Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 19 of 19
    Junior Member
    Quote Originally Posted by unforgetten View Post
    Aynı sorunu yaşayan oyuncularınız bulunmakta lütfen artık bu konu hakkında bir çalışma yapın hesabın bütün bilgileri elimizde olmasına ragmen karakterlerimize giriş yapamıyoruz çok mantıklı değil demi ? Bir tarihi kaçırmamız bir karaktere mal olmamalı. Lütfen artık ya bir ek süre getirin ya da kalıcı bir çözüm bulun bu duruma.
    Keşke birileri el uzatsa dostum gerçekten çok can sıkıcı

Senior Member
    Nickname
    MechulGazi
    İyi olmuş oyunu bırakman için bahane olur.

Arkadaşlar dünyanın neresinde var herhangi bir oyun için kaydettiğin telefonun çalınınca o hesaba giremediğin. Çok saçma çok nasıl olur da bu arkadaş hesabına giremiyor ya.?

Senior Member
    Nickname
    MechulGazi
    Aynı durum bende de oldu. Numaram gittiği için otp kuramıyorum otp olmayınca da olmypiaya girilmiyor. Ki zaten bırakmıştım oyunu 8 gb vardı o da önemli değil

Junior Member
    Quote Originally Posted by atk_jVxmMzy7 View Post
    Aynı durum bende de oldu. Numaram gittiği için otp kuramıyorum otp olmayınca da olmypiaya girilmiyor. Ki zaten bırakmıştım oyunu 8 gb vardı o da önemli değil
    Bir sonuç alabilirsem tickettan buraya yazarım

Senior Member
    Sanki mobil oyun ben hayatimda gormedim boyle bir oyun neresinden tutarsan tut elinde kalir

Junior Member
    Umarım ticketa olumlu bi cevap gelir ekipte mağdur kaldı bende

Junior Member
    Merhaba,

15 Şubat tarihinden itibaren, artık ICS güvenlik sistemine kayıtlı olan hesaplarda, ekibimiz tarafından herhangi bir bilgi değişiklik yapılmamaktadır ve hiçbir şekilde hesaplardan ICS üyeliği kaldırılamamaktadır. Artık bu gibi değişiklikler sadece hesabın ve numaranın sahipleri tarafından gerçekleştirilebilecektir. Numara değişikliği yapmak istiyorsanız eski telefon numaranıza erişiminizin olması gerekmektedir.

İlgili forum konusuna aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://forum.nttgame.com/forum/show...arih-15-Şubat

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

CHARA ARTIK GİREMEYECEĞİM. TEŞEKKÜRLER NTTGAME

Aynı mesaj bana gönderildi copy paste İnşallah ilerleyen günlerde bir çalışma yapılır numarayı ALAMIYORUUUUZ NTT GAME DUY BİZİ ARTIIIIIIIIIIIK