Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 24 of 24
    Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by okurgezerr View Post
    yahu sövmemek icin kendimi zor tutuyorum ulan aptal ulan salak arkdasım herkes yeni servere para kazanmak içinmi baslıyor kendiniz gbii gormeyın karsınızdakini insan gibi yorum yapacaksanız yapın yapmıcaksanzı bos yapmayın
    Benim yazdığımı okumadan böyle gerizekalıca bir cevap vermeni bağlayacak pek bir yer bulamıyorum. Beynini de mi siteye sattın ? Neyse ağlamaya devam et sen.

Junior Member
    foruma girip konulara bakınca neden hep boş boş yorumlar mevcut. Gerçekten üşenmeyip satırlar boyunca yazı yazan insanlar var :=)

Senior Member
    silah questini hic yapmadım npt olacama yapmıyorum yapanada allah akıl vermiş degerlendirememis derim
    gelelim 15kill görevine bowl sınır hattı icine yaparsan o görevi kuskulanırım ve derimki serverdaki adamlarin %90i farmer kabul ediosun %10da birbirini yesin bowlda keske o sınır hattını kaldırıp 15tane adam kes sınır hattı onemli deil olarak yapsaydiniz mitril görevide yapmıyorum ondan dolayi birileri diebilir sen farmersin carim normalin üstünde fle yakın ama bowla girmiyorum farmer kesiyorum keske 15kilide sacmalamadan herkese yarayarak yapılsaydı bunu nedenmi diyorum bowlda bi tane boş itemli adam yok hepsi fl character ben yaparim görevi ama millet bu görevi yapamaz saglamı daha saglam yapıosunuz fakiri oyundan sogutuonuz yanlıs yol izliyorsunuz nttgame

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by turkuaz1616 View Post
    foruma girip konulara bakınca neden hep boş boş yorumlar mevcut. Gerçekten üşenmeyip satırlar boyunca yazı yazan insanlar var :=)
    Senin yorumun dopdolu gerçekten, tebrik ederim. Çok aydınlandım..
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.