Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

oyundaki düzenbazlar hakkında

selamlar. arkadaşlar bu logos kavgası yüzünden başıma ufak bir olay geçti yardımcı olursanız sevinirim.
    2 titan slotunda logos kapma mücadelesi var ve her defasında diğer slot küfürler saydırarak logosları topluyorlar.diğer slotun party başkanı bana pm atıp dediki serverda 5 logos uda ben alıyorum diye. bende ona dedim akşamkinide ben buglucam size bırakmıcam. oda bana dedi bug he seni banlatıcam. halbuki benim orda bahsettiğim ondan önce almam. şimdi insanın aklına şüphe giriyor , çünkü 1 aydır emek veriyorum karaktere ve birsürü pus alışverişi yapıyoruz genie vs. uzatmadan kısa bitireyim buglucam dememle ban yermiyim yani gm ler araştırmadan ban atarmı? karakter sabit akşama kadar titanda genie ile kasıyor ve pc de herhangi bir illegal program bulunmamaktadır.
    şimdiden teşekkür ederim.

Senior Member WoLFapaK's Avatar
    Esasen ''BUG'' kelimesi tekniksel bir işlev bozukluğunu ifade etse de oyun jargonunda ''buglicam'' ibaresi ''ayar vericem, kendime göre kolaylaştırıcam'' anlamında kullanılıyor. Mesela JR'de Deva'yı keserken magelerin uzaktan zehirli skiller vurup melelerin hasar almasını önleme yöntemine de bug diyolar. Hatta devaya gelir gelmez chatten ''Mage hadi bugla, 18 çalış'' gibi ibareler kullanıyolar. Bu durumdan şimdiye kadar kimse ban yemedi. Ama bunun yanında oyunun açıklarından hatalarından yararlamak olarak adlandırılan bug ise ( eski savaş haritasında karşı ırkın hapishane bölgesindeki hasar alınmayan bölgede beklemek! ) banlanmak için bi sebeptir. Logos mevzusuna gelecek olursak ben bununun bir bug olduğunu düşünmüyorum. Logos'a geç tıklayarak respawn süresini uzatmanın kimseye zararı olmaz.

Junior Member
    Wolfapak evet serverda respawns yapan çok ama benım zamanım yok ve 2 tane bılgısayarım yok o yüzden. ben de sizin gibi düşünüyorum ve ilgi alakanız için teşekkür ediyorum.

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Sadece böyle söylediğin için ban cezası verilmez. Kaldı ki logos buglama diye bir şey yok Yani sorduğuna cevap şu: Hayır GMler araştırmadan ban atmaz.

İçin rahat olsun bu yüzden.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Junior Member
    çünkü geceleri dc oldugu zaman uyanıyoruz party dağılmasın diye gündüzleri hanımlarımıza baktırıyoruz bir o kadarda para yatırıyoruz gerçekten veridğimiz emek çok ileri.
    yorumlarınıza teşekkür ederim

Senior Member WoLFapaK's Avatar
    Quote Originally Posted by nsyn2019 View Post
    çünkü geceleri dc oldugu zaman uyanıyoruz party dağılmasın diye gündüzleri hanımlarımıza baktırıyoruz bir o kadarda para yatırıyoruz gerçekten veridğimiz emek çok ileri.
    yorumlarınıza teşekkür ederim
    Seni en iyi anlayanlardan biri benim emin ol. 2 ay öncesine kadar titan slotunda mage kasıyodum. Her gece min. 3 kere aranıyordum

Junior Member
    Quote Originally Posted by WoLFapaK View Post
    Seni en iyi anlayanlardan biri benim emin ol. 2 ay öncesine kadar titan slotunda mage kasıyodum. Her gece min. 3 kere aranıyordum
    vallahi uyku düzenim bozuldu