Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 39

Thread: Undy Scroll %60

Senior Member FFferik16's Avatar
    Stokçular, legal multiciler, farm çeteleri, karşı ırklı ittifaklar vs. gibi bu oyununun iliğini sömürenler asla zarar etmiyor.

Senior Member Thapseus's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Geçen gün twitchde bir yayında denk geldim, pot almak için vip keyini açtı ve birde ne görelim, vip key de en az 15 tane undy scrool 30 lu paket yatıyor

Pekçok oyuncu yayında "stoklamayın zararlı çıkarsınız" uyarısına istinaden bu scroolu zamanında almadı, şuan hem stokçular muazzam karla stok satıyor hemde vpvp alanında yine üstünlük sağlanıyor.

cunku und scler geri gelecek

Banned
    Quote Originally Posted by WhoWantCandyy View Post
    cunku und scler geri gelecek
    Pazar SC yi de stok yapan yaptı 10 katı fiyatına sattı hala da satıyor NE gelen var ne giden

Senior Member
    Nickname
    KiTLERiM
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Kusura bakmayın bi yerde yanlış söylemişim. 2.5 3 gb derken bulunduğum serverı bahsetmiştim. başka bir sw'a girdiğimde bu scrollü 4,5 5 hatta 6 7 gblere satanlara denk geldim..

Hayır bu stokçular, pazarcılar bu kadar alenen herşeyi yaparken tl ile item alıp satma tl ile gb alıp satma gibi bir çok konuda elini kolunu sallayıp herşeyi yaparken sizde neden adil oyun istiyoruz diyip de bu insanlara bu kadar müsade ediyorsunuz cidden anlamıyorum.
    Bilmediğimiz başka şeyler mi var?

Adamlar diğer forumda pazar alanlarında herşeyi alıp satıyor hani bunlar yasaktı? Kaldırıyorsanız kimseye söylemeyin silin geçin ayıptır ya. Bir de undy scnin kaldırılacağını söyleyerek bu insanlara yol gösteriyorsunuz.

Junior Member
    Öncelikle selamlar benim merak ettiğim 1-2 şey var; madem stokçular bu scrollu tekrardan yüksek fiyatlara satabilecekti, neden stok yapmayın dediniz? Biz sizi dinleyip stok yapmadığımız için pazardan fahiş fiyatlara çekmek zorunda bırakılıyoruz. 2. bir sorum da 2k kullanıyoruz fakat asla und scnin yerini tutmuyor, pk alanında karşılıklı oynadığımız adamlar und basarken bizim sadece 2k basabilmemiz inanılmaz bir fark yaratıyor; yakında stok biter dedik ama yok bu stok bitecek gibi değil, biz de pazardan çekmek zorunda kalacağız yakın zamanda.. bu konunun acilen düzeltilmesi gerektiğini düşünüyorum, şimdiden ntt yönetimine teşekkürler, iyi forumlar herkese..

Senior Member Errico's Avatar
    Nickname
    CryptoFuture
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Intensity™
    Server
    Orion
    Race
    El-Morad
    Selamlar !
    Bazi Arkadas ve Kardeslerin katiksizca Yorum Yaptiklarini goruyorum.Para ile satin alinmis malzemenin silinmesini istiyorlar,Bu sekilde yorum yapan arkadaslara soruyorum sizin satin aldiginiz pus itemleri silinse bu kadar rahat yorum yapabilirmisiniz?
    Eger Sorun %60 sc Satisi ise cözum silmek degil Trade Edilemez olmasidir.Eger Sorun bu sclerin pk da kullanimi ise iste orada Birsey demeye hakkiniz yoktur.Insanlar oyunun sattigi malzemeyi parasini verip kullaniyordur.bunun munakasini yapmaya gerek yok.
    Stokcular bu itemin kaldiralacagini ön görüp ne kadar stoklayabilir ?... hadi ön gördü diyelim göze alabilir mi 10larca 100lerce stoklamayi.Absurt konular acacaginiza Kendi Yarariniza olacak konularda birlik olsaniz daha faydali olur mesela pus fiyatlari gibi....
    Iyi Forumlar ...

Banned
    Quote Originally Posted by Errico View Post
    Selamlar !
    Bazi Arkadas ve Kardeslerin katiksizca Yorum Yaptiklarini goruyorum.Para ile satin alinmis malzemenin silinmesini istiyorlar,Bu sekilde yorum yapan arkadaslara soruyorum sizin satin aldiginiz pus itemleri silinse bu kadar rahat yorum yapabilirmisiniz?
    Eger Sorun %60 sc Satisi ise cözum silmek degil Trade Edilemez olmasidir.Eger Sorun bu sclerin pk da kullanimi ise iste orada Birsey demeye hakkiniz yoktur.Insanlar oyunun sattigi malzemeyi parasini verip kullaniyordur.bunun munakasini yapmaya gerek yok.
    Stokcular bu itemin kaldiralacagini ön görüp ne kadar stoklayabilir ?... hadi ön gördü diyelim göze alabilir mi 10larca 100lerce stoklamayi.Absurt konular acacaginiza Kendi Yarariniza olacak konularda birlik olsaniz daha faydali olur mesela pus fiyatlari gibi....
    Iyi Forumlar ...
    Silemezler anca NO TRADE yapabilir dediğiniz gibi onların KARIN AĞRISI başka kendilerinin STOK YAPAMAMASIDIR

Senior Member
    Nickname
    KiTLERiM
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Errico View Post
    Selamlar !
    Iyi Forumlar ...
    Kimsenin bişey öngördüğü yok. o gün canlı yayında defalarca undy scler silinecek diyen gm arkadaşa sormak lazım neden herkese duyurduğunu. Sonra da yok alırsanız canınız yanar, pişman olursunuz, silinir değiştirilir gibisinden lafı çevirdi.

Stoklar biter biter bekleyin siz. X bi forumda 24 ayrı chardan hostesin 8 sayfasına dolduran gördüm var mı ötesi? Altına da yazmış yakında ev alacağım diye.

Madem gm bu scroll pustan kalkacak dediyse millete yol gösterdiyse keza aynı gm aynı yayında sakın almayın zararlı çıkarsınız da demişse hani stoklayanlar zararlı çıkıyordu? Hani bunlar non-trade veya 2k oluyordu?

Ayrıca bizim ne karın ağrımız olacak. Adamlar adil pk ortamı olsun diye bunu kaldırıyoruz diyorlar hani adalet? o scli sen undy buflısın veya 2k sclisin. Aynı job; Onda olacak 14k hp sende olacak 10k hp. Şimdi bu mu karın ağrısı bu mu adalet? Para verdiysen senin sorunun adam size almayın zararlı çıkarsınız dedi.
    Olması gereken şudur; O yayından önceki tarihlerde olağan olarak alınan scroller ne kadar olursa olsun kalmalı ve nontrade olmalı.
    O yayından sonra alınan daha doğrusu stoklananlar da 2k ya çevrilmelidir.

Senior Member
    1 ay oldu oyunu bıraktım çünkü oyunda herşey gerçek paraya bakıyor.Birde Nttgame dediği herşeyi tam yapmaması ve mgame ye serverlerin gidişatını kötüye sokacak güncellemesine baskı yapmaması nedeniyle oyunu bıraktım şuan iyiki bırakmışım diyorum.

Her denilen yapılmıyor malesef herşey dedikleri gibi olsaydı hile hiç kalmazdı bu oyunda bir çok event hile nedeniyle kaldırıldı.