Results 1 to 5 of 5

Double report ne demek ?

Yeni gelen lure güncellemesinden sonra knightonline resmi discord hesabindan gm'ler boslari respawn ettirmeye çalişmanin suç olduğunu bildirdi yani bir grup bos keserken alan dişindan attack vererek bosu respawn ettirmek suç dediler bende bununla alakali vega serverinde denk geldiğim bu tür olaylari video alip cheat relog bölümüne bildirdim fakat cevap olarak double report dediler ne demek bu.

Senior Member
    felankoru bowl dışına kaçırıp respawn ettiriyorduk bu güncelleme gelmeden önce felankor savaşı bazen 2-3 saat sürerdi artık bu da mı suç olmuş ben o konuyu görmemiştim

double report dediği de o arkadaşı başka birisi daha önce şikayet etmiş merak etme demek

hocam nasıl şikayet etsin bana mantıklı gelmedi valla bir ton video attım bu konuda biz eslantta 5 mage bos dönüyorduk 2 kişi meleye döndü ama bu sefer de okçular asaslar warriorlar bosu respawn ettirmeye çalışıyorlar discordtan yasak dediler bunun yapılması suç dediler reportluyorum ama sonuç yok sanırım

Senior Member
    Cz moblarını neden kısıtladılar? Hani cz de her şey mübahtı.

mantıksız bir güncelleme bence ravenharpy slotu 2 slot dönülmüyor bu güncelleme sonrasında girin vega pazarına bakın hep mage itemi mageler oyunu bırakıyor slotlara mop çekmekten doğan sonuçlara bakın bence yaratıkların alanlarının daha da artması lazım. bosların özellikle mageyim +3 dual shio +2 dual agete earring +1 lbol +2 crystal neck +7 ron set tk dan tek yiyorum neredeyse altına giremiyor işte mage. uzaktan oynasan zaten respawn oluyor en azından respawn olunca canı fullenmesin