Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 22
    Ben rosettadayım dediğim gibi ceset olayını deneme fırsatım olmadı henüz.

Senior Member
    sabah jr için kalk , ve her zaman ki gibi 2 saniye kala bu yazı yüzünden dışarıda kal . :S bu bos yazısına bir çözüm gerekiyor.

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Samba shaula dragon toot (biz ona kral diyoruz ) bu boslar aktif şekilde geziyor dağa taşa çıkıyor ondan kesilmiyor 10 dakika içinde kesilmezse tekrar aynı yazı geçer yazının kalkması taraftarı değilim yoksa taramacılar çok rahatlar.

Senior Member murat1977's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    yazı ya ne gerek var zaten çıkış yerleri belli dolanıp 5 dk da tespit ediyorsun 3-4 arkadaş ama özellikle jr vakti tam denk geliyor sag ustte oyunun saat göstergesi var oraya bak içinden say sende

Senior Member
    10dakika 20saniede bir rutin yazı geçer eğer rutin yazılar arasında extra bir yazı geçerse %100 bostur yani 10dakika 20 saniyede bir sürekli rutin yazı geçer kronometre tutun dolmadan geçerse boss vardır bilip bilmeden herkeze taramaca demesinin sebebide budur taktiği bilmiyorusunuz çnkü şuanda siriusta taramacı yok bu taktik sayesinde herkez tek sw tutuyo

Senior Member
    yahu bos kesmekten bahsetmiyorum . son saniye kala yazı geçiyor jr vaktinde yukarıdaki süreye bakmayı bende biliyorum . sabah uyku sersemi birçok insan mağdur oluyor. bunun başka bir çözümü olmalı .

Member EnqelsizDusler's Avatar
    Nickname
    EngelsizDusler
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    EngelsizDusler
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    yazı sabit 10 dakika da bir geçer. eğer ki 2 yazı arası 10 dakikadan kısa ise boss düşmüş demektir. hurafe uydurmayın
    PARAN VARSA; İYİ OLMAK KOLAYDIR, PARAN YOKSA; KARAKTERİNDEN HARCARSIN.

Senior Member
    ya şu konu hakkında bir yetkili yokmu bize açıklama yapsın ? bıktırdı artık :S

Banned
    dostum zaten jr yazısı çıkar çıkmaz tıklanmaz yamuk bowlu adamlarla düşersin partiye biraz bekleyip tıklamakta fayda var

Senior Member JomeyTheBattlePriest's Avatar
    Nickname
    Jomey
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by HumanCenazeci57 View Post
    dostum zaten jr yazısı çıkar çıkmaz tıklanmaz yamuk bowlu adamlarla düşersin partiye biraz bekleyip tıklamakta fayda var
    Bu dediğin doğru değil. geçen gün nerdeyse en sonlarda tıkladım genede yamuk bow partysi denk geldi. zaten bi party de 2 den fazla varsa okçu jr kazanma ümidimi de kaybediyorum.
    Last edited by Khenarth; 06-18-2019 at 09:40 AM.
    Tanrım Kötü Kullarını Sen Affetsen Ben Affetmem