Results 1 to 4 of 4

Angry N point ile ilgili sorun

24.05.2019 01:00 ile 04:00 arasında esn kodu yükleyip sms doğrulama kodunu aktif edip n pointim yüklendi şayet sms doğrulama yaptıktan sonra ıcs kapandı onu yaptım sms doğrulama gitti ve n pointlerimde 0'a indi id adım inceleyip mail adresime ulasım yaparsanız yada gerekli sonuca varılır ise n pointi almasamda olur trade açılsa keşke doğrulma kodu için bir daha yükleme yapmak istemiyorum. çözüm odaklı olmak için bir daha esn kod satın alıp aynı riske girmek istemiyorum. mail adresim
    Last edited by GamesDepot; 05-24-2019 at 06:41 AM.

Senior Member
    oyun id ve mailini burada kullanman guvenli degil

Game Master Khaliz's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Lor_b3LPRx7r View Post
    24.05.2019 01:00 ile 04:00 arasında esn kodu yükleyip sms doğrulama kodunu aktif edip n pointim yüklendi şayet sms doğrulama yaptıktan sonra ıcs kapandı onu yaptım sms doğrulama gitti ve n pointlerimde 0'a indi id adım inceleyip mail adresime ulasım yaparsanız yada gerekli sonuca varılır ise n pointi almasamda olur trade açılsa keşke doğrulma kodu için bir daha yükleme yapmak istemiyorum. çözüm odaklı olmak için bir daha esn kod satın alıp aynı riske girmek istemiyorum. mail adresim
    Selamlar,

Şöyle bir belirttiğin hesabı ve mail adresini sistemde kontrol ettim. Ortada bir karışık durum var. Sıralayayım aşağıda.

*Belirttiğin ID ile mail adresi eşleşmiyor.
    *Belirttiğin mail adresi portalımızda hiç kullanılmamış.
    *Belirttiğin ID'ye herhangi bir Npoint yüklemesi yapılmamış.

Bu durumu şunu gösteriyor; giriş yaptığın hesapları karıştırıyorsun. Eğer "yok bu hesap olduğundan eminim ben, ortada yanlışlık yok diyorsan" destek sistemine bu konu hakkında bir bilet gönderebilirsin. Gerekli kontrolleri sağlarlar.

İyi eğlenceler.

xx is xx şayet ben sen kodunu nasıl yükledim ve n pointler gelip gidiyor
    Last edited by Death_Stroke; 05-24-2019 at 06:21 PM.