Results 1 to 5 of 5

Yönetimin dışlayıcı tutumu

Büyük ihtimalle konu kapatılacak veya silinecek, lakin ben içimde kalanı yazmazsam rahat edemeyeceğim.
    Ne zaman oyuncular tarafından bir şey istense sürekli "Bizim serverde olmaz, önüne geçemeyeceğimiz şeyler yaşanır, insanlar kötüye kullanır" tarzında cevaplar veriliyor, bu cevaplar kesinlikle ayrılıkçı ve küçük düşürücüdür.

-Oyunun yapımcısından veya buradaki temsilcisinden(ntt game) bir şey istemek suç mu?
    -Farklı serverlerde olan özellikler veya kolaylıklar neden biz isteyince bulunmaz hint kumaşı oluyor?
    -Neden başkasında gayet güzel çalışan sistemler bizde "bizim swde kesinlikle çalışmaz yienim boşverin siz onu" üslubunda dışlanıyor?
    -Kullanıcı hatası olan hesap soyulma muhabbetlerini hangi mantıkla yeniliklere bahane olarak sunuluyor?
    -Neden elin yabancısına var da bize YOK?

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Elin yabancısı oyun oynarken bizim yerli ve milli oyuncu grubumuz sürekli açık bulup yararlanma peşinde. Bu soruları kendimize sormamız lazım aslında

Senior Member
    Valla ben yönetimin herhangi bir cevap verdigini nadiren görüyorum forum yöneticileri direk planlanmamaktadir diye copy paste yapıp geçiyor

Quote Originally Posted by LopezlerinCenifir View Post
    Elin yabancısı oyun oynarken bizim yerli ve milli oyuncu grubumuz sürekli açık bulup yararlanma peşinde. Bu soruları kendimize sormamız lazım aslında
    Şu kafa çok yanlış bir kafa, şu an dünyanın en popüler oyunlarından biri olan bir moba oyununun türkiyeye özel bir sunucusu var ve diğer sunuculardan hiçbir farkı yok, oyuna açık koymamak/açıkları kapatmak yönetimin sorumluluğudur oyuncuya yıkılamaz

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Cevap vermiyolar değil.
    Verecek cevapları yok arkadaşım.
    Bak şimdi. bu sabah konu açtım. Bu oto loot tüm kutuları topluyor. Bug düzeltildmi diye. Kimseden ses yok.
    Korktum tırstım çıktım partiden.

Geçen konu açtım. Draki int pri str pri alayı. İnt pri neden fazla atak alıyor diye. Yine cevap yok. Yk öyle yok böyle.
    Daki int pri atakının ne kadar olduğunu şimdi az önce arşatıra araştıra buldum. Adam yayın açmış. Görüntüyü duraklatarak izledim yinede zorr yakaladım.
    İnt pri kardeşime %80 holy atak veriyor. Yok artık.
    1168 olan tak 2068 falan oluyor.
    adam sırf int olduğu için atağı kadar bir atak daha alıyor. Neden int çünkü
    Mod çıksa burda deseki int pri %80 holy atak alıyor kardeşim dese. ?
    Ya tammda int pri neden %80 alıyorda str pri daha az alıyor ?
    Yine cvp yok.
    İnt waior def warordan veya int mage str ice mageden daha fazla atak alıyormu diyorum.
    Yine cvap yok.
    Ha şimdi ben hiç işim yok. İnt wairor kasacam Def. wairor kasacam veya int mage kasıp str mage kasıp
    bunları karşılaştırıp farkı bulacağım.
    Yok artık.
    Böyle mod luk gibi kek bir iş bulsamda bende girsem diye aklımdan geçiyor :9 Ama demiyorum. Buralarda çürümesem veya banlanmasam
    İnş. banlanmam.
    Görecez bakalım.
    Last edited by Tuzlukcu55; 05-24-2019 at 05:36 AM.