Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 24
    Banned
    Infractions
    0/2 (25)

Fakirsek Oynamayalımmı ?

arkadaslar tamam cz hareketlensin falan anladımda ,
    questi yapamıyoruz biz humanlar hem sayıca fazla illa cz de olacaksa su questler ne biliyim ağac keselim 1oo tane aoc keselım bısı keselım
    questi kesemıyoruz 1 aydır yapmıorm guest o yuzden yapamıorm daha dorusu napalım bırakalımmı oyunu paramız yok diye

Senior Member
    Fakirsen oynama. PAran yoksa oynama.
    Başka sorun varmı ?

Senior Member
    bu oyun pahalı bir oyun
    eski serverlarda bi char alıp oynamanı öneririm en azından daha düşük miktarlara parlak bi char dizip keyfine takılabilirsin
    parasız eski yeni farketmez pk atmayı cz de dolaşmayı unut

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    bütün itemlerim görev itemi. şuan 3200 apye cıkan warriora sahibim. yani konu fakirsen oynama değil. direk pk yerine dalmayı düşünüyorsan oynama.

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Premiumla Beleş Trina geliyor. Beleş Trinayla +9 Basılıyor. Çooooook Saçmaaaaa
    Tabi bunu herkes yapamıyor çok uzun bir mevzuya dalmak istemiyorum. Kısaca,

Bildiğiniz +7 Raptor/Shard gibi Silahlar yine bildiğiniz Warrior/Asas/Mage +7 Chitin ve Chitin Shell zırhlarının "Toplam Defansına" vuruş becerisi çok yüksekti. Böyle olduğu için Walkery siz gezemezdik.. Bu Zırhlar +8 olduğu vakit; +8 Shard/Raptor Silahlar bu oluşan mevcut defansa yetersiz kalıyordu ki, +9u ve Anti Defansları saymıyorum bile...

İşte bunu bildikleri için ve Oyunda her İnsanın yüksek oyunculuk kabiliyeti olmadığı için; +9 Basımına büyük engeller koymuşlardı. Güzel mantık, +8 +9 çok olursa saklarlar. El Altından satarlar. Kimsede kalite item olmazsa kimse oyundan Para Kazanamaz ve Bu güzel +8, +9 ve +10 ları isteyen Bana daha çok para kazandırmalı. Yok Öyle 3 Kuruşa 5 Köfte demi ama... +Boss eventte bile Boss atmayan bir GM ekibi vardı. Çünkü takıyı yakacak bir sistem yok + Görev Takısıda gayet güzel takı; Herkese Yeter bence...

Buna kıyasla NTT nin yönetim anlayışı Bolluk getiriyor.
    Yeni zırhlara, Yeni Silahlar yetişemiyor. Karakter vurmak için hep daha fazlasını istiyor. Mukabilinde Yeni Zırhlar ölümsüzlük veriyor. Sonra efsaneler türüyor. + lı item ve Takı da bol zaten. Kimse kimseyi kesemez hale geliyor. İşte tamda bu safhada Yetersiz Kalan oyuncular Yem oluyor.
    Oyunda Walker/Pahtos takan kalmamış ihtiyacı yok ki kimsenin. Sırf şekli için takıyorlar.
    Karakterler vurmmuyor. Kimse ölmüyor. Ölenler hep aynı kişiler veya Mageler.
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Senior Member BestVitaLity's Avatar
    Fakirlik ne alaka ? Altar'da oynuyorum ve oyuna cebimden 1tl bile vermedim, sürekli oyun içi farm yapıp charımın itemlerini tamamladım ve serverin ortalamasının üzerinde charım var. Sorunu her zaman karşında arama. Yapan nasıl yapıyor diye bi düşün.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Lord_Archer View Post
    Fakirlik ne alaka ? Altar'da oynuyorum ve oyuna cebimden 1tl bile vermedim, sürekli oyun içi farm yapıp charımın itemlerini tamamladım ve serverin ortalamasının üzerinde charım var. Sorunu her zaman karşında arama. Yapan nasıl yapıyor diye bi düşün.
    günde kaç saat farm atıyosun?

Senior Member
    Bu oyunda kendi itemini kendin yapman, şansın yoksa mümkün değil. Pontus Belt yapmaya çalışıyoruz güya 2 aya yakındır biriktirdiğim 40 UTC kutusunu kırdım hep çer çöp, Sonra 2,5 ayda biriktirdiğim 50 UTC kutusunu toplu kırdım çer çöp. Daha 1 tane Pontus Belt çıkmadı onu da piyasadan aldım. Kendi itemini kendin yapman imkansız. Mecburen GB çekip çekip ya hazır alacan ya da direkt hazır alacan. Paran yoksa oynama tabi. Hani çıksa biriktirecem +1 +2 +3 yapacam. Daha UTC kutusu satışı yasaklandığından beri gelen tek mantıklı şey 2 tane Ruahue. En düşük çıkanı da büyük ihtimal Pontus Belt yapmışlar. Koca haftada çıkaran ya 1 kişi ya 2 kişi görüyorum. Bazen hiç görmediğim de oluyor. Harpoon,chitin,sword of dead çıkarmak için UTC girip kutu topluyormuşuz güya.

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Birader yeni serverdeki pahalılık için oraya başlıyorsunuz (eski serverde 3 günde kastığım para yeni serverde 1 günlük farmıma eşit mantığıyla) ondan sonra questi czden alın beleş mitril dağıtın falan oluyor. Kimse zorla yeni serverde başlatmıyor oyuna. Gir eski servere kuruş para vermeden daha kısa sürede daha sağlam char dizersin. Mitril beleş quest İtem beleş farm slotları boş itemler ucuz. Git eski serverlerin birinde oyna işte. Ne boş yapıyorsun burada

Senior Member sui_N7tMPVcQ's Avatar
    Nickname
    nevergarden
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    bu yorum yapanların hepsi para köpeği emin ol 20 senelik grafiklere sahip türkiye gibi ekonomik krizden dolayı asgari ücretin açlık sınırı olduğu bi ülkede utanmadan 200 tl premium yapan bu oyuna aylık 500-1000 kusan yaratıklar bunlar. o yüzden aynen öyle kardeşim ben de bıraktım çöpe atacak paran yoksa oynamayacaksın