Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

Haksız yere jail

Herkese Merhabalar Ticket Atıcaktım Npointli Olduğu İçin Atamadım.Ben Olaya Direkt Gireyim Ressurectionda JERRY007 Nickli Bir Warrior Hesabım İle Apostta Bir Mage Arkadasım Ve 2 kişi kişi İle Partydeydik İki Mage 1 asas bir warrior. Kastığımız Anda Ben Slotta Arkaya Doğru Gittim 44 lwl Olduğu İçin Hesap Canı Gidiyordu
    Canımın Gitmemesi Amacıyla Arkaya Gitmemle Dc Olması Bir Oldu Ve Tekrar Girdiğimde Jail Yemişti Ben Oyunu Bıraktım Ve Aradan Zaman Geçti Hesabıma Gireyim Dedim Olmuyor. Hiçbir Hesabıma Giremiyorum k2 demiydi yoksa oyun ntt demiydi bilmiyorum ama Haksız Yere Jail Yedim Npc de Hack Aleti Diyor Ben Kosp Kullanmadım Game Master Eryudes Ve Estellaya Kişisel Mesaj Yazdım Yoğunluktan Dolayıdır Sanırım Dönüt Alamadım Gerekli Bilgi Ne İse Vermeye Hazırım

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Bu nedenle destek bileti göndererek müşteri hizmetlerinden yardım talep etmelisiniz.

Npoint'e sahip başka bir hesaptan destek bileti gönderebilirsiniz.

Seçeceğiniz kategori KO Ban / Jail / Unblock kategorisidir.

Destek Bileti

Junior Member
    Tamam zaten belirttim beyfendi npoint yok hesabımda ve suçsuz yere jail yedim diyorum mağduriyetim söz konusu ticketten başka derdimi size nerede anlatabilirim?

Junior Member
    Sayın eryudese de yazdım ve sayın estellaya da yazdım dönüt alamadım bana lütfen yardımcı olurmusunuz?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Npointinizin olmadığını belirttiğiniz için, "Npoint'e sahip olan başka bir hesaptan destek bileti gönderebilirsiniz." diye belirttim.

Yaşadığınız problemi yalnızca destek bileti göndererek çözümleyebilirsiniz.

İyi forumlar.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Bahsetmiş olduğunuz durum bundan önceki yayıncı firma zamanında jail alanlarının oyuna yanlış entegre edilmesi sonucu oluşmuş bir durumdu.
    Konu ile ilgili müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz durumunda hesabınız ile ilgili yapılan kontroller sonucu tarafınıza bilet üzerinden geri dönüş yapılacaktır.

Junior Member
    Keşke npoint olsa çok teşekkür ederim saygılar