Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17

Bf magelerın sorunu

Magelerın bf de kasıcagı 2 slot var wrach ve gulton malesef onlarda artık toplanmıyor lutfen gluton ve wrach ların mesaffesınıde artırırmısınız bu reste

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Bi önceki patchde yeni serverlerde farm slotlarında mageler kasamıyor diye çok fazla şikayet gelince, patchi geri çekip birkaç hafta sonra farm slotlarını güncelleyip patchi tekrar getirdiler. Yeni serverlerde bf olmadığından şu an için pek bf'yi güncelleyeceklerini sanmam. Yeni serverlere bf gelsin, oradaki mageler ses çıkarsın, o zaman güncelleme gelir bi ihtimal.

Senior Member Vrij's Avatar
    Arkadaslar magelerin ruhuna Fatiha zaten. Bu patch için bişey yapacaklarını da sanmam, bizim şimdi gördüğümüz oyunun geleceğini, yaşayıp görunce belki bişi yaparlarda köprünün altından çoooook sular akmış olur.

bf ıcın bır gunceleme gelmese clan olarak oyunu bırakmayı dusunuyoruz

Senior Member pooktroop's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Diezde hiç kimse girmiyor

Senior Member
    Range karakterlerini bitirdiler yazık oldu

Senior Member
    Quote Originally Posted by yel613737 View Post
    adamlar koxplarla başa çıkamadı, lureyi bitirdiler. bu kadar vizyonsuz bir yönetim koxpla ve karaktersiz insanlarla savaşırken, diğer oyuncuları unuttular. yeni servera o kadar önem verdiler ki, eski serverleri bitirdiler. bir zamanlar csw savaşında adım atılacak yer olmazdı. şimdi giren sayısı 1-2 clan. 10 senelik areste 3 clan giriyor sanırım csw savaşına. bu hızla giderlerse sonları h1z1 gibi olacaktır...
    Ben de konu açtım işler kötüye gidiyor gelin şöyle yapın diye hemen konu kapandı . Konuyu kapattıklarında herşey süper oluyor zannetmiyorlar . Eleştiri kabul etmiyorlar . Yazık oyun eriyip gidiyor .
    Önce undy SC kaldırıp mele vs mele pk sını bitirip meleyi oyundan uzaklaştırdılar . Sonra lure işini bitirip mageleri oyundan uzaklaştırdılar . Zaten etkinliklerin hepsinde utc zombi chaos hepsinde koxperler cirit atıyor iken oyuncu kaybetmişlerdi . YENİ SERVERLER için Csw tarantula slotunu bitirip vergileri azaltıp CSW yı öldürdüler onun için giren adamlar oyundan uzaklaştı
    Abiiiiiiiiiiii ALOOOOOOOOO biz bu oyunun müptelasıyız iyi olsun istiyoruz o yüzden eleştiriler yapıyoruz sizinle kişisel bir sorunumuz yok olamaz da ama dünden beridir ne hikmetse sürekli yorumlar siliniyor amaç ne anlamadım . Biz çözüm için önerilerde bulunuyoruz . Tarihe gömülen MMORPG oyunlardan biri olsun istemiyoruz derdimiz o

Senior Member
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Infractions
    0/3 (45)
    neden girelim ki.
    csw nin ne getirisi var.
    exp mi para mı?
    sadece akşamları 10-11:40 arası oyundayım. ft jr sonra kapanış. ( sabaha kadar pazar) slotlar düzeltilmezse kışa kadar beklerim sonra yallah.
    ne uğraşıcam.

su mobların mesaffelerı + csw duzelse mıletı bırazda olsa memnun edebılırler ama nezman memnun etıklerını gorduk ki

Senior Member SlytherinKingdom's Avatar
    Nickname
    Slytherin
    Class
    Kingdom -> Wizard
    Clan
    MoonLight
    Server
    Kingdom -> Krasha
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Bi önceki patchde yeni serverlerde farm slotlarında mageler kasamıyor diye çok fazla şikayet gelince, patchi geri çekip birkaç hafta sonra farm slotlarını güncelleyip patchi tekrar getirdiler. Yeni serverlerde bf olmadığından şu an için pek bf'yi güncelleyeceklerini sanmam. Yeni serverlere bf gelsin, oradaki mageler ses çıkarsın, o zaman güncelleme gelir bi ihtimal.
    Arkadaşın dediğine kesinlikle katılıyorum :-)
    <a href=http://hizliresim.com/pg64Zz target=_blank><a href=http://i.hizliresim.com/pg64Zz.jpg target=_blank>http://i.hizliresim.com/pg64Zz.jpg</a></a>
    Forever Rebel