Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Thread: Jr ve mageler

Senior Member

Jr ve mageler

sabah jrsinde 3 mage 1 partye denk geldik. bunu gören 2 user daha 1. odada 1 mob kesmeden hemen alt f4 çekti ve çıktı . burda suçlu kim ? mageyi önemsizleştiren , 100def le yakın dövüşçüsü yapan oyun yönetimi mi ? kendince haklı vakit kaybetmek istemeyen , mage karakterini oynamasa da ne hala soktuklarını bilen oyuncu mu ?

Senior Member
    Bi hamcı gökhan vardı twitch yayıncısı herkes hatırlar diye düşünüyorum
    Güncelleme gelmeden 1 ay kadar önce tüm charlari clanca bozdular
    Hissettiler herhalde

Senior Member FFferik16's Avatar
    Çıkma sebeplerinin magelerin artık JR'de işlevsizliği kaynaklı olduğunu sanmıyorum, ki son güncelleme bence de sıkıntılı ancak JR'de mageyi de partiyi de o kadar da etkilemiyor.

Kendi sunucumdan örnek vereyim, her jobta yıllardır JR'ye ezik girmesiyle heves kaçırtan kişiler mevcut onlar denk gelirse ya da partinin yarısı beleşçi ezik tayfa denk gelirse bu yaşanıyor. Çünkü mecburen birileri ötekilerini sırtlamak, bunun için de daha fazla pot harcaması gerekiyor. Kendim hiç yapmadım ama bu sistemde bunu yapanlar çoğu kez maalesef haklılar.

Elbette sizin JR'deki olay bunlar gibi olmayabilir ancak bu durumun da göz önüne alınarak değerlendirilmesi için dile getirdim.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    senin kafan mı güzel jrde mageyi sevmeyen kim? kendinizi acındırmak için binbir bahane üretmeye basladınız. kimse jrde mageleri beğenmemezlik etmiyor

Senior Member
    Quote Originally Posted by qru_MWL9XYyQ View Post
    senin kafan mı güzel jrde mageyi sevmeyen kim? kendinizi acındırmak için binbir bahane üretmeye basladınız. kimse jrde mageleri beğenmemezlik etmiyor
    1 mageden fazlası zarar artık . oda esc atsın diye. mob mesafeleri düşük olduğundan bir süre sonra ya mob geri kaçıyor ya da mageye tek atıyor. şansına mı sana denk gelmedi bilmiyorum ama bu kadar insan şikayetçiyken bahane falan diyerek boş yapma buralarda .

Senior Member
    Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    Çıkma sebeplerinin magelerin artık JR'de işlevsizliği kaynaklı olduğunu sanmıyorum, ki son güncelleme bence de sıkıntılı ancak JR'de mageyi de partiyi de o kadar da etkilemiyor.

Kendi sunucumdan örnek vereyim, her jobta yıllardır JR'ye ezik girmesiyle heves kaçırtan kişiler mevcut onlar denk gelirse ya da partinin yarısı beleşçi ezik tayfa denk gelirse bu yaşanıyor. Çünkü mecburen birileri ötekilerini sırtlamak, bunun için de daha fazla pot harcaması gerekiyor. Kendim hiç yapmadım ama bu sistemde bunu yapanlar çoğu kez maalesef haklılar.

Elbette sizin JR'deki olay bunlar gibi olmayabilir ancak bu durumun da göz önüne alınarak değerlendirilmesi için dile getirdim.
    valla benim bile çıkasım geliyor tek yedikçe ve yiyenleri gördükçe. önceden kaça kaça nekadar ezik olsa bile mobu ağlatırdı mageler. şimdi bizi ağlatıyor moblar

Senior Member
    Infractions
    0/1 (5)
    Quote Originally Posted by eni_R2ud5ZcU View Post
    1 mageden fazlası zarar artık . oda esc atsın diye. mob mesafeleri düşük olduğundan bir süre sonra ya mob geri kaçıyor ya da mageye tek atıyor. şansına mı sana denk gelmedi bilmiyorum ama bu kadar insan şikayetçiyken bahane falan diyerek boş yapma buralarda .
    Dostum sanırım farklı bir oyun oynuyorsun

Senior Member
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Infractions
    0/3 (45)
    dün akşamki jr de 2 mage idik elemanın biri devayı göremeyiz falan diyip bizi ezikledi.
    az uzun sürdü ama devayı biz aldık.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Dün akşam 3 mage 1 asas 2 okçu 2 priesttik. Jr'nin başlamasından 9dakika ve 40 saniye sonra devayı kesip çıktık. Öyle dağlara taşlara götürmeye çalışmazsan mob geri dönmüyor. Kendi kolsuzluğunuzun ya da sıfır iteme sahip olmanızın bahanesini başka yerlerde aramayın.

Senior Member Nyyd's Avatar
    Mage jrde kötü değil, ben mage partiye düştüğümde seviniyorum ve kazanıyorum Priest playerine bakar o iş.
    Kusursuz olmakta bir kusurdur...!