Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 38 of 38
    Senior Member IMcihanMI's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    El-Morad
    Ben kısa kesip sadece premiumlular girsinde diyebilirdim Benim söylediğim olay Free to Play dışına çıkmıyor. Oyun için para istiyor senden oyun parası istiyor. 1 m'yi gerçekten dert eden tiplerin ne amaçla oynadığı belli zaten. Şu konuyu baştan sonu okuyup gerçekten halen bana muhalif olabilecek biri varsa ne amaçla oynadığı belli zaten oyunu o adamın. Şu vaziyette daha açıklanacak bir şey yok yani daha ne yazabilirim.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam.
    Genel sorunları kişisel algılıyorsun. Neden hep beni bulur diyorsun. Ben neden hep kazanamıyorum diyorsun. Neden ben bunların yüzünden kaybediyorum ki diyorsun.
    Herkes kazan kazan kazan ister. İnsanın doğası bu. Buna karşı değilim.
    Ama bu ezik çarlar itemsiz çarlar jr girip zr yapan ancak atak yapmayan çarlar afk çarlar mob kesilip gem düşeceği sırada heal aymayan priler hiç heal atmayan priler jr de aynı partide 2 pri olupta hiç heal atmayan priler var oyunda. bundan sonrada olacaktır.
    Bundan herkes gibi bende rahatsız oluyorum.
    bu benim senin ayıbın değil. Bu yapanın ayıbıdır.
    Oyun yönetiminin buna bir yaptırımı olmalı aslında. Ama olmuyor işte.
    Yönetimin oyun oynamak isteyn playerin yanında olması gerkirken olamıyor işte. Yapacak bir şey yok.
    Bunun nedeni bizim bilmediğimiz bir neden olabilir veya onların bildiği başka bir neden olabilir.
    Biz oyunumuzu oynamaya devam edeceğiz.
    Hep kazan olmaz.
    Maç sonunda maçı kaybeden teknik direktör bile diyor. bu maçı kaybettik sonraki maçlara bakacağız diyor.
    Veya bu şampiyonluğu kaybettik sonraki şampiyonluk yarışına bakacağız diyor.
    Bu jr yi kaybettik sonraki jr lere bakalım demekten başka ne gelir elimizden ?
    İyi oyunlar.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by 1cihan8 View Post
    Ben kısa kesip sadece premiumlular girsinde diyebilirdim Benim söylediğim olay Free to Play dışına çıkmıyor. Oyun için para istiyor senden oyun parası istiyor. 1 m'yi gerçekten dert eden tiplerin ne amaçla oynadığı belli zaten. Şu konuyu baştan sonu okuyup gerçekten halen bana muhalif olabilecek biri varsa ne amaçla oynadığı belli zaten oyunu o adamın. Şu vaziyette daha açıklanacak bir şey yok yani daha ne yazabilirim.
    Selam.
    İyi veya kötü jr de kazanma/kaybetme ihtimalin var.
    Benim hiç gitmediğim cz bahçe farmına gitsen
    Orada kazanma ihtimalinin olup olmadığını söylermisin ?
    Veya AOC farmıda veya bilmediğim başka bir farmda. Kazanma ihtimalin varmı.
    Bence yoktur.
    JR de ise hiç olmassa kazanma ihtimalin var.
    Veya draki kulasinde birincilik kazanma ihtimalin veya ilk 10a girme ihtimalin varmı.
    Bence sıfıra yakın bir ihtimaldir.

Sen bana bunlarla gel.
    JR me dokunma
    Last edited by Tuzlukcu55; 05-24-2019 at 09:33 PM.

