Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Senior Member WangShan's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    Karus

Exclamation Undy Scroll Geri Gelmeli mi ? " Açıklama... "

Bir mage olarak bir kaç fikir vermek isterim.

Red potların kalkması evet oyunda biraz denge sağlıyor olabilir lakin Undy Sc nin kalkması nedir ?

Şimdi mantıklı bir düşünelim. Warriorlar dragon set girip biraz takı yapsa 2k buff ile 11k hp yi geçiyor. Undy ile de 14K oluyordu.

Peki mageler ?

Zaten 2 skile düşen magelerin hpsi iyice aşağıya düştü. Yani 50 100 hp arttırmak için can atıyoruz ama sözde warriorları cezalandıran oyun en büyük cezayı bize ve priestlere verdi. Artık VS ler çok daha kısa sürüyor. Czde milyon milyon np kasılıyor kısacık zaman içerisinde. Tekleme üzerine oldu oyun.

Lütfen biraz mantık. 33 yaşında bunları ben bu oyunun yöneticisi olmadan görebiliyorsam; yöneticilerin görmesi gerek...
    Demokrasilerde bir seçmenin cehaleti bütün halkın güvenliği için tehlikedir.

- John F. Kennedy

Senior Member
    Nickname
    MechulGazi
    Mage olarak söylüyorum diyor ama profilde warrior yazıyor

Quote Originally Posted by atk_jVxmMzy7 View Post
    Mage olarak söylüyorum diyor ama profilde warrior yazıyor
    ibretlik tespit bende șașirmistim bir mage nasil boyle bir sey yaziyor diye cevabim oldun .d

und sc yeter artik geri gelmeli

Nova atmayı öğrenmeden aglamayi ogreniyorsunuz yeter artık.

Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Okurken beynim yandı kendisi 1.5k HP arttiracakken wariorun 3k HP arttirmasini isteyen bir mage oyuncusudur kendisi

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Kontrol ettiğimde karakteriniz Warrior ve savunduğunuz düşünce tamamen yanlışlar üzerine kurulu.

Mage sınıfının undying scroll kullandığında alacağı HP ile Warrior sınıfının alacağı HP değerini hesaplamayı hem yönetici hem oyuncu olarak yapabiliyorum. Artık parti vs partiler çabuk bitmiyor, sadece 2k HP scroll kullanan Warrior partiler ölümsüz değil, dikkat etmedikleri zaman ölebiliyorlar.

Ama konu undying scroll ya da mage değil, konu 14.000 HP, 1300+ defans ve 6k AP ile tüm PvP haritalarını domine etmek. Bu yapılamadığında ise şikayetler başlıyor.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (5)
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Kontrol ettiğimde karakteriniz Warrior ve savunduğunuz düşünce tamamen yanlışlar üzerine kurulu.

Mage sınıfının undying scroll kullandığında alacağı HP ile Warrior sınıfının alacağı HP değerini hesaplamayı hem yönetici hem oyuncu olarak yapabiliyorum. Artık parti vs partiler çabuk bitmiyor, sadece 2k HP scroll kullanan Warrior partiler ölümsüz değil, dikkat etmedikleri zaman ölebiliyorlar.

Ama konu undying scroll ya da mage değil, konu 14.000 HP, 1300+ defans ve 6k AP ile tüm PvP haritalarını domine etmek. Bu yapılamadığında ise şikayetler başlıyor.
    Sayın kenarht, canlı yayında bir personel almayın pişman olursunuz dedikten sonra , aylar geçti ve fiyatlar 3 katına dayandı undy scler için konuşmak gerekirse . Bir k2 kokusu gelmedi değil sözüm meclisten dışarı

Senior Member TheTick's Avatar
    Nickname
    MAGEOFDARKKINGDOOM
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Gelmesin.

Atakerlar biraz daha temkinli oynuyor en azından bu şekilde. cüre al geç olmuyo...
    JustInTime

Banned
    Quote Originally Posted by burakonemm94 View Post
    Sayın kenarht, canlı yayında bir personel almayın pişman olursunuz dedikten sonra , aylar geçti ve fiyatlar 3 katına dayandı undy scler için konuşmak gerekirse . Bir k2 kokusu gelmedi değil sözüm meclisten dışarı
    Siz demek farklı bir video izlemişsiniz.. Yada Undy almadığınız için şuan alanları kıskandığınız için çekemiyorsunuz
    ÜSTÜNE BASA BASA TEKRAR TEKRAR SÖYLEDİLER BİR SIKINTI YAŞARSANIZ BİZ KARIŞMAYIZ SONRA GELİP AĞLAMAYIN DEDİLER...