Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 22
    Senior Member

eslant bos yazısı !

bu yazı yüzünden kaç oldu jr tıklayamıyoruz . bu yazının artık kalkması gerektiğini düşünüyorum . zaten oyuncuları birbirine düşüren bir sistem . oyunuda baltalıyor bir yandan.

Senior Member
    O yazı kalkarsa taramacılara gün doğar.Bu şekilde en azından insanlar boss çıktığından haberdar olup taramacıların elinden alabildiğini alıyor.

Senior Member
    Yazının boss ile alakası yok Her 3 5 dk da bi ice tepesindeki yerdeki ceset respawn oluyor ve yukarıdan yazı geçiyor bunu düzeltmeleri lazım

Senior Member
    Quote Originally Posted by OlyAsassin View Post
    Yazının boss ile alakası yok Her 3 5 dk da bi ice tepesindeki yerdeki ceset respawn oluyor ve yukarıdan yazı geçiyor bunu düzeltmeleri lazım
    öyle degil o iş

Senior Member
    Quote Originally Posted by kguclu View Post
    öyle degil o iş
    5dk da bir boss mu atıyor respawn olunca yazı geçiyor işte
    Nasıl o iş farklı birşeyse öğrenmek isterim

Quote Originally Posted by OlyAsassin View Post
    5dk da bir boss mu atıyor respawn olunca yazı geçiyor işte
    Nasıl o iş farklı birşeyse öğrenmek isterim
    çıkan boss kesilmez ise 5 dakikada bir yazı geçmeye devam eder. cesetle yada quest moblarla ilgisai yok o yazının

Senior Member NeedB's Avatar
    Quote Originally Posted by MEHMETKIRLl View Post
    çıkan boss kesilmez ise 5 dakikada bir yazı geçmeye devam eder. cesetle yada quest moblarla ilgisai yok o yazının
    Server reset'den sonra tüm bosslar kesildiği halde yazı çıkmaya devam ediyor hep.

Senior Member
    Cesette hata var 24 saat kesilmeyen boss olmuyor çünkü takip edebilirisiniz biz çok kovaladık sonra cesetin hareket ettiğinde yukarıdan yazının geçtiğini farkettik sizde ceset yanında 10 15dk durup dogruyalabilirsiniz
    Şöyle bir şey olabilir
    Bosslarda zaten yazıyordur bosslar respawn olunca tekrar yaziyodur evet
    Ama cesette respawn olunca yazıyor
    Hatta boss un olup olmadığını yukarıdan yazı geçerken yapraklar akıyor mu öyle anlıyoruz

yapraktan boss anlıyorsunuz . dağın tepesine düşen boss lar oluyor onların kesildiğine eminmisiniz? bir boss düşerse tepede yazı yazar basun respawn olmasına gerek yok boss ölmediği müddetce o yazı 5 dakikada bir geçer. ceseti denemedim en kısa sürede denicem. Benim oynadığım serverde böyle birşey yok. boss avrsa yazar yoksa saatlerce yazmaz taki boss düşene kadar.

Senior Member
    yapraktan boss anlıyorsunuz . dağın tepesine düşen boss lar oluyor onların kesildiğine eminmisiniz? bir boss düşerse tepede yazı yazar basun respawn olmasına gerek yok boss ölmediği müddetce o yazı 5 dakikada bir geçer. ceseti denemedim en kısa sürede denicem. Benim oynadığım serverde böyle birşey yok. boss avrsa yazar yoksa saatlerce yazmaz taki boss düşene kadar.
    N aç duvarlara yakın gez dağ tepelerini kontrol et
    dostum herkes gibi yıllardır oynadığımız oyun biz arkadaşlarla öyle bir problem farkettik. hadi eski serverlarda bossları çok önemseyen yok yeni serverlarda millet hiç durmadan boss kovalıyor ve yukarıdan sürekli yazı geçiyor
    hangi serverda oynuyorsunuz