Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus

son pach hakkındaki son yorumum.

Şimdi baktımda GM ve ekibinden gayet mantıklı bir talebimiz var.
    Aslında bu talep hepimizin ortak talebi.
    Senin derdin o şekilde Benim ki de başka türlü
    Okçumla 20/30 potla bitirdiğim drakiyi şiimdi 300 potla BİTİREMİYORUM arkadaşım.

Sayın gm ve mod egibi falan birileri gele de ki rahat olun
    oyun yine eskisi gibi normale dönecek dese.
    Bu olanları sineye çeker gıkımız çıkmaz bekleriz.
    Amma yok arkadaş ya yok
    Adamlardan tık yok insan olsan bir ses verisin.
    Aha bu yazdığım son cümledir.
    Birdah hiç birşey yazmıcam.
    Aslına bakarsanız ben bu peçin kalkmayayacağına dağir geçenlerde ibr yerde yazmıştım.
    HATTA TARİHTE ATMIŞTIM. peç kalkana kadar veya GEİR ALINMAYACAĞININ AÇIKLANMASINA KADAR BİR KELİME YAZMICAM.

HERKESE VERDİĞİM RAHATSIZLIK İÇİN ÖZÜR DİLERİM.
    Last edited by AlonsoPedroLopez; 05-23-2019 at 09:39 PM.

Junior Member
    Geri almıcaklarını söylediler oyunu bırak tepkini koy benim gibi.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by birdio16 View Post
    Geri almıcaklarını söylediler oyunu bırak tepkini koy benim gibi.
    JR, FT, UTC ve Draki gibi etkinliklerde düzenleme olacak onun haricinde oyun içi slotlardaki moblarla ilgili şu an için bir çalışma olması beklenmiyor.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    JR, FT, UTC ve Draki gibi etkinliklerde düzenleme olacak onun haricinde oyun içi slotlardaki moblarla ilgili şu an için bir çalışma olması beklenmiyor.
    Bugün questi yapana kadar canımız çıktı. Mobu kesiyoruz cani çok az kalmış tak birden kaçıyor ve fulleniyor. Hangi mantıkla getirdiniz bu lure olayını bi açıklasanız. Neymiş exp kasanlarin slotuna Mob çekiliyormuş ta felan filan. Demek ki şu paramun slotunda kasanlar kadar değerimiz yokmuş. Cz deki gibi moblardaki agresifligi 0 a çek başka bişey yapmanıza gerek kalmayacak. Ama işi zora sokmanız lazım sizde haklısınız..

Quote Originally Posted by Deniqro View Post
    Bugün questi yapana kadar canımız çıktı. Mobu kesiyoruz cani çok az kalmış tak birden kaçıyor ve fulleniyor. Hangi mantıkla getirdiniz bu lure olayını bi açıklasanız. Neymiş exp kasanlarin slotuna Mob çekiliyormuş ta felan filan. Demek ki şu paramun slotunda kasanlar kadar değerimiz yokmuş. Cz deki gibi moblardaki agresifligi 0 a çek başka bişey yapmanıza gerek kalmayacak. Ama işi zora sokmanız lazım sizde haklısınız..
    Yapılan güncelleme sadece slota mob çekme ile ilgili değilde tüm mobları kapsamasının sebebi bir çok oyuncu oyun içinde mobları saklayarak oyuncuların görev yapmalarına, farm yapmalarına vb. bir çok olaya engel olduğu için düzenleme yapıldı tabi zaman içerisinde gm ekibinin uygun gördüğü düzenlemeler olabilir

Junior Member
    Yapılan güncelleme sadece slota mob çekme ile ilgili değilde tüm mobları kapsamasının sebebi bir çok oyuncu oyun içinde mobları saklayarak oyuncuların görev yapmalarına, farm yapmalarına vb. bir çok olaya engel olduğu için düzenleme yapıldı tabi zaman içerisinde gm ekibinin uygun gördüğü düzenlemeler olabilir
    Son 3 ay içerisinde 8 9 tane charin eslant görevlerini yaptım. Hiçbirinde yerinde olmayan mob görmedim. Bütün görevleri rahatça yaptım. Bana mı denk gelmedi acaba !!!

Quote Originally Posted by Deniqro View Post
    Son 3 ay içerisinde 8 9 tane charin eslant görevlerini yaptım. Hiçbirinde yerinde olmayan mob görmedim. Bütün görevleri rahatça yaptım. Bana mı denk gelmedi acaba !!!
    Size denk gelmemiş olabilir forum üzerinden sürekli olarak bir çok mobun saklandığı ve tekrar respawm edilmesi gibi bildirimlerde bulunduk.

Senior Member _Perfect_Game_'s Avatar
    Nickname
    PerfectGame
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Cz de Dark Knight mobu Ardreamda DarkMare mobu içinde düzenleme gelebilir mi level düşenler için önemli bi durum.

Senior Member
    meleler ile mutlu mesut yaşamanız dileğiyle . ben hayatımda oyundan bu kadar dışlayıcı , soğutucu bir güncellemenin neden diretildiğini görmedim . halada izlemekteyiz. iyi oyunlar

Size denk gelmemiş olabilir forum üzerinden sürekli olarak bir çok mobun saklandığı ve tekrar respawm edilmesi gibi bildirimlerde bulunduk.
    reven harpy demi sakladılar saklanan moblar bellı herkez hatta sızde bılıyosunuz hangi mobun saklanıp saklanmadıgını daha acıklayıcı olun kımseyı kandırmadan gercek niyetinizi yazın bence karşınızda oyuna dunya para dokmus enayi durumuna düşmüş insanlar var bizim sayemizde ekmek yiyorsunuz az hakını verin 2 haftadır bıse yapamıyoz ole bos bos ekrana bakıyoz.