Results 1 to 5 of 5
    Senior Member

Windows 10 windows defender taraması

3 gündür çarı pazara bırakıyorum sabah oyundan çıkmış görüyorum normalde 1 yıldır böyle bir sorun yaşamadım pc baktıgımda tarama vs. Bisiler yazıyor acaba bu windows defenderi knightı kapatmadan taraması için napabilirim

Senior Member
    güvenlik duvarı ayarlarını aç izin verilenlere ko luncheri ekle sonra lunchere sağ tık özellikle de uyumluluğa gel bu uygulamayı yönetici olarak başlata tik koy sonra uyumluluk modunda Windows 7yi seç problemin çözülür inşallah. şayet bende bu tarz ayarlar var ve sorun yok. umarım yardımcı olur sanada.
    Last edited by erkanxxxx; 05-23-2019 at 01:13 PM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by erkanxxxx View Post
    güvenlik duvarı ayarlarını aç izin verilenlere ko luncheri ekle sonra lunchere sağ tık özellikle de uyumluluğa gel bu uygulamayı yönetici olarak başta tik koy sonra uyumluluk modunda Windows 7yi seç problemin çözülür inşallah. şayet bende bu tarz ayarlar var ve sorun yok. umarım yardımcı olur sanaqda.
    Bu gece denicem umarim işe yarar teşekkurler

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by levent5455 View Post
    3 gündür çarı pazara bırakıyorum sabah oyundan çıkmış görüyorum normalde 1 yıldır böyle bir sorun yaşamadım pc baktıgımda tarama vs. Bisiler yazıyor acaba bu windows defenderi knightı kapatmadan taraması için napabilirim
    Merhabalar,

knightonline.exe dışlama adı altındaki istisnalara ekleme işlemini gerçekleştirerek Windows Defender'ı kapatmanıza gerek kalmayacaktır.

Başlat > Ayarlar > Güncelleştirme ve Güvenlik > Windows Güvenliği > Virüs ve tehdit koruması'na gidin.
    Virüs ve tehdit koruması ayarları altında Ayarları yönet'i ve ardından Dışlamalar altında İstisna ekle veya kaldır'ı seçerek yapabilirsiniz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

knightonline.exe dışlama adı altındaki istisnalara ekleme işlemini gerçekleştirerek Windows Defender'ı kapatmanıza gerek kalmayacaktır.

Başlat > Ayarlar > Güncelleştirme ve Güvenlik > Windows Güvenliği > Virüs ve tehdit koruması'na gidin.
    Virüs ve tehdit koruması ayarları altında Ayarları yönet'i ve ardından Dışlamalar altında İstisna ekle veya kaldır'ı seçerek yapabilirsiniz.
    Tesekkurler