Results 1 to 4 of 4
    Senior Member
    Nickname
    RETRIDA

Neden flash sistemi var ?

NEDEN FLASH SİSTEMİ VAR BUNU GERÇEKTEN MERAK EDİYORUM
    ÖRNEĞİN WAR PREMIUM ALAN birisi neden flash basmak zorunda. zaten bu kişi np arttırmak için alım yapıyor. bu premiumu aldığında en yüksek oranda npyı flash basmaya gerek kalmadan vermeli.
    DC FLASH: oyuncu dc premiumu drop rate arttırmak için alıyor. neden bu oyuncu 1den 10 a kadar dc flash basmak zorunda. neden premıum en yuksek sevıyede drop rate ayarlı gelmiyor.
    NEDEN soruyorum bunu çünkü: dc flash kasılan maden inanılmaz derecede hile kaynıyor. dc flash alırken haksız kazanç elde edenlere destek oluyoruz. fırsat buldıkça kendim kasıyorum ama gerçekten hilesiz oldukça uğraştırıcı.
    kısacası flash basıcak kişi yok ben 6 da bırakıp drop rate 6 da kalsın demez. oto olarak en yuksekte olmalı zaten. maden de kapataılmalı dusuncesındeyım. çünkü hile burada engellenemiyor.

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Oyunda her oyuncuya hitap eden yerler olmalı. Oyun Exp/PK ve Droptan ibaret değil.

Maden/Balık Tutma bunlar aslında oyuna farklılık için geldi. Hileciler doluştu. Oyunda her yeni bir eventte, her yeni etkinlikte yeni bir hile türüyor. Şuan zaten Exp Sistemi değiştiği için Castle ve Eslant bom boş. Farmcılık diye bir mantık türemiş. Oyuncular ya Farm yapıyor. Yada PK atıyor.
    Farm yapan Hileye bulaşıyor.
    PK atamda Farm mantığı ile PK atıyor.
    Oyuncuların hırsı gitmiş, Kill alma hırsı tükenmiş. Alan ile PK atıyor Warriorlar Farm yapar gibi :s

Yetişen Oyuncu kitlesi için Maden gerekli bir yer. Madenden de Başka oyuncuların işine yarayacak birşeyler çıkmalı. Hile oluşu oyundaki birşeyleri kaybettirmemeli. Hile var diye oyundan birşeyler kaybede kaybede Karakterlerden tutta, Skillere kadar herşeyi mundar ettiler. XNCODE sürekli güncellenmeli. Tek caresi bu ve oto BAN yerine oyuna girişi engellenmeli ki, çok oyuncu ve temiz oyun olsun. BAN atılması Oyunada, Oyuncuyada zarar verir. Hileye nasıl hırs ile kapılıyorlarsa, hile engellenerek Legal hırs artırılmalı.
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Senior Member
    Nickname
    RETRIDA
    cok haklısın. ancak cok üzücü surekli onlarca bilgisayardan kontrol edılen karakterler 24 saat orada duruyor. tek tek report edıle edıle bıtıcek gıbı değil. kaldı ki bu hileciler kolay elde ettıklerı dropları normalin cok altında satarak pazarı da düşürüyorlar. sadece maden için geçerli değil. taramacılar olsun diğer koxperlar olsun

Senior Member dawt53's Avatar
    Bir kaç defa sormuştum cevap vermemişlerdi ama bunun tek çözümü ip ban başka şekilde temizlenemez bunu uyguladıklarınıda düşünmüyorum