Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 24
    Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Fakirsen senin burada oyun oynaman değil, gidip ekmeğini kazanman lazım. Oyun dediğin şeyi "fakirim oynayamıyorum" diyerek kendini acındırmak mantıksız. Kompozisyon tarzında edebiyat parçalayan yorum yapmaya gerek yok. Oyunun mantığı sana para harcatmak zaten. Fp yaparsın chitin almaya çalışırsın, chitin yaparsın shell almaya çalışırsın, shell alırsın krowaz gelir yaparsın, sonra holy gelir. Onu yapayım derken server biter yenisi açılır. Daha güçlü olmak için pus satın alırsın daha çok kazanmak için premium alırsın. Dünyanın çarkı ile buranın işleyişi arasında fark yok. Siyasi terimler kullanmayacağım ama literatürde bunun adını anlayan anlamıştır. Kimse grafik için oynamıyor bu oyunu, 1 kişi bile savunmasın. Yani herkes 13 yaşında başladığı o kafelerde oynadığı oyun sanıyor hala bunu. Değil, olmayacak da. O zamanın masum çocuğu şuan evli barklı çocuklu maaşlı vs. Sene 2019 hatırlatırım. Umarım anlatabilmişimdir.
    Last edited by NocturnalCreature; 05-22-2019 at 09:04 AM.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Senior Member OnlyTRANCEE's Avatar
    Nickname
    OnlyTRANCEEE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TryAgain
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Şuan sadece eşyaya para yatıran oyuncuya hitap ediyor oyun.

Member KhalcaN's Avatar
    Nickname
    KhalcaN
    Class
    KO -> Warrior
    Quote Originally Posted by NocturnalCreature View Post
    Fakirsen senin burada oyun oynaman değil, gidip ekmeğini kazanman lazım. Oyun dediğin şeyi "fakirim oynayamıyorum" diyerek kendini acındırmak mantıksız. Kompozisyon tarzında edebiyat parçalayan yorum yapmaya gerek yok. Oyunun mantığı sana para harcatmak zaten. Fp yaparsın chitin almaya çalışırsın, chitin yaparsın shell almaya çalışırsın, shell alırsın krowaz gelir yaparsın, sonra holy gelir. Onu yapayım derken server biter yenisi açılır. Daha güçlü olmak için pus satın alırsın daha çok kazanmak için premium alırsın. Dünyanın çarkı ile buranın işleyişi arasında fark yok. Siyasi terimler kullanmayacağım ama literatürde bunun adını anlayan anlamıştır. Kimse grafik için oynamıyor bu oyunu, 1 kişi bile savunmasın. Yani herkes 13 yaşında başladığı o kafelerde oynadığı oyun sanıyor hala bunu. Değil, olmayacak da. O zamanın masum çocuğu şuan evli barklı çocuklu maaşlı vs. Sene 2019 hatırlatırım. Umarım anlatabilmişimdir.
    Katılıyorum.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Bizim serverda questi kesen yok bu gelmiş quest yapamıyoruz diyor. Seni kim zorluyor illa yeni serverda başlayacaksın diye ? Kusura bakmayın ama fazla para kazanacağım diye orada başlıyorsun zaten ondan sonra böyle yok şunu yapamıyorum yok bunu yapamıyorum diye ağlamayacaksın. Bir anlayış oluşmuş yeni server açın da milletle eşit seviyede olalım... Hayır arkadaşım yeni serverda "maddi gücün farkı" çok daha fazladır eski servera kıyasla. Eski serverda item farkını kapatamıyorsan yeni serverda zaten kapatamazsın. Yeni servera aç gözlü olduğun için gittin o yüzden ağlamayı bırak. Aç gözlü olmayı bırakıp "OYUN OYNAMAYA BAŞLADIĞINIZ" zaman fakirsin ya da değilsin merak etme daha fazla zevk alacaksın şu oyundan. Tabi oyundan zevk almak ne kadar umrundaysa...

