Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 26
    Senior Member

Smile Ya gerçekten uskonun ittfaklı gidişatını beğeniyor musunuz?

Bvb Altardaki wp grubundan 160 kişi olduğu söyleniyor ve adamların 1 charında 3 poke var ve bu oyun kurallarına aykırı diye biliyorum ama normalde karakter paylaşılması ban sebebi diye biliorum. Adamlar en kalabalık Altarı bitirdi. Şu Bvb'yi dağıtın artık yeter yaw.

Ve oyunun 2. büyük çetesi Crawle-Secret gelelim. Vega'yı artık söylemeye gerek yokta Crawle-Secret ittifakı ilk destanı bitiyordu allahtan yeni svler geldi destan kurtuldu. Vega öldü şuan vegadan memnun olan kimse kalmadı bu ittifaktakiler hariç.

Bu Vega'da cevo ve arklarının gözü aç ve oyundan para kazanmak dışında birşey yapmadıkları için yakında tek canlı kalan Sirius'a da geçerlerse adamlar resmen 2 server kontrol edecek Tıpkı Bvb'nin yeni svden önce olimpia ve manesin krowaz cswsini kontrol ettiği gibi.

Hayır sayın gmler siz oyunun gidişatından memnunsanız söleyin biz temelli bırakalım yada şu olaya artık el atın oyunu bırakan bırakana 1-2 yeni sv daha böle giderse millet iyice anlayacak durumu ve artık uskodan geriye birşey kalmayacak.

Çözüm için Pk alanlarındaki bu açgözlü adamların farmına kesin el atmanız şart.! Eğer Siz bunca ittfak sorunu varken bf krowaz cswyi eski haliyle getirir iseniz vay halimize. Adamlar açık açık diyor bize bulaşırsanız bfde köprüyü geçemezsiniz. Krowaz cswyi saymıorum ztn onlar Aslan payı olarak sadece bu clanlarda. BF KROWAZ CSW değiştirilsin. Mesela bowla yaratık konsun çok zor ölmeyen yoksa ittifak gene bizi keser kasar!. Yaratığın içinden küp çıksın bu adamlar küp fiyatlarını kontrol etmesin pkda canlansın ki aşırı canlanır. çünkü küp cuff giga çok değerli

Bunların yatırdığı paranın 5-6 katı cash olarak sizden kaçıyor sizinde zararınıza lütfen artık duyun sesimizi. Moderatör Skgaming bu ittifaklardan birinde. Yüksek bir ihtimal konuyu kapatır ama 1iniz bile okursa sevinirim ben
    Last edited by WacykBoy; 05-23-2019 at 09:11 AM.

Senior Member
    gm'lerden clan bozmasını mı talep ediyorsun
    düşüncen biraz saçma değil mi sence de dostum. Clan bozulsa ne olacak tekrar kurarlar. Clanın yarısına ırk basma hediye etsinler
    Adamlar güçlü eğer çok eziliyor zevk almıyorsan o serverda oynama bence veya sende hesabını geliştir kapış

Senior Member
    Quote Originally Posted by OlyAsassin View Post
    gm'lerden clan bozmasını mı talep ediyorsun
    düşüncen biraz saçma değil mi sence de dostum. Clan bozulsa ne olacak tekrar kurarlar. Clanın yarısına ırk basma hediye etsinler
    Adamlar güçlü eğer çok eziliyor zevk almıyorsan o serverda oynama bence veya sende hesabını geliştir kapış
    2 partinin üstüne 8 parti çöküyor adamlar istediğin kadar item yap. Ne yapabileceksin ? Az mantıklı düşün öyle yorum yap.

Member KhalcaN's Avatar
    Nickname
    KhalcaN
    Class
    KO -> Warrior
    Quote Originally Posted by WacykBoy View Post
    Bvb Altardaki wp grubundan 160 kişi olduğu söyleniyor ve adamların 1 charında 3 poke var ve bu oyun kurallarına aykırı diye biliyorum ama normalde karakter paylaşılması ban sebebi diye biliorum. Adamlar en kalabalık Altarı bitirdi. Şu Bvb'yi dağıtın artık yeter yaw.

Ve oyunun 2. büyük çetesi Crawle-Secret gelelim. Vega'yı artık söylemeye gerek yokta Crawle-Secret ittifakı ilk destanı bitiyordu allahtan yeni svler geldi destan kurtuldu. Vega öldü şuan vegadan memnun olan kimse kalmadı bu ittifaktakiler hariç.

Bu Vega'da aç kalan şişman cevo ve arklarının gözü aç ve oyundan para kazanmak dışında birşey yapmadıkları için yakında tek canlı kalan Sirius'a da geçerlerse adamlar resmen 2 server kontrol edecek Tıpkı Bvb'nin yeni svden önce olimpia ve manesin krowaz cswsini kontrol ettiği gibi.