Senior Member IMcihanMI's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Tuzlukcu55 View Post
    Selam.
    Genel sorunları kişisel algılıyorsun. Neden hep beni bulur diyorsun. Ben neden hep kazanamıyorum diyorsun. Neden ben bunların yüzünden kaybediyorum ki diyorsun.
    Herkes kazan kazan kazan ister. İnsanın doğası bu. Buna karşı değilim.
    Ama bu ezik çarlar itemsiz çarlar jr girip zr yapan ancak atak yapmayan çarlar afk çarlar mob kesilip gem düşeceği sırada heal aymayan priler hiç heal atmayan priler jr de aynı partide 2 pri olupta hiç heal atmayan priler var oyunda. bundan sonrada olacaktır.
    Bundan herkes gibi bende rahatsız oluyorum.
    bu benim senin ayıbın değil. Bu yapanın ayıbıdır.
    Oyun yönetiminin buna bir yaptırımı olmalı aslında. Ama olmuyor işte.
    Yönetimin oyun oynamak isteyn playerin yanında olması gerkirken olamıyor işte. Yapacak bir şey yok.
    Bunun nedeni bizim bilmediğimiz bir neden olabilir veya onların bildiği başka bir neden olabilir.
    Biz oyunumuzu oynamaya devam edeceğiz.
    Hep kazan olmaz.
    Maç sonunda maçı kaybeden teknik direktör bile diyor. bu maçı kaybettik sonraki maçlara bakacağız diyor.
    Veya bu şampiyonluğu kaybettik sonraki şampiyonluk yarışına bakacağız diyor.
    Bu jr yi kaybettik sonraki jr lere bakalım demekten başka ne gelir elimizden ?
    İyi oyunlar.
    Hacı ben sana daha ne desem boş ya sen keyfine bak boş ver. Konuyu baştan sona okuyan bir kişi az çok idrak eder her şeyi. Sen ya multicisin ya da anlamamazlıktan geliyorsun. Çünkü sana orada batan tek olay 1 m istemesi O kadar şey var ama 1 m istemesi seni rahatsız ediyor. Bu da her şeyi açıklıyor. Ben sana özellikle yazıyorum 1 m istemesede olur ben senin gibi değilim geneli düşünüyorum yazıyorum sen halen Daha yazılabilecek bir şey yok işte ben ''Daha ne yazmamı istiyorsun ben anlamıyorum Daha nasıl açıklayabilirim.'' diye boşa yazmadım. Bir şeyi anlamamak istediğin sürece ne yazarsam yazayım fark etmez. Sen anlamak istemiyorsun. Şu kısmı senin için özel olarak yazdığım halde sen halen anlamamakta ısrar ediyorsun niye bu kadar açık ediyorsun kendini ''Para istemesin benim işime gelir. Ben nasıl olsa 83'e kasacağım 83/5'e kasacağım bu tiplerle zaten olabildiğince az karşılaşırım. Ama ben sen değilim sadece kendimi düşünmüyorum. Onun için paralı olmasını istiyorum. 10 tane char sokan adamın neden soktuğunu hiç düşündün mü? Hiç bir şekilde zarar etmiyor çünkü Black gem bile gelse kar o adama. Ama 1 m giderse JR sokarken 10 charı soktuğunda bu adam biraz düşünmeye başlar değil mi?''
    Last edited by 1cihan8; 05-24-2019 at 09:26 PM.

