Results 1 to 6 of 6

Nttnow ilk kayit yaptiğim telefon bozuldu ve yeni telefon aldim.

Merhaba,

NTT Now'u ilk kurmuş olduğum telefon (cihaz)'ım arızalandı ve açılmaz hale geldiği için atıldı. Yeni bir telefon (cihaz) aldım NTT Now hesabımı yeni cihazıma kurabilir miyim? Birkaç arkadaş öyle bir şeyin mümkün olmadığını söylüyor. Bende bu tarz sorunların oyun yöneticileri tarafından düşünüldüğünü düşündüm. Bu durumda ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz? Sim Kartım aynı fakat cihaz değişti. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

NTTNow uygulaması tek cihaz, tek hesap, tek hat üzerinden eşleşme yapmaktadır. Yeni telefona Nttnow uygulamasını indirip daha önce eşleşme yaptığınız bilgilerle giriş sağlayamazsınız.

Şu an için telefon değişikliği gibi bir işlem de yapılamamaktadır.

ticket atman gerekıyor. istedikleri bilgileri verirsen yardımcı olacaklarını düşünüyorum

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

NTTNow uygulaması tek cihaz, tek hesap, tek hat üzerinden eşleşme yapmaktadır. Yeni telefona Nttnow uygulamasını indirip daha önce eşleşme yaptığınız bilgilerle giriş sağlayamazsınız.

haydii ciddi misiniz telefonumuz bozulursa karaktere elveda mı diyeceğiz ?

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Bence buna bir çözüm bulmanız lazım bu herkesin başına gelebilir çok saçma bir durum keyfi olan birşey değil neticede zorunlu değişiklik kayıtlı telefon açılmıyordu.

Senior Member cYkParsing's Avatar
    Quote Originally Posted by CCafex55 View Post
    haydii ciddi misiniz telefonumuz bozulursa karaktere elveda mı diyeceğiz ?
    Şuan için bir problem yaşamazsın ama nttnow geliştirilecek deniyor ilerisi ne getirir bilinmiyor ama kimseyi mağdur etmeyecek bir çözüm bulunur.

hesabın çok değerli ise yeni bir hat alarak yeni telefon kaydını yapıp hesabını ring ile aktarabilirsin.

Tags for this Thread