metası, bu meta değişmediği sürece birşey beklemeyin. PK'ları geçtim warrior parti vs warrior parti , vs'leri bilene 10sn sürüyor
    İyiki de bırakmışım valla usko köle ve warrior oyuncusu istiyor bu kadar basit, oynamayı tepkinizi görsünler. Aylık 500-600 pus harcicam, Lure yapmamicam, Farm slotum yok, ee ben niye oynıyım bu oyunu? zevk almadığım warriorumu oynicam? yok kalsın. had iyi oyunlar dicektim de artık oyun oyun değil, iyi farmlar

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Zero
    Race
    El-Morad
    mage çöp oldu bari warior açim eski günlerdeki gibi dedim rahat 10 sn vuruşum sekti böyle bir oyun yok o pvplere hak davası açmayı bırakın adamlar burda oynamamak için bir sürü nedenleri var ve haklılar bu yönetim bu şekilde devam ettikçe elveda

Junior Member
    Galiba kod yazilimcilari yaratiklara ayri ayri mesafe veremiyor bunu cikariyoruz sonuc olarak

agresifliği kaldıracaklar olucak biticek neyin inadı bu neyin inadı mage çöp oldu çöp premium bile almıyorum artık ne alıcam enayimiyim

Senior Member
    Quote Originally Posted by jackal94 View Post
    agresifliği kaldıracaklar olucak biticek neyin inadı bu neyin inadı mage çöp oldu çöp premium bile almıyorum artık ne alıcam enayimiyim
    Benim 1 saate bitiyor ben de artık almam zaten undy SC kalktı diye olympiada pk bırakmıştım Sirius da raven dönüyordum onu da bitirdiler daha DC pre de almam cash olayı tamamen biter benim açımdan