Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 38
    Senior Member Mayans_'s Avatar
    Nickname
    Mayans
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TemplarKn1ghts
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Bende areste oynuyorum sadece 150 devakill icin giriyorum. Gerçekten içeride harcadığın pot değmiyor. Kaybedersen ve partyde dc preli yoksa bazen gem gelmeden kaybediyor veya 1black 1 blueile cikiyorsun. Areste para etmiyor gemler ama pus eşyaları cok pahalı. Areste gercekten çok dilenci var yanlış anlaşılmasın gercekten rpr veya pot parası bulamayanlar var. Diyeceksiniz belki gb 25tl çeksin gb ama free to play oyunda eski serverler için gerçekten acı bir durum var. Belki ares dies gordion birleşimi olursa serverler biraz neselenir.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (7)
    yahu jr okadar ilkel bi duruma geldiki artık girdigm her jrde kanser olup çıkıyorum ya priestler mal cıkıyo ya yamuk bowlu okçular ya elinde görew silahıyla jr giren wariorlar sonrada kalkıp evet biz kardeşim pazarcıyız kazandığımız gbyi siteye satıyoruz diyecek kadarda yüzsüzler artık jr ye giriş mantığı değişmeli 70-80 arası ayrı 81-83 arası bence ayrı girmeli jr ye süre ise cok fazla 50 yerine 40 dkya düşürülmeli devada ilk vuran kutuyu alır olayı düzeltilmeli son vuruşu yapana otomatik ödüller verilmeli böylece kolsuz magelerin aralarında anlaşıp sıra kaydırmaları önlenmeli ayrıca gate eklenmeli böylece oyundan cıkkmadan maradona geçebilelim afk olanları yamuk bowluları reportlayabilelim ki bir daha giremesinler

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by TolgaBey00 View Post
    yahu jr okadar ilkel bi duruma geldiki artık girdigm her jrde kanser olup çıkıyorum ya priestler mal cıkıyo ya yamuk bowlu okçular ya elinde görew silahıyla jr giren wariorlar sonrada kalkıp evet biz kardeşim pazarcıyız kazandığımız gbyi siteye satıyoruz diyecek kadarda yüzsüzler artık jr ye giriş mantığı değişmeli 70-80 arası ayrı 81-83 arası bence ayrı girmeli jr ye süre ise cok fazla 50 yerine 40 dkya düşürülmeli devada ilk vuran kutuyu alır olayı düzeltilmeli son vuruşu yapana otomatik ödüller verilmeli böylece kolsuz magelerin aralarında anlaşıp sıra kaydırmaları önlenmeli ayrıca gate eklenmeli böylece oyundan cıkkmadan maradona geçebilelim afk olanları yamuk bowluları reportlayabilelim ki bir daha giremesinler
    Jrde kazanann silver alması devayı kesenin 150 deva kill alması için yeterli olur arkadaşım.
    İlk vuranında deva kutu alması uygundur. Bu oyunun değişmez kuralıdır

Devayı kesenin birde deva kutusunu alması halinde olabilecekleri düşünebiliyormusun ?

Senior Member
    Jr suanki haliyle iyi ellenmemeli bence de
    Eski serverları hiç düşünen yok herkes sirius altar vaga

Senior Member
    Quote Originally Posted by 1cihan8 View Post
    JR şu şekilde düzenlenip süresi 10 15 dakika daha kısaltılırsa efsane olur.

* Katılım şartları;
    70-72 levellerin katılabilmesi için charda +1000 NP olma şartı, içeri alması için ise 200k para,
    73-74 levellerin katılabilmesi için charda +3000 NP olma şartı, içeri alması için ise 400k para,
    75-76 levellerin katılabilmesi için charda +5000 NP olma şartı, içeri alması için ise 600k para,
    77-78 levellerin katılabilmesi için charda +7500 NP olma şartı, içeri alması için ise 800k para,
    79-80+ levellerin katılabilmesi için charda +10000 NP olma şartı, içeri alması için ise 1m para istemeli.
    * Partylerin oluşturulması yüksek levelden alçak levele doğru olmalı. Bu durum etkinliğin daha rekabetli ve daha zevkli hale gelmesi oranını arttırır. Ek olarak gerilim ve kavgalarıda azaltır. Nasıl yüksek leveller yüksek levellerle karşılaşıyorsa düşük levellerde düşük levellerle karşılaşacağı için hem gerilime sebep olmazlar hem de etkinliğe katılan tüm oyuncular için heyecan dozu yüksek olur.
    baya iyi ama şöyle bir şey var. ben berserker warriorum. pk kaldıgımızda 600 pota kadar harcıyorum. ve kaybedersem zaten zararda oluyorum. üstüne bir de 1m verirsem para kaybetme etkinliğine mi girmiş olayım tamamen

Senior Member
    Infractions
    0/1 (7)
    Quote Originally Posted by Tuzlukcu55 View Post
    Jrde kazanann silver alması devayı kesenin 150 deva kill alması için yeterli olur arkadaşım.
    İlk vuranında deva kutu alması uygundur. Bu oyunun değişmez kuralıdır

Devayı kesenin birde deva kutusunu alması halinde olabilecekleri düşünebiliyormusun ?
    bence cok güzel olur işte ozaman jrnin kıymetini anlarlar altar serverinde bıktık yahu oyun bilemyen priestlerden kolsuz okçulardan wariorlardan magelerden birde üstüne aptal aptal konuşmalar tehdit etmeler falan filan

Senior Member
    Para ile girmek çok saçma bir öneri adamlar jr ye girip charını dizmeye calısıyor yıllarca ama np konusuna katılıyorum.

