Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 26
    Senior Member Django60's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Manesi bitiren bvb uskoyu yakinda komple bitirir bu adamlar 3 kurusun hesabini yapar bunlar iyi gunleriniz krowaz ve bf gelince daha da çoşacaklar ha bu arada ben 3 ay once biraktim bu yuzden ya birakacaksin ya da kaderine razi olacaksin

Junior Member
    Quote Originally Posted by Lord_Archer View Post
    Altar'da oynuyorum, asas clanız ve yapmak isteyipte yapamadığımız hiçbişey yok. Hiç BvB dediğin clanla işimiz bile olmadı. Kaldı kison 1 haftadır AOC'ta Golemde kasıyolarken görüyoruz, direk kesip geçiyoruz. Gözünüzde büyütmeyin ve emin olmadan böyle kesin gerçekmiş gibi konular açmayın.
    helal sana demek isterdim ama sen bahçe dönmeye çalışsana yada krowaz bf csw gelince snn okçu pt ne yapabileceksin ben bunları söylüyorum diğer olayları değil. Gmler ne yapacaklar kısmına gelecek olursak ben bu etkinliklerin değiştirilmesini ve eski halinde gelmemesini istiyorum sadece. mesela csw en eski hali yada ondan sonraki halinde olursa ne kdr ittifak olursa olsun 1pt adam cswyi alabiliyordu. Örnek manesin başında INFINITE 1 pt mele almıştı. 1 Pt mage alan çok vardı. Ama bu Baraka sistemi gene ittifak olanlara yarıor kimse cswye bile girmiyor artık bütün serverlara bakabilirsiniz. Ben maneste BvB ile savaşn clanlardan birindeydim adamlar sadece ittifakındaki adamların krowaz küpleri buya attı diye ilk ittifaktan sonrada Serverdan attığını gördüm Innovation sorabilirsiniz. Savaş zamanı Ajan nickli priest arkadaşın beni tehdit edemezsiniz. Beni yenemezsiniz çünkü elimde servera 2 yıl yetecek kadar küp var demişti bu forumda hemde. Şu egoya bakarmısınız ki Krowaz küp fiyatlarını bunlar belirliyor tek başına kastıkları için. Normal şartlarda o kadar küp kasılsa ve satılmasa fiyatı düşer ve oyunda olan itemi yani krowaz seti herkes yapabilir. ancak maneste yeni sv gelmeden önce bile küpün tanesini 16m cuf gigayı 4m sabitlemişlerdi. Siz Kro set yapmak için min. 1-2bin lira harcamanız gerekiyordu bu adamlar yüzünden ben bu olayları görmek istemiyorum. Demek istediğim bu bahçedir,Krowazdır,Bfdir,Cswdir,UTCdir. değişiklik şart inanın bunlarda 1 pt adamında iş yapacağı haline getirirseniz oyuna çok fazla user dönüşü olur ve oyunda bu kadar aşırı tl dönmeyeceği için bu adamlarda otomatik dağılır. Ancak bu şekilde BvB'nin canlı yayında dediği gibi BrandLycia'nın ev aldığı biz daha sadece araba aldık filan demişlerdi bu adamların ekmeğine yağ sürmeye devam ediyorsunuz. Bn şuan Bvb'nin oynadığı svde değilim ve bugün BvB bnm oynadığım svye gelsin bırakırım bu adamlara para kazandırmam o svde pk atıp.
    Last edited by WacykBoy; 05-23-2019 at 05:14 AM.

Senior Member
    arkadaşlar sizin aptal talepleriniz yüzünden eski serverlarda farm diye bir şey kalmadı. 1-2 clanın ittifakı kimse bir şey yapamıyor diye farm bitirmek nedir? sizler neden bu kadar bencilsiniz? sitelerden gb çekmeyin item almayın o zaman o adamlar farm yapmaz. şurada oyun oynarken farm yapıp pre paramızı döndürelim diyoruz, her seferinde aptal aptal istekler geliyor. bu kadar ağlak olana kadar sizde 2-3 clan ittifak yapın. oyunun gidişatı krowazı da açacak bifrostuda. boş yapmayın. eski serverlarda artık tat kalmadı sizin istekleriniz sayesinde. koca areste csw 2-3 clan giriyor. keşke eski csw gelsede serverlar canlansa.

Member
    Infractions
    0/1 (5)
    Bvb nin Manesi bitirdiği doğrudur , ittifakların yeni serverları bitirdiğide fakat gerçekçi olun adamlar yasa dışı hiç bir iş yapmıyor .(makro koxp söylentisini bilemem)
    İttifak kurarak gücü elinde tutanlar tutuyor , emin olan bir çoğunuzun ağlama sebebi benim gibi güçsüz kalmak . O imkan hanginizde olsa aynı şeyi yapar diğerlerine güler geçerdi .
    160 degıl 100 olsun , bugün 10 kişilik şirketler var, okadar kişiyi yönetmek kolaymı?
    Bende oyunu bıraktım , kaybettim bunu kabullenin . Güçlüye güçlü diye laf atmak yerine bence oynıcaksınız çözüm bulun

Aglanmaya gerek yok ben 4 5 serverdir bvb nin olduğu sunucularda oynadım ilk defa altarda kimseyi darlamıyorlar bu iyi hali yani

