Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Senior Member

-3 Yil önceki Hesaplar Hakkinda Yardim Bekliyoruz

Herkese iyi hafta sonlari diliyorum Eski bir Arkadasim Knight online a yeniden Baslamak istiyor ve Enson 2-3 yil önce Aktif Olan karakterleri Kapatilmis Durumda Ticket Bölumu de Kapatilmis Bu Hesaplar Hakkinda Bilgi Almak icin Nasil bir Yol izlemeliyiz ? Ben Suanki Hesabimdan ticket atsam Yardimci olunurmu Möderatör Ve Gm ekibine Bu konu ile Alakali Nasil ulasabiliriz Bu eski Hesaplarin KC gecmisi Ve ksc leri elimizde mevcuttur Yardim Almak icin Nasil bir yol izlemeliyiz ? Tesekkurler

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Oyuna giriştemi hata alıyorsunuz ? Yaşadığınız sorun tam olarak nedir ?

Senior Member
    Arkadasimin Yasadigi sorun Hesap 2-3 yildir Online degildi tekrar Baslamak istiyor Ama Hesaplari Kapatilmis Suan hicbir Sekilde Hesaplara giris Yapamiyor Ticket Bölumude Kapatilmis Yeni bir Account Acip KC yukleyip ticket atip Ticketta Account bilgilerini versek bilgi Alabilirmiyiz ?

Senior Member
    Tam olarak aldigi Hata illegal aktivite Veya uzun suresiz girmediginizden Hesabiniz Kapalidir Diyor illegal kullanimi Warmi Bilmiyorum Hesaplarin Varsada Hic Acilmasin daha iyi

Quote Originally Posted by Wahsh3t91 View Post
    Tam olarak aldigi Hata illegal aktivite Veya uzun suresiz girmediginizden Hesabiniz Kapalidir Diyor illegal kullanimi Warmi Bilmiyorum Hesaplarin Varsada Hic Acilmasin daha iyi
    Bir süre önce 6 ay ve üzeri giriş yapmayan hesapların girişi güvenlik nedeniyle engellendi. Tekrar aktif etmek için portala giriş bölümünde şifre unuttum bölümü var oraya gidip şifre unuttum diyerek mail adresinize yeni şifre gönderdiğinizde girişleriniz aktif edilmiş olacak.

Senior Member
    Cok tesekkur ederim Yardiminiz icin iyi Gunler dilerim

Senior Member
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Bir süre önce 6 ay ve üzeri giriş yapmayan hesapların girişi güvenlik nedeniyle engellendi. Tekrar aktif etmek için portala giriş bölümünde şifre unuttum bölümü var oraya gidip şifre unuttum diyerek mail adresinize yeni şifre gönderdiğinizde girişleriniz aktif edilmiş olacak.
    Hocam aynı şekilde ben de 6 ay hesabıma giriş yapmadım ancak şifre unuttum dediğimde e-mailime hiçbir şekilde e posta gelmiyor , denemediğim yol kalmadı , ntt e maillerini güvenli olarak ekleme , farklı tarayıcıdan deneme , .... kaç gündür kısaca her yolu denedim ve araştırdığımda da yıllardır bu sorunu alan çok kişi ve forumda konularını gördüm , herhangi bir şekilde şifre değiştir desek demek ki yandık , sistemde e posta gönderme konusunda bir sorun olduğu açık , bunu bildirmeniz mümkün mü ve ticket ile aylarca beklemeden önce önerebileceğiniz farklı bir yol var mıdır ? Teşekkürler

e maili değiştirip gmail yada yandex yapa bilirsin ben öyle çözmüştüm sorunumu kendim

Senior Member
    Quote Originally Posted by happyy View Post
    e maili değiştirip gmail yada yandex yapa bilirsin ben öyle çözmüştüm sorunumu kendim
    Siteden hesaba giremiyorum ki , e posta değişikliğini nasıl yaptın ?

Quote Originally Posted by Savarona View Post
    Hocam aynı şekilde ben de 6 ay hesabıma giriş yapmadım ancak şifre unuttum dediğimde e-mailime hiçbir şekilde e posta gelmiyor , denemediğim yol kalmadı , ntt e maillerini güvenli olarak ekleme , farklı tarayıcıdan deneme , .... kaç gündür kısaca her yolu denedim ve araştırdığımda da yıllardır bu sorunu alan çok kişi ve forumda konularını gördüm , herhangi bir şekilde şifre değiştir desek demek ki yandık , sistemde e posta gönderme konusunda bir sorun olduğu açık , bunu bildirmeniz mümkün mü ve ticket ile aylarca beklemeden önce önerebileceğiniz farklı bir yol var mıdır ? Teşekkürler
    Destek Ekibiyle iletişime geçip e-posta yardım talep etmeniz gerekiyor. Bu konuda yapabileceğimiz başka bir öneri bulunmuyor. Destek Ekibi hafta içi ortalama 72 saat içerisinde biletleri cevaplamaktadır.