Hayır sayın gmler siz oyunun gidişatından memnunsanız söleyin biz temelli bırakalım yada şu olaya artık el atın oyunu bırakan bırakana 1-2 yeni sv daha böle giderse millet iyice anlayacak durumu ve artık uskodan geriye birşey kalmayacak.

Pk alanlarındaki bu şişman açgözlü adamların farmına kesin el atmanız şart.! Eğer Siz bunca ittfak sorunu varken bf krowaz cswyi eski haliyle getirir iseniz vay halimize. Adamlar açık açık diyor bize bulaşırsanız bfde köprüyü geçemezsiniz. Krowaz cswyi saymıorum ztn onlar Aslan payı olarak sadece bu clanlarda.

Bunların yatırdığı paranın 5-6 katı cash olarak sizden kaçıyor sizinde zararınıza lütfen artık duyun sesimizi. Moderatör Skgaming bu ittifaklardan birinde. Yüksek bir ihtimal konuyu kapatır ama 1iniz bile okursa sevinirim ben
    Bunun için yapacak birşey var mı ?

Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Şikayet eden kişi sayısı çok fazla iş yaptırıma gelince kimse oralı olmuyor. Bu adamların böyle büyük dümen kurabilmelerinin tek dayanağı sitelere sattıkları Gold Barlar. Tutup resellerden GB almazsanız onlar sattıkça bayilerin stoğu artar yeterli talep alamazlarsa fiyatı düşürürler. Bir süre sonra da bu ittifakların harcadığı mana pus giderleri, koalisyon komisyonları çarkı çeviremez hale gelir birbirlerinin boğazına sarılırlar. Geçmişte çokça yaşadılar bu durumları. Konu sizde bitiyor yönetimde değil.

Senior Member
    Quote Originally Posted by lsTredinaria View Post
    2 partinin üstüne 8 parti çöküyor adamlar istediğin kadar item yap. Ne yapabileceksin ? Az mantıklı düşün öyle yorum yap.
    o zaman ağlamayacaksın gm ler burada ne yapsınlar sen azıcık mantıklı düşünüp öyle konu açsaydın
    clanı dağıtacaklarını mı düşünüyorsun veya cz de birbirinize vurucaksınız video alırlarsa hapse atarız mı desinler
    isteyen istediğine vurur istediğine vurmaz bvb dediğinde bahsettiğin kadar güçlü bir clansa eziliyorsan tutunamıyorsan serverı bırakacaksın

Senior Member
    Nickname
    MechulGazi
    Bunun tek çözümü oyunun geçim kaynağı olmaktan çıkarılması. Bunun çözümü krowaz bf vs. Farm yapılacak etkinlikleri yeniden düzenlemektir. Ha bu nasıl düzeltilir derseniz ben de bilmiyorum.

Senior Member
    Quote Originally Posted by OlyAsassin View Post
    o zaman ağlamayacaksın gm ler burada ne yapsınlar sen azıcık mantıklı düşünüp öyle konu açsaydın
    clanı dağıtacaklarını mı düşünüyorsun veya cz de birbirinize vurucaksınız video alırlarsa hapse atarız mı desinler
    isteyen istediğine vurur istediğine vurmaz bvb dediğinde bahsettiğin kadar güçlü bir clansa eziliyorsan tutunamıyorsan serverı bırakacaksın
    Ben sadece konuyu açan adamı destekliyorum 1.
    BvB ile karşı karşıya hiç oynamadım 2.
    Altarda bile oynamıyorum 3.
    O clanın neler yaptığını biliyoruz 4.
    yaran varsa kanatırım aslanım

Senior Member
    İttifaklardan sıkıldıysanız onların olduğu serverlarda oynamayın.
    Yada birlik olun onları ezin oyunu bıraktırın ama 1 dk sizde ittifak olmuş oluyorsunuz sizdende bıkarız.
    Yani ittifak bitmez ama oyunun her alanını ele geçirenlerden oyun içi kurtulamıyorsanız onlardan uzaklaşın başka serverlarda oynayın.

Senior Member BestVitaLity's Avatar
    Altar'da oynuyorum, asas clanız ve yapmak isteyipte yapamadığımız hiçbişey yok. Hiç BvB dediğin clanla işimiz bile olmadı. Kaldı kison 1 haftadır AOC'ta Golemde kasıyolarken görüyoruz, direk kesip geçiyoruz. Gözünüzde büyütmeyin ve emin olmadan böyle kesin gerçekmiş gibi konular açmayın.