Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 12 of 12
    Senior Member
    Quote Originally Posted by Dahaiyigiyin View Post
    Nitelikli dolandırıcılık suçuna bakma görevi ağır ceza mahkemesine aittir.

Arkadas dolandirilmamis sanirsam yada mahkemede adi gecen kisi dolandirilmamis trade loglarini istedigine gore hesabina birisi giris yapmis buda siber hirsizliga girebilir buna agir cezanin bakacagini sanmam asliye ceza mahkemesi bakabilir ortada dolandirilma falan gozukmuyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Errico View Post
    Bayiliyorum sizin bu sadece yorum yapmak icin bos bos yazislariniza.Konuyu acan kisi Yetkili kisi ile muhattap olmak istiyor sanane kardesim isin o tarafindan bu tarafindan.
    Bende konuyla alakali birsey yazdim oraya farkindamksin bilmem ama genel tartisma bolumu bence senin yaptigin yanlis kusura bakma ama konuyla alakali birsey yazsaydin keske. Ayrica arkadas bilirkisi olarak secildim falan demis ama ben anlayamiyorum yani adi gecen firma sirket belli bunun adresini bulmak numarasini bulmak bilirkisinin isimi yoksa mahkemenin isimi pek anlam veremedim mahkeme nttgame sirketine ulasilmasi ve gerekli incelemelerin yapilmasina diye karar cikartir ve daha sonra bahsi gecen firmayi sirketi emniyete gitse veya vergi dairesine gitse veya sgk ya gitse iletisim bilgilerini bulur gider ne istiyorsa alir bilirkisinin buraya bu sekilde konu acip iletisim adreslerini istemesi veya direk loglara bakmamiz gerekiyor vs. Gibi tavirlari dusunduruyor insani acikcasi kaldi ki gerekli yetkili arkadas cevabini vermis