Bifrost veya krowaz açılmadan cz ye gnlk dragon mitrill grvlerini ekleyerek piyasayı yarı yarıya düşürdüğünüz için farma darbe vurdunuz ve bu ay özellikle dc premium satışında dibi göreceksiniz. Siz her ne kadar adını anmasanız da bir hafta sonra açılacak malum yer ikinci darbeyi vuracaktır. Gelelim son darbeye bahçede ilk 3-4 ay diye insanlar sabır etti durumu idare ettiler bu ittifaklara karşı ancak ilerde açılacak bifrost ve krowaz gibi etkinliklerde aynı sabır ve gayreti göstereceklerini hiç sanmıyorum.

Yakında gerçekleşmesi muhtemel büyük sorunları işaret ettikten sonra gelelim çözümlere; krowaz ve bifrost gelmeden o cz günlük armor görevlerini iptal edin geri çekin. Bu ay sonunu yeni ayın ilk haftasına bağlayan 6-7 günlük zamanda oyun içi her türlü etkinliği aktifleyerek hem oyuncuları elde tutun hemde online zamanlarını artırın, sonra gene rutine dönebilir sıkıntı yok. Ve gel gelelim son ve en önemli konuya. ittifaklara karşı kısa ve net çözüm, bahçe geçti artık ancak bifrost ve krowaz açıldığı zaman bahçede ki gibi kısıtlı belirli bi alanda olmamalı, cz nin geniş alanlarında krowaz materyalleri kasılabilmeli, bifrost da moblar daha geniş alana yayılarak dar geçit ve köprü gibi yerlere alternatif geçiş yolları oluşturulmalı.

Bunlar benim 4 aylık vega maceramın sonunda edindiğin tecrübelerdir, gerisi pek tabi yönetimin bileceği iştir. bu şartlar da oyunu askıya aldım belki bazı değişimler sonucu devam edebilirim ilerde, iyi oyun ve forumlar dilerim. Son olarak şimdiden iyi bayramlar