Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 18 of 18
    Quote Originally Posted by O1Ezik View Post
    ftde mele ile mavi kutu alamıyanda ne bileyim yani, centaur + tw + dm gibi yüksek exp veren moblara ADAM GİBİ atack yapıp pot parasından kaçmazsanız sizde mavi kutu alabilirsiniz (benim mele çarımla her akşam mavi kutu aldığım gibi), mele için bosslar çok önemlidir her boss çıktığı zaman yüzde atıcak asasınız olsun warriorlarınızda ADAM GİBİ atack yapsın mavi kutunuzu alır burdada ağlamazsınız.
    Event boyunca monuda oturup burda ağlamanın bir mantığı yok
    Yanlız kankam Ftlerde bosslar hiç bir şekilde kutuya etki etmez. Ne Troller ( TB DEĞİL ) Ne bosslar nede Wolcanik rock kutuya etki etmez. Ftlerde Sadece Exp Önemlidir. Yok bosslarda % kaçırma cart curt bunlar hikaye

Senior Member
    Nttgame'de aynı mevcut hükümet gibi. Kuvvetler ayrılığı oluşturmaktan başka bir işe yaradığı yok.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Bence kesinlikle haklı bir tepki, kendilerini tebrik ediyorum. Hatta bir şeylerin değişmesi gerekiyorsa tüm sunucularda böyle olmalı. Yoksa yöneticiler pek umursamıyor.

Ben luring güncellemesinde nasıl mageye yarattığı dezavantajı dile getiriyorsam mageler de buradaki adaletsizliği dile getirmeli. Eminim hemen bunu alıntılayıp "ama şurada da şunlar güçlü, mageler dezavantajlı" diyenler olacaktır, ona da karşıyım, onda da senin yanındayım kardeşim. O etkinlik bu jobun, şu etkinlik şu jobun, o map bu jobun olmamalı.

Senior Member Sneaky__34's Avatar
    Quote Originally Posted by karimli View Post
    mage ts bassa bile nova hemen hasar vurmuyor ancak wariorun alan skili tsli mageden daha seri sizde ezberleyin sizde alan atın
    her jobun kendine has bi özelliği var diyip sözde eşitlikten bahsedildi oyunu akıllı oynamak da herkesin kendi sorumluluğu yanından geçerken tek atacağın mage için etkinlikte avantajlılar demen gülünç dengesizliği bilip üstünlük kurdukları her yerde yere gömmeye çalışmak ayıptır kardeşim
    Okuduysan bende mage ile giriyorum dedim.Magenin tek yemesiyle ft nin ne alakası var.Ft pvp alanı mı kardeşim ?Tek bir etkinlik niye mageye çalışsın ? Mantıklı düşünelim lütfen.

Ayrıca JR de magesiz pt devaya - 40 dk da gidebilirken magesi olan takım devayı karşı taraf gelemeden kesip çıkabiliyor.Chaos hariç diğer tüm etkinliklerde magenin aşırı üstünlüğü var.Böyle olmamalı.
    Ftdeki pt düzeni jr gibi yapılırsa sorun çözülür diye düşünüyorum.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Ft mage nin etkinliğidir sizde mage açıp mavi kutu alabilirsiniz.Ha mele oynuyacam diyorsanız yeşil kutu alırsınız keyfine bakarsınız eskiden nasılsa şimdide öyle devam edecektir bir sorun teşkil etmediğine göre değişmiyor sistem .

Senior Member
    metin allah aşkına sal kardeşim su knight online ' ı. nefret ettim seni her platformda görmekten. ft de sen örgütlüyorsun bütün meleleri . yok sw atmyın magelere yok trol atack vermeyin . işin yokmu senin başka ya . samsunun yüz karası olma yolunda ilerliyorsun

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by HappinesSolutioN View Post
    Yanlız kankam Ftlerde bosslar hiç bir şekilde kutuya etki etmez. Ne Troller ( TB DEĞİL ) Ne bosslar nede Wolcanik rock kutuya etki etmez. Ftlerde Sadece Exp Önemlidir. Yok bosslarda % kaçırma cart curt bunlar hikaye
    Hikaye değil gerçek. Okçu parti ile çok kez mavi kutu aldım. Mobları da kestim, bosslarıda, Vr de daldım. Vr novalatmadıkları sürece sıkıntı çıkmadı hiç. Okçular z skill yapsın, asas yırtınsın yüzde diye, priest ortada otursun, Vr de köşeye kaçalım derseniz evet alamazsınız. Organize olup atak yaparsa herkes, tıpkı mageler gibi çok da güzel mavi kutu alıp çıkarsınız.
    Last edited by NocturnalCreature; 05-26-2019 at 12:15 PM.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Sneaky__34 View Post
    Okuduysan bende mage ile giriyorum dedim.Magenin tek yemesiyle ft nin ne alakası var.Ft pvp alanı mı kardeşim ?Tek bir etkinlik niye mageye çalışsın ? Mantıklı düşünelim lütfen.

Ayrıca JR de magesiz pt devaya - 40 dk da gidebilirken magesi olan takım devayı karşı taraf gelemeden kesip çıkabiliyor.Chaos hariç diğer tüm etkinliklerde magenin aşırı üstünlüğü var.Böyle olmamalı.
    Ftdeki pt düzeni jr gibi yapılırsa sorun çözülür diye düşünüyorum.
    ilk cümleyi nası görmediysem k.b ve biraz ön yargılı davrandım ancak mele de akıllı oynayınca mavi kutu alabiliyor demek istedim