Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18
    Senior Member

vega sunucusu ft hakkında !

bu oyunda mageleri o kadar çok düşman ettinizki insanlara , forgetten temple az önce bütün meleler şbirliği içinde olup wr yi kestirmemek için ellerinden geleni ardlarına koymadılar çok şükür . eserinizle gurur duyun . amaç neydi oyun içinde iletişimi kuvvetlendirmek . maşallah kuvvet kokuyor heryerde mage düşmanlığı . premium yenilemediğim için çok doğru bir karar verdiğimi bir kez daha anladım . teşekkürler .

Senior Member
    Quote Originally Posted by zerosugar1903 View Post
    bu oyunda mageleri o kadar çok düşman ettinizki insanlara , forgetten temple az önce bütün meleler şbirliği içinde olup wr yi kestirmemek için ellerinden geleni ardlarına koymadılar çok şükür . eserinizle gurur duyun . amaç neydi oyun içinde iletişimi kuvvetlendirmek . maşallah kuvvet kokuyor heryerde mage düşmanlığı . premium yenilemediğim için çok doğru bir karar verdiğimi bir kez daha anladım . teşekkürler .
    Mageler hiç meleleri umursamayıp partilerine almadıkları için magelere mavi kazandırmamak için yapılan bu olay normal bir durum yıllardır var sen yeni fark etmişsin.

Senior Member
    al işte bak bunu normal bir durum olarak kabullenmiş insanlar var . yazık . yapın kampanyanızı kardeşim . açın konu anket neyse . kaldırsınlar mageyi yahu . ohh misss

Senior Member
    Quote Originally Posted by KHD View Post
    Mageler hiç meleleri umursamayıp partilerine almadıkları için magelere mavi kazandırmamak için yapılan bu olay normal bir durum yıllardır var sen yeni fark etmişsin.
    magenin ft de meleyi umursamadığını düşünmüyorum çünkü mele wryi tanklamassa magelerin wryi kesmesinin çok zor olduğunu her mage biliyor ptye alıp almama konusunu bilmiyorum günümüz ft etkinliğinde genelde clancak pt kuranlar yada ft de pt kurma esnasında discord adresi verip pt toplama bunlar oluşmuş durumda akıllı oynayan mele pt de mavi kutu alabiliyor diye biliyorum nede olsa alan vuruşunuz var he 83 kasmayan warior çöp dersen senelerce mage etkinlik hariç hep çöp item dizsede dizmesede

warior madem ft de kötü aç bi mage ft için yada asas aç sw dağıt ölmemeye çalış

Senior Member Sneaky__34's Avatar
    Ftlere bende mage ile giriyorum ama ft de mele olanlara büyük haksızlık yapılıyor.Vega serverinde mage pt harici mavi kutu alamıyor.Mele ekipleri kendilere göre haklıdır.Tüm mobları mageler kesiyor ama wr cıkınca tüm mageler sağa sola kaçışıyor.Sonra mele wr yi kesip green alıyor.Böyle bir saçmalık olamaz.Ftnin düzeni jr girişi gibi olmalıdır.

Eminim ordan biri çıkıp diyecek ki mele de pt kursun haritaya yayılsın yere vurmayla exp alsın.Hepimiz biliyoruz ki ft de tüm mobların hangi sn de çıkacağı biliniyor.Daha mob çıkmadan nova atıyoruz.Durum böyle olunca melenin mavi kutu alması imkansız bir hal oluyor.

Senior Member
    kardeşlerim burda anlatılmak istenen kimin mavi alıp almadığı değil . içerideki 80 kişinini hakkına girmek ile alakalı. bunu wr yi novalatmakla yapıyorsa biri orda haksızlık adaletsizlik başlıyor. ve ayrıca pişkin pişkin bunun suç olmadığından bahsediyorlar. ve üstüne içeriye giren bütün meleler örgütlenip bunu yapıyorsa orda haksızlık başlar . arkadaş bu mageye olan düşmanlık bitmeyecek gibi . birde şunu anlayamıyorum herhangi bir etkinlikte bir değişiklik yapılacağı zaman neden kullanıcılara sorulmuyor ? neden kimsenin fikri alınmıyor ? global global derken bu kadar otokratik bir yapı neden hala devam ediyor. neyse buraya yazdıkça sonuç alınamadığı gibi insanın sinir kat sayıda hızla artıyor.

Junior Member
    60 Tane mage gir mele bile alma partilerine sonra kestirmiyorlar de.. Hatta mele party varsa tek kalan yaratığa bile tekli skill çalış Adamlar taş mı yesin. İçerde random party kurulmadığı sürece bu böyle gider

Senior Member IMcihanMI's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    El-Morad
    FT'de mage harici tüm jobların expi iki ile çarpılsa bu problem ortadan kalkar aslında yoksa çözemeyecekler bu işi.

Senior Member
    ftde mele ile mavi kutu alamıyanda ne bileyim yani, centaur + tw + dm gibi yüksek exp veren moblara ADAM GİBİ atack yapıp pot parasından kaçmazsanız sizde mavi kutu alabilirsiniz (benim mele çarımla her akşam mavi kutu aldığım gibi), mele için bosslar çok önemlidir her boss çıktığı zaman yüzde atıcak asasınız olsun warriorlarınızda ADAM GİBİ atack yapsın mavi kutunuzu alır burdada ağlamazsınız.
    Event boyunca monuda oturup burda ağlamanın bir mantığı yok

Senior Member
    Quote Originally Posted by Sneaky__34 View Post
    Ftlere bende mage ile giriyorum ama ft de mele olanlara büyük haksızlık yapılıyor.Vega serverinde mage pt harici mavi kutu alamıyor.Mele ekipleri kendilere göre haklıdır.Tüm mobları mageler kesiyor ama wr cıkınca tüm mageler sağa sola kaçışıyor.Sonra mele wr yi kesip green alıyor.Böyle bir saçmalık olamaz.Ftnin düzeni jr girişi gibi olmalıdır.

Eminim ordan biri çıkıp diyecek ki mele de pt kursun haritaya yayılsın yere vurmayla exp alsın.Hepimiz biliyoruz ki ft de tüm mobların hangi sn de çıkacağı biliniyor.Daha mob çıkmadan nova atıyoruz.Durum böyle olunca melenin mavi kutu alması imkansız bir hal oluyor.
    mage ts bassa bile nova hemen hasar vurmuyor ancak wariorun alan skili tsli mageden daha seri sizde ezberleyin sizde alan atın
    her jobun kendine has bi özelliği var diyip sözde eşitlikten bahsedildi oyunu akıllı oynamak da herkesin kendi sorumluluğu yanından geçerken tek atacağın mage için etkinlikte avantajlılar demen gülünç dengesizliği bilip üstünlük kurdukları her yerde yere gömmeye çalışmak ayıptır kardeşim