Senior Member
    Kaybedince herkese black gem vermeside çok saçma.70-72 arası kazanınca black gem ile aynı değerdeki green gemi alıyor.Doğal olarak kaybedince adamın umrunda olmuyor.80 lvl üstüne blue verse daha mantıklı olur.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by 1cihan8 View Post
    Hacı ben sana daha ne desem boş ya sen keyfine bak boş ver. Konuyu baştan sona okuyan bir kişi az çok idrak eder her şeyi. Sen ya multicisin ya da anlamamazlıktan geliyorsun. Çünkü sana orada batan tek olay 1 m istemesi O kadar şey var ama 1 m istemesi seni rahatsız ediyor. Bu da her şeyi açıklıyor. Ben sana özellikle yazıyorum 1 m istemesede olur ben senin gibi değilim geneli düşünüyorum yazıyorum sen halen Daha yazılabilecek bir şey yok işte ben ''Daha ne yazmamı istiyorsun ben anlamıyorum Daha nasıl açıklayabilirim.'' diye boşa yazmadım. Bir şeyi anlamamak istediğin sürece ne yazarsam yazayım fark etmez. Sen anlamak istemiyorsun. Şu kısmı senin için özel olarak yazdığım halde sen halen anlamamakta ısrar ediyorsun niye bu kadar açık ediyorsun kendini ''Para istemesin benim işime gelir. Ben nasıl olsa 83'e kasacağım 83/5'e kasacağım bu tiplerle zaten olabildiğince az karşılaşırım. Ama ben sen değilim sadece kendimi düşünmüyorum. Onun için paralı olmasını istiyorum. 10 tane char sokan adamın neden soktuğunu hiç düşündün mü? Hiç bir şekilde zarar etmiyor çünkü Black gem bile gelse kar o adama. Ama 1 m giderse JR sokarken 10 charı soktuğunda bu adam biraz düşünmeye başlar değil mi?''
    Bence hiç düşünmez o adam.
    Biliyorsun.
    Bir pire için yorgan yakanlar çok olur. İş inada binince.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Ez cümle.
    Biz ne dersek boş gibi.
    En iyisi oyuna dönelim.
    İyi oyunlar dilerim.

Senior Member ITaladroI's Avatar
    Nickname
    ITaladroI
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Undeaths
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by niqhtblue91 View Post
    Herkese iyi günler ben bu jr olayinin düzeltilmesi gerektiğini düşünüyorum
    1-jrde ilk vurus yapana kutu cikiyor-son vuruş yapan kazaniyor bu cok sacma
    2-jr süreleri cok uzun eger 1. Maddedeki düzenlenirse farketmez ama bu şekilde eminim herkes beklemiştir.
    3-mageler artik sinirimi cok bozuyor sürekli yok benim siram kaydi bana black gem geldi deyip trip atip esc atiyor insani oyunda soğutuyolar.
    4-ya insan gibi en çok vuran devayi alsin son vurus ilk vurus kalksin
    5-bu parti düzenlenmeside aşiri sacma partide ya 2 pirest oluyor ya hiç olmuyor bunun ayarlanmasi nasil bilmiyorum ama buna son verilmeli her partiye priest düssün kalanlar 2 kişi olsun ya hep ya hiç olayi olmasin boyle bir mantikmi olur
    6-abi adamlari kesiyorsun devaya ks atar diye oyun oynayamiyotsun bos bos 30 dakika bekliyoruz
    herkese iyi oyunlar....
    Juraid Mountain etkinliği için forumda çok daha güzel farklı öneriler gördük. Bu saçma şu kalksın şeklinde olmuyor ne yazık ki. Senin maddelerine kendimce yanıt vermeye çalışacağım.

1- Saçma dediğin olayı şu şekilde düşünelim. Günlük quest görevi yapıyorsun son anda biri ks (kill steal) ile mobu senden alıyor ve senin görevine saymıyor. Ama kutu sende? Burada bir saçmalık göremedim. Yani son vuruş önemli.
    2- Eski serverler için haklısın süre uzun. Ama yeni serverler de kolay kesildiğini sanmıyorum.
    3- Bu şekilde davranan oyuncuları Oyuncu faaliyetlerine kasıtlı olarak engel olmak suçundan kanıtlarınla birlikte CR ekibine bildirebilirsin.
    4- Cevabı 1 ile aynı.
    5- Karşılıklı Party dengelerinin bozulmaması adına yapılmış bir durum. Ve party sayısı karşılıklı 8 e ulaşmadığı sürece zaten dışarıda kalıyorsun. Yeterli sayıda priest olmadığında full atak joblarla da etkinliğe girmişliğimiz var. Kısacası biraz şans.
    6- Tekrar söylüyorum süre uzun ama kolay bir etkinlik değil.