Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 28
    Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Raporladığınız karakterlerin hemen hemen hepsi birden fazla kez ceza almış karakterler. Tam olarak neye dayanarak hiç bir şekilde ceza almadıklarını iddia etmektesiniz?

Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Raporladığınız karakterlerin hemen hemen hepsi birden fazla kez ceza almış karakterler. Tam olarak neye dayanarak hiç bir şekilde ceza almadıklarını iddia etmektesiniz?
    Neden 1den fazla fırsat tanıyorsunuz ?
    Belki sizin yaptığınız bu şey yüzünden yılmıyorlar ..

Senior Member
    Sunduğum raporlara rağmen herhangi bir işlem yapılmamasına dayanarak.Çünkü benim sunduğum raporlarda kanıtlar geçmiş zamanı değil şuanı gösteriyor.Ve ben raporları sunduktan sonra hiçbir işlem yapılmadı.Mutlaka gözünüze takılmıştır discordda 2 haftadır kendimi parçalıyorum.Sadece CR den değil discordda verdiğim bu çabadanda sonuç alamadım.Ve adamlar hala aynı şekilde devam ediyorlar.Geçmişte ceza verilmiş olması şuan kullanabileceği anlamına gelmiyor sanırım? Biz itemli ve sayıca üstün olmamıza rağmen adam macro sayesinde bize exp/kutu vermiyor.Umarım en kısa zamanda bu durum ile ilgilenirsiniz.İtemli 1 party adam mağdur ve bu sorunun giderilmesini rica ediyoruz.Ramazan eventları sürerken legal 1 party adamın mağdur edilip bu illegallerin bu kadar kolay kolay 8 slot tutması kabul edilebilir birşey değil.Zamanımız ve aldığımız premium/premium itemleri bunlar yüzünden heba oldu.Umarım size olan güvenimi boşa çıkarmaz ve konuyla ilgilenirsiniz.

Senior Member
    -Sevgili Khenarth Ceza Aldiklarini Biliyoruz Ama Hala Nasil Cesaret Ettiklerini Merak Ediyoruz Suan Destan 1 serverinda Estlan Aoc da Guard Cikaran Mage Macrosu Belli Olmasin diye Guard Cikariyor Bizden Daha iyi biliyorsunuz Ki Genie Transformation Scroll Basmiyor Ama Bunlar Otomatik Olarak Basiyorlar Macro sayesinde

Banned
    Infractions
    0/2 (25)
    valla biriyle konustum adam kendi sölüyordu charları ayarlıcam falan diye tek adam merak ediorm neden banlanmıyorlar

Senior Member KeteHore's Avatar
    Nickname
    Bakteri
    Class
    KO -> Kurian
    Race
    El-Morad
    Üstad temel sorunda burda illegal bir adama neden 2. şans veriliyor Ban politikası hatalı bu politika legal oyuncuyu cezalandırmakta öteye gitmez

Senior Member
    Bana bir Cr yetkili bu konu hakkında bilgi verebilir mi? Her yerden ulaşmaya çalışıyorum artık cevap almak istiyorum.

Senior Member
    CR yetkilisi birinden cevap bekliyorum neden işlem görmedi raporlarım?

Junior Member
    helal olsun oyun liderinden böyle bir acıklama neye göre yapıyorlar biliyormusunuz herseferinde sizin yıldırmaz cezalarınız adamı etkilemediği için sürekli aynı işlemi yaparak illegal bir sekilde o slotlarda farm adı altında milleti enayi yerine koydukları için bunları yazıyor olabilirmiyiz anlaşmanızmı var arkadaşlarla ? cektiği genie vs acıklayın bizde bilelim ?

Senior Member
    Bu adamların dokunulmazlığı var resmen.Her yerde çaba harcadım 12 slotda macro 8 tanesi sırf bir adamda diye.Bir yetkili bi gidip bakalım şu slotlara demiyor...