Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
    Senior Member pooktroop's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)

GM arkadaşlardan ufak bir ricam var.

Geçen gün yayında GM arkadaş Raven Harpy slotunu lureledi ve kesti.Bizim "Vay canınaaaaaa." falan dediğimizi düşünür gibi bir yüz ifadesi vardı. Ondan ricam aynı mage ile bi Draki Kulesi bitirmesi, bir de Eslant'ta 2 slot Dark Stone luresi. Draki sırasında üzerini full mp giyip, full sc basabilir. Eslant'taki lure sırasında da yanına 6 mage+ 1 priest daha alabilir. Bunları bir de kayda alıp yayınlarsa çok sevinirim. Ben Diez serverındayım, 6-7 ay önce başladım. 83 levelim. Raven Harpy'de exp kasmam zor olur Ne yapmalıyım yani 83/5 olmak için. Ringte karakter mi satın almalıyım? Bu güncellemedeki ana amaç nedir, neden açıklama gelmedi? Tek söylenen kesme tarzınızı değiştirmelisiniz. Warrior gibi mi keseyim? Mantıklı olan çözüm bu mobların agresifliğini yok etmekken bu anlamsız güncellemenin sebebi nedir? Farmı yok etmek için bir adım daha mı atıldı? Bu şekilde oyuncu kaybediyorsunuz, bilginiz olsun.
    Last edited by pooktroop; 05-22-2019 at 04:32 PM.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Draki aynen böyle kalacağını tahmin ediyorum. Hatta daha da kötüleşip işlerin sarpa saracağını düşünüyorum.

1. Draki önceden sıradan playerin. exp kasma yeriydi. Mesela bn okçumla drakiye her gün girer exp kasardım. Sonucunda süper draki boxz kazanırdım.

Şimdi şu zamazingo değişmeden yani herşey normalken kastığım drakiye bakıp düşünüyorum.
    Önceden +9 item weapon ve +3 takılarımla son bosa kadar hiç pot harcamazdım. arada power şat atardım amma bunu da geçişlerde oturarak m doldururdum.
    İşte son boss sakat arkadaş. Son bosta mecbur pot harcardım. Böylece 3/3 draki win için toplam 30/40/60 falan pot sarf ederdim.
    Şimdi şu lanet peç geldkten sonra 1/3 draki için bile 300 pot harcamak zorunda kalıyorum. Yoksa bitiremiyorum.
    Bence oyun yönetim bizim bu bedavaya exp kastığımızı fark etti veya bizi buna alıştırdı ancan şimdi bedava exp kastırmak istemiyor.
    O nedenle draki aynen lanet peç kalacak. Oyun yönetim gözünü bizim harcadığımız pot parasına odaklandı.
    sonunda ne olacak draki tamamlanmdığı için süper draki boxz kazanımlar azalack ve boxz pahalanacak.

Baksanıza kimsenin gıkı çıkmıyor.
    Yönetim aptal değil arkadaşlar.
    Buraya bakıyorlar. Tepki nedir ölçüyorlar.
    Ona öre karar veriyorlar kısmen
    Ben şimdiden tahminde bulunayım.
    Bu peç öylece kalacak.
    Neden çünkü legal playerin aleyhine bir peç bu.

Bu nedenle kalacaktır.

vega serverinde pazar mage itemi dolu herkes oyunu bırakıyor. bırakır tabi magelerin nefes alacağı bir yer kalmadı. her güncellemede mageden bişeyler eksiliyor bunu discortta bildirdiğim için küfür felan kullanmadan banlandım. bende aynı şeyi söyledim gm gelsin benim karakterim ile denesin yeni servera göre hatrı sayılır bir çarım var. fakat evil wizard keserken yatıyorum yada 1 2 tanesi kaçıyor zehir vurduğum için ben onun rangesine girince tekrar saldırıyor draki zaten saçmalık gibi bişey oldu bu alanlarda yaratıkların mesafesi olması çok anlamsız. biraz daha anlayış istiyorum