Senior Member 1cihan8's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by qru_MWL9XYyQ View Post
    baya iyi ama şöyle bir şey var. ben berserker warriorum. pk kaldıgımızda 600 pota kadar harcıyorum. ve kaybedersem zaten zararda oluyorum. üstüne bir de 1m verirsem para kaybetme etkinliğine mi girmiş olayım tamamen
    Quote Originally Posted by Supermtn55 View Post
    Para ile girmek çok saçma bir öneri adamlar jr ye girip charını dizmeye calısıyor yıllarca ama np konusuna katılıyorum.
    Dikkat ettiyseniz altta bir madde daha var. Hem para istemesi hem de yüksek levelden alçak levele olacağı için leveliniz yüksekse saçma tiplerle karşılaşma olasılığınız minimuma iner. Mesela yeni serverları örnek alalım. Bu potsuzlar, yamuk bowla gezenler, multiler genelde hep jr'den jr'ye giren tiplerde oluyor. Bu adamlar ne yapıyor 80 yapıp bırakıyor charı 83'e kasmıyor. Kimi 79'a nasıl olsa silver gem geliyor diye 80'e kasmaktan aciz. Sen kasarsın abi 83'e kafan rahat eder. Rev 5 gelincede yavaş yavaş kas Rev 5'e. O zaman giden 1 m'yi dert etmezsin hem de kanser olmazsın. Hem daha az potun gider, leveller hep eşit birilerini sırtlamana gerek yok kim boş charı 83/5 yapar ki? Priestler mesela priestim diye geziyor adam buffer açmış charı ilk amacı 60 heal açıp sonra 70 buff vermesi gerekirken adam gidiyor m10 m12 açıyor. Ne oluyor toplu cc yok ama akıllı adam daha az damage yiyecekmiş ondan veriyormuş m10'a 74 levelde açılabilecek skilli adamlar 79 da açıyor kafalar muhteşem Bu tip adamlarla karşılaşmazsın charın 83 olursa. Ama siz kendi partynize yamuk bowlu gelince ana bacı söven karşıya gelince sevinen tiplerseniz direk elinize vermek lazım silver gemi.

EK: Bak np konusunu bile unuttum ben. Düşünsenize yeni server açıldığında böyle bir düzenleme ile geldiğini
    Last edited by 1cihan8; 05-24-2019 at 06:18 PM.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Jrde sıkıntı yok bosların kaçması mobların agrasifliğinden başka jrnin değil oyuncuların düzenlenmesi lazım takım ruhu yoksa kaybedersin sanki jrye adamı silah zoruyla sokuyorlar daha jr çekince bismillah demeden bu partiden birşey olmaz deyip millete saran küfüreden sizofrenler var chat paneli çoook meşgulse kaybetmeye mahkumsun daha 2-3 gün önce konu açtım hemen silindi jr çıkışı eslantta hep küfür kaybettik diye kazanıcan helal ve ihaleyi herzamanki gibi mageye ihale ederler.
    Sabrı çok olan insanlara dikkat edin!
    Onlar sabırları bittiğinde limanları yakarlar gemileri değil...

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam.
    Arkadaşım her sorunun çözümünü kendinize göre çözemezsiniz.
    Kişisel çözümler oyuna bir yarar getirmez. Hatta bundan zararlı çıkarsınız.
    Hiç Jr kazanmıyorsan çözümü basit.
    Eğerhiç jr kazanamıyorsanGİR KARŞI IRKA GEÇ bütün jr leri kazan bütün gemleri al o aman.
    Ne duruyorsun. ?
    Wairor arkadaş en iyisini söylemiş.
    1 Warior 83 skiliyle n kadar pot yakıyor haberin yok sanırım.
    Kötülemek anlamında söylemiyorum.
    Warior 21 exp raptoruyla +8 krowaz seti ve +3 takılarıyla cz ye çıkar.
    Ancak paramun slotunda hep mc rec takar.
    O kadar pot parasına kimse dayanamaz.
    Adam söylüyor işte 600 pot yakıyorum. 10 kdan 6m mi ediyor.
    Ares sw de 1 black gem 800k 1 silver 2,3m
    1 Black 2 silver kazansa 6 m etmiyor.
    Bu adam giriş parası vermeden zaten zararda.
    Üstüne birde 1m giriş parası mı ödesin ?
    Bir şey isterken bile mantıklı olmak gerekli.
    Teşekkür ederim. İyi oyunlar dilerim.

Ek: Ben burda çıplak adamları boş çarları zr yapan atak etmeyen çarları heal atmayan prileri afk adamları savunmuyorum.

SENİN ÇÖZÜMÜN GAYET BASİT. NEDEN KENDİNİ YORUYORSUN ÜZÜYORSUN KENDİ KENDİNİ. KALBİNE ZARAR KARDEŞİM.
    GİT KARŞI IRKA GEÇ KAZAN TÜM JR LERİ KAZAN TÜM GEMLERİ.
    Last edited by Tuzlukcu55; 05-24-2019 at 07:06 PM.

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast