Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17
    Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad

Dark Knight Materyal öneri hk.

Selamlar,

Bilindiği üzere eski serverlarda belirli bir yaratık kesildikten sonra oyuncunun kasasına dark knight materyali düşüyor eski serverlarda ise monster stone olarak düzeltildi.

Önerim şu; Son zamanlarda oyuncuları Ronak Land haritasına taşımak için güncellemeler, düzenlemeler yapıldı. Bu konu için de böyle bir şey yapılabilir diye düşünüyorum. Dark Knight materyalini belirli bir Ronak Land'da alınan öldürme sayısına bağlanabilir.

Yada sadece farmcıları öldürmemek adına yaratık öldürmeye ek olarak pk alanındaki alınan kill eklenebilir. Yani 10.000 yaratık ölünce atıyorsa bu item Ronak Land'da alınan kill de buna dahil edilsin.

Tabii bu benim önerim, gelen taleplere göre değişiklik vb yapılabilir herkesin fikrini söylemesi durumunda.

Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Niye özellikle bu materyaller diğer bölgelerden kaldırılıp CZ'ye ekleniyor ? Misal olarak 10.000 kişi öldüren adam illa bu materyalleri mi kazanması lazım farklı bir ödül alınsa olmaz mı ? Yakında luferdeki yaratıklardan coin kaldırılsın diye geleceksiniz.

Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Diğer bölgelerden kaldırılıp cz ye eklensin demiyorum. 10.000 sayısı için sadece canavar değil cz de alınan kill de sayılsın diyorum.

Senior Member WoLFapaK's Avatar
    Quote Originally Posted by JoyoAppilance View Post
    Niye özellikle bu materyaller diğer bölgelerden kaldırılıp CZ'ye ekleniyor ? Misal olarak 10.000 kişi öldüren adam illa bu materyalleri mi kazanması lazım farklı bir ödül alınsa olmaz mı ? Yakında luferdeki yaratıklardan coin kaldırılsın diye geleceksiniz.
    Sitemin çok gereksiz. Adam sadece öneride bulunmuş. Son 1 yıl içerisinde forumda açılan konular akabinde oyunda gerçekeleşn ciddi değişiklikler bariz ortadayken, arkadaşın açtığı konuyu garipsemen çok mantıksız. Asıl sen ne istiyosun millet monoton bi oyun mu oynasın ?

Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Quote Originally Posted by WoLFapaK View Post

Sitemin çok gereksiz. Adam sadece öneride bulunmuş. Son 1 yıl içerisinde forumda açılan konular akabinde oyunda gerçekeleşn ciddi değişiklikler bariz ortadayken, arkadaşın açtığı konuyu garipsemen çok mantıksız. Asıl sen ne istiyosun millet monoton bi oyun mu oynasın ?
    Monotonluktan kasıt nedir itemli itemsiz herkesi CZ'ye çıkmaya mecbur edelim bir gecede dizilen karakterler hepsini NPT etsin insanlar oyunu bırakıp gitsin falan mı ?. Zorlamayla PK teşviği işe yaramıyor işte ortada değil mi ? Son 1 yıl içinde gelen güncellemelerin ne kadarı geneli memnun etti ? Benim gördüğüm insanlar oyunun dinamikleriyle sürekli oynanmasından hoşnut değil.
    Last edited by GamesDepot; 05-27-2019 at 05:18 PM.

Senior Member WoLFapaK's Avatar
    Monotonluktan kasıt nedir itemli itemsiz herkesi CZ'ye çıkmaya mecbur edelim bir gecede dizilen karakterler hepsini NPT etsin insanlar oyunu bırakıp gitsin falan mı ?. Zorlamayla PK teşviği işe yaramıyor işte ortada değil mi ? Son 1 yıl içinde gelen güncellemelerin ne kadarı geneli memnun etti ? Benim gördüğüm insanlar oyunun dinamikleriyle sürekli oynanmasından hoşnut değil.
    Benim de farklı görüşüm var seninki gibi ama buraya yazmadım. Sen görüşünü yazmışsın ama arkasından adama ağır ithamda bulunmuşsun. Tamam, anlıyorum. Piyasadaki 1299' cu tayfa rahatsız edici ama bu arkadaş bence onlardan değil.
    Last edited by GamesDepot; 05-27-2019 at 05:19 PM.

Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Tekrar söylüyorum; Dark Knight itemleri sadece Cz'de atsın demiyorum, itemin atması için gereken sayı 10.000 ise bu sayıya Cz'de alınan kill de dahil edilsin diyorum.
    Ayrıca ben farm yapmıyorum. Rosetta'da mage oynuyorum ve oyunda geçirdiğim zaman günde 2-3 saat.
    Oyunun yönetiminin Cz canlansın oyuncular orada daha fazla vakit geçirsin diye türlü etkinlikler güncellemeler yapıyor ve ben de bu konuda önerimi belirttim hepsi bu.

Senior Member Thapseus's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Bence bu itemler sadece cz haritasında atmalı. Ve belirli bir sayıdada değil, tamamen rast gele cz haritasında hopgoblin keserken bile atabilmeli.

Ama gidipte kecoon, yakmalık, silan slotunda makro ile free farm yapan ve sadece devil materyali düşürmek için oraya bırakılmış karaktere atmamalı. Bir düzenleme yapılmalı. Dark Knight çöplüğüne dönen serverlar var ne yazıkki.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Okumadan yorum yapmayı ne kadar çok seviyorsunuz ya Adam sanki cz dışındaki droplar kaldırılıp czye taşınsın demiş. Arkadaşım adam diyor ki kesilen mobların yanına kesilen düşman ırkı da katalım. 10.000. mobda dark knight materyali atıyorsa eğer bu sayının içine czde kesilen adamı da ekleyelim de eğer kesilen 10.000 şey eğer o pkda kestiğimiz adam olursa bize düşme ihtimali de olsun diyor sen gidiyorsun yok neden herşey czye taşınıyor bilmem ne... Ayrıca kusura bakma ama lvl olmuş 83/5 pardon da ne için mob keseceğim ben de o dark knight materyalini düşürme ihtimalini kazanacağım ? İşim girip oyuna pkmı atıp çıkmak denk gelirse boss keserim vs. Oyunda 55 lvl uruk haide genie kurmaktan başka birşey yapmayan adamdan daha çok hakkım olduğunu düşünüyorum.

Senior Member KeteHore's Avatar
    Nickname
    Bakteri
    Class
    KO -> Kurian
    Race
    El-Morad
    Cz de droplanmasını desteklmiyorum