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by pooktroop View Post
    Geçen gün yayında GM arkadaş Raven Harpy slotunu lureledi ve kesti.Bizim "Vay canınaaaaaa." falan dediğimizi düşünür gibi bir yüz ifadesi vardı. Ondan ricam aynı mage ile bi Draki Kulesi bitirmesi, bir de Eslant'ta 2 slot Dark Stone luresi. Draki sırasında üzerini full mp giyip, full sc basabilir. Eslant'taki lure sırasında da yanına 6 mage+ 1 priest daha alabilir. Bunları bir de kayda alıp yayınlarsa çok sevinirim. Ben Diez serverındayım, 6-7 ay önce başladım. 83 levelim. Raven Harpy'de exp kasmam zor olur Ne yapmalıyım yani 83/5 olmak için. Ringte karakter mi satın almalıyım? Bu güncellemedeki ana amaç nedir, neden açıklama gelmedi? Tek söylenen kesme tarzınızı değiştirmelisiniz. Warrior gibi mi keseyim? Mantıklı olan çözüm bu mobların agresifliğini yok etmekken bu anlamsız güncellemenin sebebi nedir? Farmı yok etmek için bir adım daha mı atıldı? Bu şekilde oyuncu kaybediyorsunuz, bilginiz olsun.
    Bitirir.. Hatta inanamayacağın kadar kısa sürelerde bitirir. Kardeş adam +30 rebirth set +30 staff la yapıyor o testi. Durum öyle olunca da mobların attığı damage işlemiyor. Yayında raven luresini göremedim ama ew luresi sırasında baktığımda normal bi mage o şekilde lure yapsa zaten çoktan ölmüş townda 2.swsini almış slota koşuyordu ha güncelleme bence iyi oldu biraz daha fazla emek vermek zorundasınız şimdi mageler olarak. Tek slot tek slot raven dönsen saatlik kestiğin mob sayısı 5-10 raven arası düşecek. Bence bu güncellemede değişen tek şey emek oldu o da gerekliydi bence hiç damage yemeden hiç mana-hp potion harcamadan yapılan farm haksızlıktı.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Bitirir.. Hatta inanamayacağın kadar kısa sürelerde bitirir. Kardeş adam +30 rebirth set +30 staff la yapıyor o testi. Durum öyle olunca da mobların attığı damage işlemiyor. Yayında raven luresini göremedim ama ew luresi sırasında baktığımda normal bi mage o şekilde lure yapsa zaten çoktan ölmüş townda 2.swsini almış slota koşuyordu ha güncelleme bence iyi oldu biraz daha fazla emek vermek zorundasınız şimdi mageler olarak. Tek slot tek slot raven dönsen saatlik kestiğin mob sayısı 5-10 raven arası düşecek. Bence bu güncellemede değişen tek şey emek oldu o da gerekliydi bence hiç damage yemeden hiç mana-hp potion harcamadan yapılan farm haksızlıktı.
    magenin var olma amacını şuan silip attığını düşünüyorum
    mantıken altına yatacak kadar hasarı veya canının olmadığını düşünecek olursak

Quote Originally Posted by Hmps View Post
    hocam nasıl can potu mana harcamadan dönsene evil wizard bana mage ile su gibi can potu basıyorum slotta uzaktan vurup duruyorlar sürekli can potunda elim mana da şöyle 4 nova car oyna bakalım zaten ya can potu ya mana basıyor çar

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by k3rh4n3c1 View Post
    hocam nasıl can potu mana harcamadan dönsene evil wizard bana mage ile su gibi can potu basıyorum slotta uzaktan vurup duruyorlar sürekli can potunda elim mana da şöyle 4 nova car oyna bakalım zaten ya can potu ya mana basıyor çar
    Raven için konuşuyorum. Ravende 1 saatte 50 mana potionu kullanıyorsan 150 tane dropluyordun kardeş. 2 slot raven dönerken damage mi yiyordun ? Yapma gözünü seveyim oyunu sadece sen oynuyormuşsun gibi konuşma burda. Ravende kasıyor olmanın en avantajlı yanları onlardı zaten. Potion harcamazsın artı olarak potion kasarsın droplar da ek...

Senior Member
    Nickname
    GuestJusT4
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Mageyle bi draki giriyorum dünya pot harcıyorum. Karşılıgıda koca bir hiç

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by lannaber View Post
    Mageyle bi draki giriyorum dünya pot harcıyorum. Karşılıgıda koca bir hiç
    Amaç bu kardeşim.
    3/5 pot harcayıp wb almıcaksın süper draki boxz / old draki boxz alamıcaksın.
    Ekzp kasamıcaksın.
    Exzp kasmak için mecbur slota gideceksin paramun gireceksin.
    Geniye alıcaksın geniye hammer 15 dakkada bir rpr gitmek istemiyorsan magic hammer falan alıcaksın mecbur.
    Yani elini cebine atıcaksın.
    DEloşta del gibi hammer kasanlar kazanıcak. (şimdi git sende kas diyenler olur mutlaka :P )
    Adamlar boşu na mı deloşta yatıp kalkıyorlar ?
    Last edited by Tuzlukcu55; 05-23-2019 at 12:25 AM.

Quote Originally Posted by Tuzlukcu55 View Post
    Amaç bu kardeşim.
    3/5 pot harcayıp wb almıcaksın süper draki boxz / old draki boxz alamıcaksın.
    Ekzp kasamıcaksın.
    Exzp kasmak için mecbur slota gideceksin paramun gireceksin.
    Geniye alıcaksın geniye hammer 15 dakkada bir rpr gitmek istemiyorsan magic hammer falan alıcaksın mecbur.
    Yani elini cebine atıcaksın.
    DEloşta del gibi hammer kasanlar kazanıcak. (şimdi git sende kas diyenler olur mutlaka :P )
    Adamlar boşu na mı deloşta yatıp kalkıyorlar ?

delosdaki magic hammer ve ts drobları kaldırıldı cz eklendi bu güncelleme cok iyiydi ama luring güncellemesi berbat bişey