Results 1 to 4 of 4
    Senior Member
    Nickname
    ssSchweppeSss
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus

Lightbulb Chaos Bug Hakkında

Chaostaki hurafelerden birisi de üstündekileri çıkarttığında Lightining novadan etkilenmeyeceği veya daha az etkileneceği yönünde. Ben de Light novanın kitlemesinden bıktığım için chaosta bunu denerken aynı zamanda yerden 1. olduğum için Light Feet aldım. Light feeti alır almaz hem üstümü çıkartıp hem de aynı anda light feet alıp bastığım için buga girdim ve oyundan atıldım. Bunun sebebinin de şu olduğunu düşünüyorum. Light Feet vb. küplerden alınan chaos skillerinin inventoryde bir item gibi belirmesi ve ben de üzerimi çıkartırken light feeti basar basmaz çıkardığım item de o slota düşeceği için anlık bir bug oluşuyor. Bunu bir kaç kez yaşamış birisi olarak, bunun bir sorun olduğunu ve fixlenmesi gerektiğini düşünüyorum. Belki aranızda yaşamış olanlar da vardır. Yetkililerin ilgilenmesi gereken bir konu.

Senior Member
    Iyi ama invetory bugu sadece chaosta değil vip key açınca bile olabiliyor bu çok normal
    Neden üstünü soyup öyle chaosa tıklamıyorsun ki içerdeyken çıkarıyorsun
    Veya light feet basmadan önce çıkartıp öyle bassan sorun kalmaz
    Imvetory de yaşanan benzer hatalar yıllardır var onun için inv yenileme tuşu bile eklendi oraya

Senior Member
    Nickname
    ssSchweppeSss
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Yani bir hata yıllarca varsa ve fixlenmiyorsa bunun şekil değiştirmesi vs. bunu konuşmaktansa veya bu buga göre hareket etmektense fixlenmesinden yanayım şahsen. Bu çok normal kısmını anlayamadım, bugdan bahsediyorum.

Senior Member
    Quote Originally Posted by oflu44 View Post
    Yani bir hata yıllarca varsa ve fixlenmiyorsa bunun şekil değiştirmesi vs. bunu konuşmaktansa veya bu buga göre hareket etmektense fixlenmesinden yanayım şahsen. Bu çok normal kısmını anlayamadım, bugdan bahsediyorum.
    o kadar çok düzelmesi gereken şey var ki inan kimse buna bakmaz bile dostum