Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 39

Thread: Undy Scroll %60

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Non-trade olmuş olmamış umrumda değil. Satmıyorum ne olsa. Ama BU SAATTEN SONRA 2kya dönüşürse ya da silinirse sıkıntı çıkar Konuyu açan arkadaşa sormak istiyorum "Ben daha keyifli pkmı atabilmek için o silinme riskini alıp 5 6k cash ile undy sc çekerken senin elini mi tutuyordum ?" Kusura bakma bendeki veya benim gibilerdeki scler bitene kadar ya 2k sc ile oyununu oynayacaksın ya da gidip moradonda satanlardan çekeceksin o scyi. Pahalı ya da değil. Şu mantığı anlamıyorum. Ben risk almışım silinseydi kenardan kıs kıs gülüp dalga geçecektin. Şimdi silinmedi diye bir ton tantana.

Senior Member
    Nickname
    KiTLERiM
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Non-trade olmuş olmamış umrumda değil. Satmıyorum ne olsa. Ama BU SAATTEN SONRA 2kya dönüşürse ya da silinirse sıkıntı çıkar Konuyu açan arkadaşa sormak istiyorum "Ben daha keyifli pkmı atabilmek için o silinme riskini alıp 5 6k cash ile undy sc çekerken senin elini mi tutuyordum ?" Kusura bakma bendeki veya benim gibilerdeki scler bitene kadar ya 2k sc ile oyununu oynayacaksın ya da gidip moradonda satanlardan çekeceksin o scyi. Pahalı ya da değil. Şu mantığı anlamıyorum. Ben risk almışım silinseydi kenardan kıs kıs gülüp dalga geçecektin. Şimdi silinmedi diye bir ton tantana.
    Bunun kaldırılma amacı oyunda daha adil bir pk ortamı oluşsun diyeydi. O yayına kadar zaten hepimizde aktif olarak kullandığımız undy scrol vardı kaldırılacağı haberini duyduk eyvallah böyle daha iyi olur diye almadık. Şimdi biz mi haksız olduk?

Sen daha keyifli pk atacaksın diye bu duruma uyan playerlar sinir olsun, sırf Gmlerin sözünü dinledi diye mağdur olsun, senin gibi ego takıntısı olan kasıntı kişiler fazla kill alıp sağda solda milleti eziklesin, sonra da gelin buralara adaletten, insanlıktan, haktan hukuktan bahsedin.

Öbür tarafta adam alsın 4 katına satsın maddi kazanç elde etsin bu durumdan.. Niye pazardan alacağım? 1 e aldığını 5 e satan karaborsacı tefecilere mi para verelim?

Ben kesin olarak silinsin veya 2kya düşsün demiyorum eğer ki bu yapılmayacaksa tekrar PUS'a konsun da herkes yararlansın diye de bir alternatif söylemişim. Hem silinirse sıkıntı çıkar diyorsun hem de ben o riski göze aldım diyorsun. Güzel kafaymış güle güle kullan.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Scoot58 View Post
    Bunun kaldırılma amacı oyunda daha adil bir pk ortamı oluşsun diyeydi. O yayına kadar zaten hepimizde aktif olarak kullandığımız undy scrol vardı kaldırılacağı haberini duyduk eyvallah böyle daha iyi olur diye almadık. Şimdi biz mi haksız olduk?

Sen daha keyifli pk atacaksın diye bu duruma uyan playerlar sinir olsun, sırf Gmlerin sözünü dinledi diye mağdur olsun, senin gibi ego takıntısı olan kasıntı kişiler fazla kill alıp sağda solda milleti eziklesin, sonra da gelin buralara adaletten, insanlıktan, haktan hukuktan bahsedin.

Öbür tarafta adam alsın 4 katına satsın maddi kazanç elde etsin bu durumdan.. Niye pazardan alacağım? 1 e aldığını 5 e satan karaborsacı tefecilere mi para verelim?

Ben kesin olarak silinsin veya 2kya düşsün demiyorum eğer ki bu yapılmayacaksa tekrar PUS'a konsun da herkes yararlansın diye de bir alternatif söylemişim. Hem silinirse sıkıntı çıkar diyorsun hem de ben o riski göze aldım diyorsun. Güzel kafaymış güle güle kullan.
    Hem silinirse diyorum hem silinirse sıkıntı çıkar diyorum evet. Ama bak okuma özürlü güzel kardeşim tekrardan büyük harflerle yazayım: BU SAATTEN SONRA silinirse sıkıntı çıkar. Ben olympiada oynuyorum yani gb gelirim olması gibi birşey söz konusu değil bana bu kafalarla yazı yazma o yüzden cebime 3 kuruş para çekmem oyundan hatta çoğu zaman oyunda kastığım yetmediği zaman üstüne cebimden ekleyip koyarım. Sen de hangi serverda oynuyorsan oyunda kastığın gbyi götürüp sc almak için harcayablirsin. Ortalıkta olmayan ya da az bulunan eşya tabi pahalı olacak. Hadi yeni serverdasın ve serverın ilk wings of devil ini düşürdün diyelim getirip bana 2gbye satar mısın ? satmazsın niye yok çnkü o item daha serverda. Sende mi kara borsacı tefecisin ? Hayır... Her itemin belli bir fiyatı var. Ya alırsın ya da alana bakarsın bu kadar basit. Siz haksızsınız ya da haklısınız muhabbetine gelince de kardeş o itemleri pazardan 1yerine 5 çekeni enayi görüyorsun evet haksızsın o yüzden. Sen enayi gördüklerinden tokat yedikçe gelip burda "undy scleri silin" diye ağlamaya devam et hadi iyi eğlenceler.

