Results 1 to 2 of 2
    Junior Member

Angry Tüm Gm & Yöneticilerin ve Oyuncuların DİKKATİNE !

Selamın aleyküm Knight Online oyuncuları.
    Değerli arkadaşlar bildiğiniz gibi tüm server oyuncuları kurain çetelerinden memnun değiller.
    Defalarca forumlarda olan konular dikkate alınmıyor ve tedbir alınmıyor.
    Düzgünce item satamıyoruz ve item alamıyoruz.
    Araştırmalarıma göre ucuz yoldan bilgisayar alıp oyunu ticarete dönüştürüp oyun parasını sitelere aktaran Kurain çetelerine önlem alınmıyor.
    Üstelik bazı kiralık sanal bilgisayarlardan 8 adet kiralanıp oyun içerisinde ticarete yöneldiğini ve yine oyun parasını sitelere aktaran Kurain çeteleri her serverde mevcut.
    1.Oyun içerisinde bulunan itemleri stok yapılması.
    2.Oyun içerisinde kullanıcılara ağır küfürler ve tehditlerin yer alınması.
    3.Oyun parasını sitelere aktarılması ve diğer oyunculara zarar verilmesi.
    4.Oyun içerisinde diğer oyuncuların pazar yerini kapatılması (Ts veya üzerine pazar kurulması)
    5.Oyun içerisinde bulunan kandırılmış pazarlar bulunmakta mesela, Buy pazarın değerinden düşük sell pazarında değerinden fazlasıyla yüksek konulması (Göz yanıltılması)
    6.Knight Online Yöneticileri ve GM'leri bu konulara tedibiri alınmaması
    Ben SIRIUS serverinde oynamaktayım 26.05.2019 03:30 sularında hesabımın bir nebze olarak pazar ticaretini kullanarak item alıp satmaya karar verdim x tarafından ağır derecede tehdit ve küfür edildiğini belirtmek istiyorum. Türk Cumhuriyeti ve Askerlerin yer aldığı küfürler ve Aileme edilmiş olduğu küfürler yer almaktadır . Bunun cezası sadece Chat blok mu ? 18 Adet kiralanmış bilgisayar ile geçimini sağladığını ve kazanmış olduğu oyun parasını siteye aktardığını belirten x sadece Chat Blok cezası mı olucak ?
    Lütfen sizlerden ricam İp adresini bularak tüm karakterlerini hapis ve ban atılmasını talep ediyorum.
    Last edited by SkCLucky; 05-26-2019 at 12:16 PM.

Moderator SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Oyun kurallarına aykırı davrandığını düşündüğünüz kişileri Cheat Reports bölümüne şikayet edebilirsiniz. Bunun haricinde pazar sistemi için bir değişiklik yaşanırsa sizle paylaşıyor olacağız.