Results 1 to 2 of 2

Thread: Wings, Kanat

Senior Member

Wings, Kanat

Arkadaşlar kanat (wings) hakkında bilgi verebilecek var mı? Özellikle %'sel Attack veren kanatlarla ilgileniyorum. PUS'ta baktım sadece 1 adet kanat var ve AP vermiyor. Attack veren kanatları nasıl elde edebilirim? Bazı yerlerde gördüm 1 haftalık kanat achieveleri var yazıyor fakat 1 haftadan sonra nasıl devam ediliyor vs. Bilgi verebilecek varsa sevinirim , internette de bulamadım. Teşekkürler.

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Atak veren kanatlarını pustan alınan özel boss taşlarından ya da dragon box gibi şeylerden atıyor. Bunların satışı yeni sunucularda kapalı şuan. Çok çok sonra açılır, 1 sene hatta belki daha da sonra.

Quote Originally Posted by Kib_YseJpRNj View Post
    Bazı yerlerde gördüm 1 haftalık kanat achieveleri var yazıyor fakat 1 haftadan sonra nasıl devam ediliyor vs. Bilgi verebilecek varsa sevinirim , internette de bulamadım. Teşekkürler.
    Burayı tam anlamadım ama, Achieve de belli görevleri tamamlayınca veriyor o kanatları, her görev için tek seferlik, oradan alıp kırıyorsun 1 hafta kullanıyorsun. Bu kadar.
    Last edited by NocturnalCreature; 05-28-2019 at 08:57 AM.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.