Results 1 to 10 of 10

pet loot ayarı bilgilendirme

son günlerde sürekli olarak karşıma çıktığı için konu açma gereği duydum.Pet oto loot yapıyorsanız görev itemleri almayı işaretlemediğiniz sürece buss hp potion,mp potion gibi itemleri almayacaktır.Sürekli olarak boşa görev itemi alıyorsunuz 1k ayarlayın lootu pot ve buss alır diyen bir tayfa türedi.ve adamlar iddialaşıyor sürekli.adamlara açıklıyorum olmaz diye anlamıyor.sonra denemesini istiyorum deniyor pot almıyor tabi.Diyor ki çok saçma bu.(dün adam ayrı bir iddaa ortaya attı dedi ki ben siriusda böyle yapıyordum pot alıyordu burda almıyor.''oynadığımız server ALTAR'').Bu bilgiyi yayalım arkadaşlar görev itemi almadıkça pot ve buss almaz.Herkese iyi oyunlar dilerim.

Junior Member DahiDiktatoR's Avatar
    Nickname
    Mahzen
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    +1 bu olay sadece peride ayarlanıyor pette ayarlanmıyor anlamıyor insanlar bunu karıştırıyorlar periyi 256 coins ayarlarsan mesela paramunda pagan almaz pot bus vs alır ama peti böyle ayarlayamıyoruz

Senior Member
    Raven dönerken sürekli kutu toplamıyor her 7 turda bir falan kutu toplamıyor her 2-3 turda bir de 2-3 tane kutuyu toplamıyor .

Senior Member
    Quote Originally Posted by DahiDiktatoR View Post
    +1 bu olay sadece peride ayarlanıyor pette ayarlanmıyor anlamıyor insanlar bunu karıştırıyorlar periyi 256 coins ayarlarsan mesela paramunda pagan almaz pot bus vs alır ama peti böyle ayarlayamıyoruz
    perisi şeysini bilmem ama bus alıyor işaretli olmasada eslant aocda denedik pet mi toplamaz peri mi toplamaz orasını bilmem ama saçma bişey 2 side aynı şeye yarıyor ve 2sinin ayarıda aynı yerden ?

Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Keşke pet loot sistemi üzerinde biraz durulsa. Şu haliyle gerçekten çok işlevsiz ve kutu kaçırıyor.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by JoyoAppilance View Post
    Keşke pet loot sistemi üzerinde biraz durulsa. Şu haliyle gerçekten çok işlevsiz ve kutu kaçırıyor.
    Oto Lott un pot ları tüm kutuları tpolamaMA sorunu 10 yıllardır var.
    2006 dan beri oynuyrum.
    Hep böyleydi ve maalesef böyle kalmaya devam edecek.
    En sonunda banlanma riskine karşın neden böyle olduğunu da yazıcam da

Kesin banlanırım. Korkuyorum arkadaşım.
    İyi oyunlar dilerim.
    Artık nerede iyi şey kaldıysa hep sizinle olsun.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merak eden okuyabilir.
    Yorum atabilir.
    Merak eden mod/admin cevap verebilir.

https://forum.nttgame.com/forum/show...vap-verbilirmi

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Yardım edim lütfen cash yükleyemiyorum yazınca admin/mod anında oraya bitiyor ve gerekli yardımı yapıyor.
    Bizim yorum ses yok.

Senior Member
    peri sonradan eklendi o hata fixlendi ama köpeklerde var öyle bir hata daha önce konu açmıştım kimse sallamıyor

Junior Member DahiDiktatoR's Avatar
    Nickname
    Mahzen
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by karimli View Post
    perisi şeysini bilmem ama bus alıyor işaretli olmasada eslant aocda denedik pet mi toplamaz peri mi toplamaz orasını bilmem ama saçma bişey 2 side aynı şeye yarıyor ve 2sinin ayarıda aynı yerden ?
    denedim hocam pet tık koymayınca bus almıyor ama peri tık olamsada fiyata göre topluyor ve alıyor