Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 19
    Junior Member

Telefonum Çalındı OTP YE ULAŞAMIYORUM

Telefonun çalındı. Oto kuruluydu oyuna giremiyorum. Ne yapmam lazım?

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Haliyle hatta gitti. Gidiyorsun aynı numaradan hattını çıkartıp telefonuna takıyorsun. Daha sonra otp sitesine sms onayı ile giriş yapıp yeniden kod istiyorsun. Yeni telefonuna otp kurup rahatlıkla giriş sağlıyorsun.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Member KhalcaN's Avatar
    Nickname
    KhalcaN
    Class
    KO -> Warrior
    Çok geçmiş olsun. Arkadaşında dediği gibi çözülemeyecek birşey değil.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Ya yeni hat çıkartacaksın ya da ticket atıp telefon numaranın değişmesini isteyeceksin. Senden bazı bilgiler istiyorlar. Ben iptal olan numaramdaki hesabı ticket atarak yeni numarama taşımıştım.

Nttnow varsa ticket atman lazım zaten. O cihaz yoksa numaranı tekrar alsan da giremiyorsun yeni serverlere.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Ya yeni hat çıkartacaksın ya da ticket atıp telefon numaranın değişmesini isteyeceksin. Senden bazı bilgiler istiyorlar. Ben iptal olan numaramdaki hesabı ticket atarak yeni numarama taşımıştım.

Nttnow varsa ticket atman lazım zaten. O cihaz yoksa numaranı tekrar alsan da giremiyorsun yeni serverlere.
    15 Şubat ve sonrasında otp telefon numarası ve eposta değişimi destek ekibi tarafından yapılmamaktadır.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    15 Şubat ve sonrasında otp telefon numarası ve eposta değişimi destek ekibi tarafından yapılmamaktadır.
    Hat benim üzerime değil. Arkadaşımın babasının üzerine ve bu işlerle uğraşacak vaktinin olmadığını söyledi. Durum böyle olunca aylarca emek verdiğim karakterim yalan mı olacak?

Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Quote Originally Posted by subHER0 View Post
    Hat benim üzerime değil. Arkadaşımın babasının üzerine ve bu işlerle uğraşacak vaktinin olmadığını söyledi. Durum böyle olunca aylarca emek verdiğim karakterim yalan mı olacak?
    Artık numara değişimi olmadığı için hesap çöp oldu ne yazık ki.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by subHER0 View Post
    Hatttın arkadaşının babasının kayınçosunun halasının oğlunun üzerinde olması NTTGAME tarafından nasıl bilinsin.

Junior Member
    Quote Originally Posted by tsunamiavm61 View Post
    Hatttın arkadaşının babasının kayınçosunun halasının oğlunun üzerinde olması NTTGAME tarafından nasıl bilinsin.
    Ben her türlü bilgiyi veriyorum oradan bilebilir değil mi kardeşim? Bu bilgilerle 2 kuşak önce savaşta şehit olan dedemi bile bulabilirler.

Aynı sorunu yaşayan oyuncularınız bulunmakta lütfen artık bu konu hakkında bir çalışma yapın hesabın bütün bilgileri elimizde olmasına ragmen karakterlerimize giriş yapamıyoruz çok mantıklı değil demi ? Bir tarihi kaçırmamız bir karaktere mal olmamalı. Lütfen artık ya bir ek süre getirin ya da kalıcı bir çözüm bulun bu duruma.