Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

hack account inv ve attığım ticketta dolandırıcılık ile suçlanıp süresz banlanmam

Merhabalar
    hesabım hack account inv. hatası ile karşılaştı ve biraz araştırıp güvenlik sebebi ile olduğunu düşünüp ticket attım ve istenilen tüm bilgileri doğru bir şekilde verdim, ve daha sonra gelen cevapta başkalarını dolandırmaya yönelik eylemler tespit edilmiştir ve süresiz ban atılmıştır diye bir cevap geldi ben daha önce hiçbir hesabımda küfür den dahi ban yemedim ve bu hesabımdada oyun kurallarına aykırı hiçbir eylemde bulunmadığıma eminim, lütfen yetkili gm ler yardımcı olsunlar ben eminim siz de inceleyin ve durumu açıklığa kavusturalım, ben şuan mağdur edildiğimi düşünüyorum ve vaktim olmamasına rağmen emek verdiğim şeyleri süresiz ban da dolayı kaybetmemek için uğraş veriyorum süresiz ban ve hiç alakam olmayan dolandırıcılık suçlaması tamamen yersizdir lütfen bunu düzeltebileceğimiz bir yol izleyip bana yardımcı olun, benim sadece oyuna girişte ıd şifre yanlış yazdığım veya diğer hesabımın bilgilerini yazdığım oluyor alışkanlıktan, suan 2. 80 charımı kasmak için uğraşıyordum zaten vaktim yok lütfen bu mağduriyetten beni kurtarın.

Junior Member
    Kardeşim uğraşma boşuna mağdursundur, gelip yardımcı olmazlar.

Junior Member
    bana deseler ki küfür etmissin ban yedin hile kullanmıssın ban yedin suna sunu yaptın ban yedin ama dolandırıcılığa yönelik eylem deyip hiç alakam olmayan bir sebep ile süresiz ban atmıslar ben daha önce boyle bir işle karşılasmadım hiçbir hesabımda, yapmadıgım bir şeyi nasıl savunacagım ne soylesem anlatsam bilmiyorum zaten hesabımda epey item ve gb var yoksa baska bir char kasıyorum önemli değil deyip geçemiyorum ben niye item tutuyum hesabımda böyle bir eylem yapsam ?

Junior Member
    açtığım konular siliniyor lütfen birileri ilgilensin.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Forumdan veya discorddan size kimse yardımcı olamaz. Probleminizi çözümleyebilmek için bilet sistemi üzerinden devam etmeniz gerekmektedir.

Sürekli spam konular açmamaya özen gösterelim. Aksi halde forum hesabınız süreli/süresiz ceza alacaktır.

İyi forumlar.