Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 14 of 14
    Junior Member
    Arkadaşlar müjdemi isterim yakında mage karekterini silicekler rahat olun

mesela magenin novaları cok büyük küçülsün bence staffda cok buruyor onuda kaldırsınlar D:

Senior Member pooktroop's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Dostum warriorsan,asassan,str bp yada int bp isen orta düzey itemlerin ile gayet seri şekilde Apostle'de magenin kastığı kadar mana pot kasabilirsin, ki benim pot kasmakla falan işim olmaz,farmer falan değilim. Iki slot dönme işine gelince, Diez'de vasatın biraz üstü itemleri olan melee partye bile titanda tek slot yetişmezken, mage party'e nasıl yetecek tek slot? 2. slota genie mesafeleri yetmediği için koşmuyorlar da, elle kassalar onlar da iki slotu rahat dönecek. Ee ben de elle kasayım diyorum. Farmer olsam yada "ay manam gitmesin, ay mesarif olmasın." diyor olsam Diez'de oynamam Tek sıkıntım zaman kaybı ve yaşanan stresle alakalı. Keyif verici halden, stres veren bi hale geldi herhangi bir mobu kesmek Hele o Draki Kulesinde LR atıp kilitleyen atlara özel LR Talia bastım PK'da kullanmıyorum yahu ben talia. Tıpkı UTC kutularının satış,takas özelliğini kaldırdıklarındaki gibi sadece legalleri üzen bi yama oldu

2 slot yerine tek slot dönmeyi öğrenirsiniz mageler.

Senior Member pooktroop's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Quote Originally Posted by Losmert View Post
    2 slot yerine tek slot dönmeyi öğrenirsiniz mageler.
    Diğer joblar 1 pt halinde aynı zaman diliminde 2 slot dönebiliyorken mageler niye tek slot dönsün ?