Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 13 of 13
    Mage team oalrak bıraktık.Sizlere melee ile mutluluklar...

Junior Member
    Adamlar Haklııı

Senior Member
    Infractions
    0/1 (7)
    benim dediğim gibi kardeşim vega ve altarda yaratık çekme yüzünden farm yapamayan gmlerle kol kola gezen clanların şikayetleriyle yapılan güncellemeler bunlar expe yatma olayı tamamen esas dalganın üstünü örtmek için daha öncede yorum yaptım ve nedense modaröterler tarafından yorumum silindi aynı bu ülkeyi yönetenler gibisiniz eleştiriye tahammülünüz yok türk firmasıda yapıyor yorumlar siliniyor saçma etkinliklerle oyuncuları uyutluyorr bu oyunu sadece altardaki bvb yada vegadaki pwnage adlı tlci ve arkadaşlarmı oynuyor zaten quest muhabbeti yüzünden itemsiz adamları tl basan kolsuzlara yem yaptınız bi girip kontrol edin yaptığınız işi takip edin drakiye giriyorum kanser olup çıkıyorum son bosu kesicem son can birde bakmışssın canı fullenmiş yaratıklar kit atıyor priestlerin eli düşüyor heal atamıyoruz oyunun gerçek sorunlarını halledin gerçek sorunlarını okçunun magenin attgı skille kitlenen biz town atamazken kurianla kırdığımız adam town atıyor cektigimiz adam town atıyor düzeltin artık bunu oynadığımız oyundan zevk alalım kurianın kıymeti artsın
    Last edited by TolgaBey00; 05-24-2019 at 02:05 AM.

Page 2 of 2 FirstFirst 12