Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Exclamation Sirius delos koxperleri

Merhaba;
    Ben sirius serverinde oynuyorum.Gorev icin delosa gittim , ne yazikki karus irkindan 4 oyuncu koxp ile bana ver arkadaslarima göz actirmadi.
    Sizi sikayet edecegim dedigim zaman ise ne yazikki dalga gectiler..Ben bu kisilerin hesablarinin lutfen incelenmesini istiyorum.Adil bir ortamda bu oyunu oynamak herkezin hakki.
    Last edited by Death_Stroke; 05-27-2019 at 08:46 PM.

Senior Member WoLFapaK's Avatar
    Vaziyetin sen ve arkadaşların için ne kadar sinir bozucu olduğunun farkındayım. Bu tür konuları forumda bitane şikayet kısmı var, yetkililer şikayetleri oradan kontrol ediyo. Yani bu konuya bakarak kimse işlem yapmaz. Bence konunu oraya aç. He bide o şikayet konusunun bazı detayları var BURAYA tıklayarak bakabilirsin.

Junior Member
    Quote Originally Posted by WoLFapaK View Post
    Vaziyetin sen ve arkadaşların için ne kadar sinir bozucu olduğunun farkındayım. Bu tür konuları forumda bitane şikayet kısmı var, yetkililer şikayetleri oradan kontrol ediyo. Yani bu konuya bakarak kimse işlem yapmaz. Bence konunu oraya aç. He bide o şikayet konusunun bazı detayları var BURAYA tıklayarak bakabilirsin.
    Bilgilendirme icin tesekkur ederim.Cok foruma giren biri degilim vermis oldugun linki inceleyecegim.Bu oyuncular suan bile delosu ele gecirmis durumdalar.Umarim gereken neyse yapilir..

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Oyun Kurallarını uymadığını düşündüğünüz kişileri kanıtlarınız ile birlikte Cheat Reports bölümüne konu açıp incelenmesini sağlayabilirsiniz.

Cheat Reports Dışında işlem yapılmamaktadır.

Cheat Reports Kullanımı