Banned
    Infractions
    0/2 (25)
    Yoruma cevap verenlere bakıyorumda beter olun diyesim geliyor . neymiş farm yaparak char dizebilirmişiz kardeşim bu oyun değilmi ve oyun eğlenmek için oynanır bu konuda hemfikiriz umarım oyuna milyarlar yatırılmaz gece gündüzde farm yapacak halimiz yok iş güc aile sahibi adamalrız 200 tl ye premium satarsan gb satısına ızın veırrsen oyunluktan cıkar ticarethaneye dönerki oyun öle suanda ben cz cıkıp pk atamıyorum cünkü adamlar oyun oynamıyor
    koxplarla cebelles 4-5 saatlık zevkımız var ondada report için harcayamam farm yapsam ks si bitmez koxperi bitmez kardeşim ben bu oyunu seviyorum anıları hatırları var oynamak istiyorum eşit şartlarda

Banned
    Infractions
    0/2 (25)
    Quote Originally Posted by LopezlerinCenifir View Post
    Birader yeni serverdeki pahalılık için oraya başlıyorsunuz (eski serverde 3 günde kastığım para yeni serverde 1 günlük farmıma eşit mantığıyla) ondan sonra questi czden alın beleş mitril dağıtın falan oluyor. Kimse zorla yeni serverde başlatmıyor oyuna. Gir eski servere kuruş para vermeden daha kısa sürede daha sağlam char dizersin. Mitril beleş quest İtem beleş farm slotları boş itemler ucuz. Git eski serverlerin birinde oyna işte. Ne boş yapıyorsun burada
    dimi kardeşim adamlar +10 krowaz +9 holy ile pka tsın sende mitril 7 ile pk atarsın haklısın kardeşim senin ben aklına beynıne ..... bos yapma dıorsun bide

Banned
    Infractions
    0/2 (25)
    Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Bizim serverda questi kesen yok bu gelmiş quest yapamıyoruz diyor. Seni kim zorluyor illa yeni serverda başlayacaksın diye ? Kusura bakmayın ama fazla para kazanacağım diye orada başlıyorsun zaten ondan sonra böyle yok şunu yapamıyorum yok bunu yapamıyorum diye ağlamayacaksın. Bir anlayış oluşmuş yeni server açın da milletle eşit seviyede olalım... Hayır arkadaşım yeni serverda "maddi gücün farkı" çok daha fazladır eski servera kıyasla. Eski serverda item farkını kapatamıyorsan yeni serverda zaten kapatamazsın. Yeni servera aç gözlü olduğun için gittin o yüzden ağlamayı bırak. Aç gözlü olmayı bırakıp "OYUN OYNAMAYA BAŞLADIĞINIZ" zaman fakirsin ya da değilsin merak etme daha fazla zevk alacaksın şu oyundan. Tabi oyundan zevk almak ne kadar umrundaysa...
    yahu sövmemek icin kendimi zor tutuyorum ulan aptal ulan salak arkdasım herkes yeni servere para kazanmak içinmi baslıyor kendiniz gbii gormeyın karsınızdakini insan gibi yorum yapacaksanız yapın yapmıcaksanzı bos yapmayın

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Miss_Super View Post
    Bu oyunda kendi itemini kendin yapman, şansın yoksa mümkün değil. Pontus Belt yapmaya çalışıyoruz güya 2 aya yakındır biriktirdiğim 40 UTC kutusunu kırdım hep çer çöp, Sonra 2,5 ayda biriktirdiğim 50 UTC kutusunu toplu kırdım çer çöp. Daha 1 tane Pontus Belt çıkmadı onu da piyasadan aldım. Kendi itemini kendin yapman imkansız. Mecburen GB çekip çekip ya hazır alacan ya da direkt hazır alacan. Paran yoksa oynama tabi. Hani çıksa biriktirecem +1 +2 +3 yapacam. Daha UTC kutusu satışı yasaklandığından beri gelen tek mantıklı şey 2 tane Ruahue. En düşük çıkanı da büyük ihtimal Pontus Belt yapmışlar. Koca haftada çıkaran ya 1 kişi ya 2 kişi görüyorum. Bazen hiç görmediğim de oluyor. Harpoon,chitin,sword of dead çıkarmak için UTC girip kutu topluyormuşuz güya.
    Öyle deme manesde utcden 3 azagai 1 ararat ring 1 pontus ring 1 pontus belt 1 pontus neck 3 khanjar 2 ruahue 2 adaga düşürdüm kutulardan şans lazım biraz.

Banned
    Infractions
    0/2 (25)
    Quote Originally Posted by NocturnalCreature View Post
    birader ekmeğimi kazanıorm zaten tutupta ekmek paramı oyuna vermeden oynamak ıstıyorum anlıyomusun ?
    sesimi cıakrıyorm tepkimi koyuyorm ki su para para dıe nefes alanlar kendine gelsin diye cokta umrumda değil bıraktım zaten oyunu

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Hem fakir hem cahil
    Yanlış üslup , doğru sözün katilidir...