Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Angry Karus krali idusty

Beyler başıma gelen bi olayı paylaşayım sizinde başınıza gelmesin. Oyuncuların bazıları vicdansızlar adiler. Kralların adına isim açıp harf değiştirip milleti soymaktalar.Aynısı bana yapıldığı için sizin dikkat etmenizi öneriyorum.

Bu arada soygun yapan kişinin nicki : IDUSYT dir dikkat edin

Bu konu hakkında destek bekliyorum.

Senior Member
    -Merhabalar Öncelikle Gecmis Olsun Su Anki Karus Kralini Airline Claninda Ardreamda Oynadigi Zamandan Tanirim Bunu Yapan kisi Ardream Oynadiklari Zamanda Ayni seyi Yapmisti Clanlarinda Ortak kullandiklari db priest ile Milleti Dolandirip IDusty ve ekibinin ustune atmistir Onlarla bir Alakasi yoktur Bunu yapan Sahis Canakkalede ikamet etmektedir bilginize Karus Krali IDUSTY e Yapilan bu Suikasttir Resmen Adam Karus Gate e Pazar kurup Merchant modda Yazi bile Yaziyor Hakkiyla Kazanmis bir Kraldir Kendisi

Bende bugun soyuldum ayni kİŞİ tarafindan 14gb İtemİm gİttİ vİcdansizlar tarafindan bu sahsi benİm karsima cikarana 2bİn tl ÖdÜl verİcem pm sİ idusyt bu sahsi gercek hayatta karsima cikarana bahsettİĞİm 2000bİn tl hemen hesabina atacaĞim

Bu arada ben kraldanda sÜphelenİyorum adamin gÖzÜnÜn ÖnÜnde İtemlerİmİ cikariyorum adam İlerİ gerİ yapiyo hareket edİyor İnsan yukardan bİ yazi geÇer notİceden . Soyulduktan hemen sonra merchant buy pazari aciyor dolandiricilara karsi dİkkatlİ olun dİye bu oylari neden topluyor bu oyunculara bİ not yazamiyormu gÖrevİ zaten o dur kralin bu İŞİn İÇİnde cok farkli seyler var

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Oyun Kurallarını uymadığını düşündüğünüz kişileri kanıtlarınız ile birlikte Cheat Reports bölümüne konu açıp incelenmesini sağlayabilirsiniz.

Cheat Reports Dışında işlem yapılmamaktadır.

Cheat Reports Kullanımı