Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Junior Member

Hukuki Problem Nedeni ile Log Bilgisi Talebim Vardır.

Merhaba,

İzmir Ağır Ceza Mahkemesi tarafından Knight Online oyununa ilişkin bir dosyadan bilirkişi olarak görevlendirildim, konu ile ilgili olarak NTT Game adres ve irtibat bilgisi bulunmadığından dolayı foruma konu açıyorum.

Bir kullanıcının trade geçmişine ilişkin log kaydını almam gerekli, elimde mühürlü mahkeme kararı mevcuttur. Yöneticilere ibraz edilecektir. Konu ile ilgili olarak oyun türkiye yetkilisi veya hukuk işlerine bakan bir yönetici var ise tarafımla iletişime geçebilir mi ?

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba,

Bu tür bilgiler, konu adli yargıya düştüğü taktirde avukatlar aracılığı ile sağlanmaktadır. Bunun harici kişilere herhangi bir bilgi paylaşımı yapılamamaktadır.

Junior Member
    Quote Originally Posted by AlonsoPedroLopez View Post
    Merhaba,

Bu tür bilgiler, konu adli yargıya düştüğü taktirde avukatlar aracılığı ile sağlanmaktadır.
    Elimde Ağır Ceza Mahkemesi kararı mevcut diyorum zaten. Konu ile ilgili görüşmem gereken avukat veya yönetici kimdir onu soruyorum.

Senior Member
    Hayirdir oyunda birisi birini mi oldurmus yada ne bileyim terorle alakali falan bir konumu var yada oyunda mafya falan mi vardaa İzmir Agir Ceza Mahkemesi karar cikartiyor ilginc agir ceza mahkemeleri neyle alakadar oluyor bilmiyorum ama sanki İzmir Agir Ceza Mahkemesi biraz AGİR geldi gibi

Senior Member
    https://barandogan.av.tr/blog/ceza-h...e-davalar.html

Bana pekte bilir kisiymissin gibi gelmedi kusura bakmada. Eger elimde mahkeme karari var dedigin belgeler sahteyse nttgame tarafindan agir ceza mahkemesi yolun gozukebilir senin. Ne yapmaya calistigini iyi dusun.

Agir ceza mahkemesinin baktigi konulardan birisi

Resmi belgede sahtecilik suçu (TCK md. 204/2),

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Özel mesajınızı okursunuz iyi günler.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Member FudayLx's Avatar
    Nickname
    FudayL
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Komediye bak ya...

Senior Member
    Pek biliyor gibi durmuyorsun.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Justinianos View Post
    Hayirdir oyunda birisi birini mi oldurmus yada ne bileyim terorle alakali falan bir konumu var yada oyunda mafya falan mi vardaa İzmir Agir Ceza Mahkemesi karar cikartiyor ilginc agir ceza mahkemeleri neyle alakadar oluyor bilmiyorum ama sanki İzmir Agir Ceza Mahkemesi biraz AGİR geldi gibi
    Nitelikli dolandırıcılık suçuna bakma görevi ağır ceza mahkemesine aittir.

Senior Member Errico's Avatar
    Nickname
    CryptoFuture
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Intensity™
    Server
    Orion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Justinianos View Post
    Bayiliyorum sizin bu sadece yorum yapmak icin bos bos yazislariniza.Konuyu acan kisi Yetkili kisi ile muhattap olmak istiyor sanane kardesim isin o tarafindan bu tarafindan.