Results 1 to 3 of 3
    Senior Member

Eski sunuculardaki takı bas ma sınırı hakkında +4 +5

öncelikle merhabalar.
    Destan sunucusunda oynamaktayım.
    Önerim şudur
    Sunucumuzda çok fazla +3 takı bulunmakta ve bu artık ihtiyaç fazlası olduğundan piyasalarıda baya öldü.
    +3 flame ring gibi bir item 3 gb
    bu eski sunucularda unig takılara + sınırını +4 +5 olarak düzenlemek gerekliliği doğmuşitur bu çok açık.
    Tabi +4%100 oranla değilde %30 50 gibi şanslarla +5 ede %10 15 gibi şanslarla basılmalı.
    Konusu olan bu unig itemlerin helede mage ringlerinin dark fragmentlerden peynir ekmek gibi düştügünden artık +3 piyasalarıda git gide ölmekte +3 shio 55 m den satılıyor.nerdeyse basım maliyeti
    roc heros lego gibi itemlerde çok fazla olduğundan bunlarda ihtiyaçdan daha fazla bulundugundan sunucuda surekli bu itemlerin piyasasıda geriliyor.
    Boss lardan düşen itemlerin bir değeri kalmıyor.
    Bifrost taşlarından düşen itemlerin hiç bir değeri yok
    Ve jr den elde edilen gemlerin attığı takılarda sürekli düşüşte.
    tabi bu destanda bu şekilde diğer eski sunucularda bedava pahasına satılıyor.
    Sorun itemlirin fiyatları değil, yıllardan beri zırhlar silahların yeni modelleri karşısında bu itemlerinde yükseltilebilmesi gerektiğinden bu konu ivedi şekilde halledilmeli diye düşünüyorum.
    +4 +5 basma olasılıkları oranlarıyla ilgili olarak uprage gerçekleşirse eğer,item işe yarıyacak ve playerlara + bir katkı sunacak.
    Yine aynı şekilde uprage başarısız olursa bu itemlerin +0 ları yine toplanıp basılma gereği duyulacak.
    Bu durumların üzerinde konuşalım tartışalım ama gerekliliği konusunda ben çok kararlıyım.
    Şimdiden tüm oyuncu arkadaşlarıma iyi oyunlar diliyorum.,Yetkililerede kolaylıklar diliyorum

Senior Member
    konuya herkezmi ilgisiz

Senior Member WoLFapaK's Avatar
    Yani, +5 takıya pek gerek yok gibi Ama pus'a light feet ve cat eyes scroll eklenmesi iyi olur.