Senior Member
    Nickname
    KiTLERiM
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Hem silinirse diyorum hem silinirse sıkıntı çıkar diyorum evet. Ama bak okuma özürlü güzel kardeşim tekrardan büyük harflerle yazayım: BU SAATTEN SONRA silinirse sıkıntı çıkar. Ben olympiada oynuyorum yani gb gelirim olması gibi birşey söz konusu değil bana bu kafalarla yazı yazma o yüzden cebime 3 kuruş para çekmem oyundan hatta çoğu zaman oyunda kastığım yetmediği zaman üstüne cebimden ekleyip koyarım. Sen de hangi serverda oynuyorsan oyunda kastığın gbyi götürüp sc almak için harcayablirsin. Ortalıkta olmayan ya da az bulunan eşya tabi pahalı olacak. Hadi yeni serverdasın ve serverın ilk wings of devil ini düşürdün diyelim getirip bana 2gbye satar mısın ? satmazsın niye yok çnkü o item daha serverda. Sende mi kara borsacı tefecisin ? Hayır... Her itemin belli bir fiyatı var. Ya alırsın ya da alana bakarsın bu kadar basit. Siz haksızsınız ya da haklısınız muhabbetine gelince de kardeş o itemleri pazardan 1yerine 5 çekeni enayi görüyorsun evet haksızsın o yüzden. Sen enayi gördüklerinden tokat yedikçe gelip burda "undy scleri silin" diye ağlamaya devam et hadi iyi eğlenceler.

Hayırdır özürlü mözürlü karşında senin kardeşin mi var? Adam gibi konuş insanın canını sıkma! Sıkıntı çıkarsa sana çıkar bize ne bundan? Riski alan sensin sonuçta... Serverda az bulunan item ayrı var olan itemi stoklayıp karaborsa satmak farkı şeyler bunları ayırt edebilecek kapasiteye sahip değilsen o da senin sorunun.

Sana sen satıyorsun diyen oldu mu? Kendi kendine kuruntu yaptın...

Gmler bu item kalkacak stok yapmayın zararlı çıkarsınız dediler, almadık. Almayanlar zararlı çıktı alanlar değil. Anladın mı?
    Madem alanlara bişey olmayacaktı niye öyle dediler biz de alsaydık o zamanlar şimdi haksız rekabet olmasaydı.
    Şunu anlamamak için çok çaba sarfediyorsun. Ya yürü git işine gece gece...

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Scoot58 View Post
    Gmler bu item kalkacak stok yapmayın zararlı çıkarsınız dediler
    Nerede kalkacak dediler ?

Senior Member
    Bu itemin non trade olmayisinin sebebi su bu adamda und sc var bu adam olmuyor oyun alt ustu oldu diyenlerin onune gecmek bu sekilde konusanlara gm’lerin vercegi yanin “ pazarda und sc var non-trade yapmadık verin sizde alin sizde olmeyin”

Senior Member
    Kanka inan ki pişman oldular . Kafalarını duvara vuruyorlar keşke evimi arabamı satıp daha fazla undy SC çekseydim diyorlar . Servetlerini 3 katına 4 katına çıkardılar 10.000 TL lik undy SC çekenler 30.000 TL para kastılar . İnan ki inanılmaz derecede pişmanlar . GM ler yalan veya yanlış konuşmadılar o konuda .

Valla gm ekibi darılmasın bu durumdanda sunu anlamış oldukki GMlerin dedigi laflları kaale almamak gerekiyormus

Senior Member
    Infractions
    0/1 (5)
    Açıkça fikrimi söylemek isterdim ama ne yazıkkı üstü kapılı diyebilirim , bir k2 kokusu var bu işte . İlk ay çözselerdi anlardımda suan benim gördüğüm bu

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Kalktığı gün und scler direk trade kapanacaktı mis gibi olacakti şimdi yapsalar ne olur yapmasalar ne olur artık ekmek yiyen yedi