Junior Member
    Quote Originally Posted by KuzuDeSouza View Post
    Aglanmaya gerek yok ben 4 5 serverdir bvb nin olduğu sunucularda oynadım ilk defa altarda kimseyi darlamıyorlar bu iyi hali yani
    Evt biliyorlarki darlarlarsa şimdiden server boşalcak ve kendileri kaybedecek

Junior Member
    Sırf bu konuya yorum atmak için ilk defa hesap açtım modlar kontrol edebilir.. Şimdi bu ittifak meselesinde mesele şu sadece human ırkı 50-100-200 kişi ittifak yapabilir ama tutupda karuslarla humanların ittifak yapması kadar saçma bişey yok çünkü oyun resmi sitesindeki fotoğrafta bile human ve karus resmi var üstünde mücadeleye hazır olun yazıyor, ne demek humanlarla karusların mücadelesi. Yani 2 ırkın ittifak yapması birbirini kesmemesi, humandaki 2 clanın ks leşirken karus bir clanın gelip sadece anlamalı olduğu clanı kesmeden diğerini kesmesi kadar oyunun doğasına,amacına aykırı, saçma, komik bişey yok ve bunu bir oyuncu olarak bana hiç bir gm açıklayamaz. İşte oyun yöneticilerinede tam bu noktada görev düşüyor. 2 ırkın birbiriyle anlaşamıyacak, çıkarlarının ters düşeceği güncellemeler yapmaları gerekiyor. Aynı ırk zaten arasında ittifak yapması için clan kurmak diye bişey var ama yok illegal birşey yok derseniz o zaman 2 ırk kendi aralarında clan kurabilsin oyunun mantığını anlayalım ve ırk seçnenin aslında bi önemi olmadığını bilelim. İşte böyle birşeyin olması imkansız olduğu için bu durumun acilen düzeltilmesi lazım aksi halde; bu durumun yararları=ittifak yapan 2 ırktaki oyuncuların item olarak öne geçmesi, taş, krowaz materyali gibi değerli taşların piyasasını istedikleri gibi yönetmesi, full pus cekmeler bu nttgame yarar. Zararları=item farkından doğan eşitsizlik ve diğer oyuncu ve clanların mücadele edememesi bowlu canlandırma mantığınıza tamamen ters,harici oyuncuların oyunu bırakması ve oyuncu kitlesinin sadece 7 kyafet ve 7 silahlarla farm yapıp siteye satan, sadece pazar yapan ve ittifakta olan oyuncular olarak 3 oyuncu kitlesi kalması durumu serverların ömrünün tükenmesi. Konuya olmsuz yorum yapan herkesde bu ittifaklardan en azından kıyısından köşesinden çıkarı olduğu şüphesiz gerçek yada oyunun websitesindeki resime bakmaları ve oyunun amacını anlamaya davet ediyorum. Not=Vega oynuyorum. Hesabımı sw açıldığı ilk saniyelerde açtım ve bırakmayacağım oyun kapanana kadar bunun sebebi geçmişteki anılar ve yeni anı biriktirmek. Kimseyi kötülemek için yorum yapmadım sadece daha kaliteli bir oyun deneyimine katkı için yaptım sonuçta gmler güzel işlerde yapıyor, bu konuyuda çözecek basiretlerinin olduğunu düşünüyorum.
    Last edited by 321qqqx; 05-23-2019 at 07:18 AM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by WacykBoy View Post
    Bu Vega'da aç kalan şişman cevo ve arklarının gözü aç ve oyundan para kazanmak dışında birşey yapmadıkları için yakında tek canlı kalan Sirius'a da geçerlerse adamlar resmen 2 server kontrol edecek Tıpkı Bvb'nin yeni svden önce olimpia ve manesin krowaz cswsini kontrol ettiği gibi.
    sana tavsiye kimseye "şişko" gibi tabirler kullanma. yoksa ban yersin. umarım modlar bunu görür seni de engeller

Senior Member
    Quote Originally Posted by yel613737 View Post
    arkadaşlar sizin aptal talepleriniz yüzünden eski serverlarda farm diye bir şey kalmadı. 1-2 clanın ittifakı kimse bir şey yapamıyor diye farm bitirmek nedir? sizler neden bu kadar bencilsiniz? sitelerden gb çekmeyin item almayın o zaman o adamlar farm yapmaz. şurada oyun oynarken farm yapıp pre paramızı döndürelim diyoruz, her seferinde aptal aptal istekler geliyor. bu kadar ağlak olana kadar sizde 2-3 clan ittifak yapın. oyunun gidişatı krowazı da açacak bifrostuda. boş yapmayın. eski serverlarda artık tat kalmadı sizin istekleriniz sayesinde. koca areste csw 2-3 clan giriyor. keşke eski csw gelsede serverlar canlansa.
    Arkadaşa hak verdim. Eski veya eskiyen serverlarda yapılacak hiçbir şey kalmıyor.

Member FudayLx's Avatar
    Nickname
    FudayL
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Bir önerin varsa sunar mısın?

Sürekli el atmak gerekli yazmışsın. Çözüm ne olacak?

Çünkü yayında "ittifaklara ne yapacaksınız?" sorusuna "ne yapabiliriz ki? hiç bir şey yapamayız? adam czde yanından geçiyor kesmeyebilir bundan dolayı bir yaptırım yapmak yanlış olur. Buna bizim yapacağımız bir şey yok malesef" cevabını verdiler.

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast