Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Hesap paylaşimi

Merhaba,

Bu oyunda hesap ID ve Şifre paylaşımı kesinlikle yasak olan konular arasında değil mi? Ayrıca makrodan ban yemiş bir oyuncunun bu oyunu farklı bir hesapla oynaması bu durumu yasallaştırıyor mu? Adam resmen yayın açmış başkasının charıyla aynen devam etmiş. Gerekli aksiyon alınacak mı ? Yoksa farklı bir yerden mi bildirmek lazım bu durumu?
    Last edited by SkCLucky; 05-23-2019 at 12:41 PM.

Junior Member
    Hesabın paylaşıldığını kanıtlayabilirmisin.Başkasının carı dediğin adamla yan yana ise oyun oynayamayacak mı. Sırf merakımdan soruyorum.

Hesap paylaŞimi yasak falan degİl sadece hesap paylaŞan kİŞİler destek alamiyor kİ zaten hesap paylaŞmayanlarda adam gİbİ destek alamadigi İÇİn :d her hangİ bİr sikinti yok o yÜzden lul

Tamam hesap paylaşımı sizin demenize göre yasak değil diyelim, bir çok kitleyi mal yerine koyup hala makro ile oyun oynayan bu zatı bu karakter üzerinden cezalandırmak gerekir. Düşünsenize ben macrodan ban yiyorum ama sizin charlarınızla oynamaya devam ediyorum ve bunu alenen yapıyorum.

Aslında ben konuyu GM ve Moderatörlere hitaben açmıştım. Lütfen bir moderatör veya GM den bilgi almak istiyorum.

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Crye atarsan eğer makro varsa (izlemedim videoyu) ceza alacaktır. Ayrıca makrodan mimlenmiş birine charını veren kişi zaten ceza yemeyi göze almıştır. Bu ne seni ne beni ilgilendirir.

Adam çok cektirdi heralde size kendi iisinize birakip niye urasiosunuz milletle

Ne anlatıyosunuz birader siz ya? İşinize baksanıza ben GM veya Moderatöre soruyorum siz salça oluyosunuz. Boş yapmayın.

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by BlackMirr0R View Post
    Ne anlatıyosunuz birader siz ya? İşinize baksanıza ben GM veya Moderatöre soruyorum siz salça oluyosunuz. Boş yapmayın.
    Burası GM ve modlarla 1e 1 iletişime geçebileceğin bir platform değil. Git discorda veya direkt crye aç konuyu. Burası genel tartışma bölümü. Herkes her konuya yorum yapabilir. Bunu sen belirleyemezsin. Seni doğru yere yönlendirmeye çalışıyoruz burada.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Kardeş adam makrosuz oynayamadığı için asasla oynamıyor zaten priestle girmiş. Macro kullanmadığı sürece istediğini yapar ne olacak ? İzlediğin asası domenico sanmıyorsundur herhalde ?