Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 14 of 14
    Senior Member OnlyTRANCEE's Avatar
    Nickname
    OnlyTRANCEEE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TryAgain
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    "Tek atamıyorum" diye ağlıyor. "10 bin lira yatırdım hâlâ talia yüzünden tek atamıyorum" diyor.

Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    değil mi ya talia kaldırılsın, yeteneğe oyun stratejisine falan ne gerek var ki? bence elle pk atmak yasaklansın. genie güncellensin ve pk haritalarında genie ile savaşalım.

hatta konuyu açan arkadaşa bir edit yapılsın, o rakibe atak yaptığında rakibinin kıyafetleri ve silahı inventory'ye düşsün ve direk ölsün. nasıl fikir?

konuyu açan arkadaşım. talia için asit var alır atarsın. asidi tutturmazmış beyefendi. tutturamıyorsan bu senin sorunun, git mario oyna.

Senior Member
    Aksine asit potunun 1m coins olması lazım. Hatta komple mobslardan düşmesi Sundriesten kaldırılması lazım. Yok öyle uğraşıp didinip yaptığın Talaların Sundriesten 3 kuruşa sınırsız alınma olayı. Bu oyundaki zaten en büyük saçmalıklardan biridir bu Sundriese 3 kuruşa asit potu eklenmesi. Zamanında oyunda GB bugları olurdu bir swift scsi bile 2gb ye satılırdı o zamanlar. Lunar Savaşına bir giderdik o zaman Karşı ırkta NPC yok idi ilgili NPCler. Ortalık Normal savaş yerine asit potu savaşına dönerdi. Sağından solundan zırt pırt asit potu yağardı.

Senior Member
    Şaka gibi ya. ne kadar saçma talepler.. birde asit pota pahalı dedi...

kolsuz oyunu oynamak istiyorsan tekken 3 açıp eddy karakteriyle bütün tuşlara basabilirsin...