Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 24
    Junior Member

Boss respawm ettirmek ban sebebi mi?

Bu konu hakkında bir bilinmezlik hakim. Yetkililerden de bu konuda herhangi bir açıklama göremedim.
    Herhangi bir tarafın kesmiş olduğu bossu canını doldurmak ve ks yapmak maksadı ile respawm ettirirsek bu ban sebebi mi ?
    Bu konu hakkında yapılmış olan bir şikayetimiz üzerinden 10 gün geçti ve yapan kişiler hala oyunda aktif olarak oynamaktalar. Bu olay luring mi sayılıyor yoksa ks mi ?
    Şimdiden bilgilendirme için teşekkürler.

Senior Member
    merakla cevabı beklemekteyim gerçekten. eğer ban sebebi değil derlerse, oyunda troll insanların türeyeceğini göz önüne almaları ve oyunun çekilmez bir hal alacağını ön görebiliyorlardır umarım.

Junior Member
    öyle ban sebebi mi olur

Senior Member
    önce suç dendi ama şuan son durum ne bilmiyorum çünkü boss savaşı kızıştı herkes respawn ettiriyor
    en son cz felankor için bu şekilde savaşıyorduk bowl dışına çıkarıp respawn olsun ilk yüzde at vs

büyük ihtimalle güncelleme beklensin çözülecek tarzı bir cevap alacağız en azından geri kaçarken canının fullenmemesi yapılabilir

Senior Member
    Quote Originally Posted by OlyAsassin View Post
    önce suç dendi ama şuan son durum ne bilmiyorum çünkü boss savaşı kızıştı herkes respawn ettiriyor
    en son cz felankor için bu şekilde savaşıyorduk bowl dışına çıkarıp respawn olsun ilk yüzde at vs

büyük ihtimalle güncelleme beklensin çözülecek tarzı bir cevap alacağız en azından geri kaçarken canının fullenmemesi yapılabilir
    canı fullenmemesi mantıklı bir öneri. ek olarak sadece boss'ların luresinin yapılabilmesi de olabilir. yani bosslar çekilebilir olsun en azından. tabi umarım diğer yaratıklar içinde iyileştirilir bu güncelleme.

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Daha önce de yazdım, ortada bir güç savaşı yok, hile ve çirkeflik var sadece. Düzenleme yapılmalı diye düşünüyorum. Çünkü bahsedilen yer güvenli bir bölge. Yani önce bulan keser ya da güçlü olan kazanır yok, respawn ettiren eziyet eder var. Saçma buluyorum. Yakında "boss için respawn okçusu" gibi karakterler türemeye başlar.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Junior Member
    Quote Originally Posted by r0ntgen View Post
    merakla cevabı beklemekteyim gerçekten. eğer ban sebebi değil derlerse, oyunda troll insanların türeyeceğini göz önüne almaları ve oyunun çekilmez bir hal alacağını ön görebiliyorlardır umarım.
    Benim örnek vermiş olduğum olayda kesmeye çalıştığımız troll kingi 2 okçu ve 1 mage abartısız olarak 20 kere respawm ettirdiler. Etik olmaması bir tarafa bunun bir bug olduğu da gayet ortada. Ban sebebi değilse suistimale çok açık bir durum.

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Hiç sanmıyorum, niye ban sebebi olsun ki; Bug dan beter pack getir, sonra kendine hiç suç bulma...

Her yerde aynı sorun.
    Başkasının yapmasına gerek yok kendi kendme bile yapıyorum. Drakide misal, o kadar skil atıyorum Mageyle mob gelmiyor. Gelmediği gibi sürekli HP fulluyor. Mob 45-50 Rangeden bana vuruyor. Ben ona vuramıyorum, ilaki taa dibine kadar gideceksin.
    Questte misal yne aynı durum mahsuz hp fullettiriyorlar.
    Boss lar daha beter. Range Klas ile senin ona vuracağın mesafeden uzağına gelip vuruyor.
    Senin vurabileceğin mesafeden vurunca kaçıyor. O kadar saçmaki, moblar kendisine belirlenen range dışına çıkıyor. Saldırıyor. Biri dokuunca kaçıyorr.
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Junior Member
    Quote Originally Posted by r0ntgen View Post
    canı fullenmemesi mantıklı bir öneri. ek olarak sadece boss'ların luresinin yapılabilmesi de olabilir. yani bosslar çekilebilir olsun en azından. tabi umarım diğer yaratıklar içinde iyileştirilir bu güncelleme.
    canı fullenmezse respawn ede ede keserler ki daha basit olur kesmesi.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam.
    Her ne kadar bu iş neşenizi bozacak olsada boss rspawn olarak şikayete konu edilen olay
    KS olarak sınıflandırılır.
    KS nin cezası asla yoktur.
    Neden?
    Çünkü slotlar/spotlr yaratıklar kimsenin malı değildir.
    Aynı hesap boslar da kimsenin malı değildir.
    Bu nedenle asla ban sebebi olmaz/olabilemez.

Boşuna sinirlenmeyin.
    Kendinizi üzmeyin.
    Mücadeleye devam.

Not: biz eskiden slot derdik.
    şimdilerde dikkat ediyorum spot diyolar. Nedendir anlayamadım.
    Last edited by Tuzlukcu55; 05-28-2019 at 09:02 AM.